Complete Guide į Prenatalinė joga

Home » Review » Fitness » Complete Guide į Prenatalinė joga

 Complete Guide į Prenatalinė joga
Nėštumo metu, jūs norite likti formos ir daryti tai, kas geriausiai tinka jūsų kūdikiui-į-bus. Prenatalinė joga yra puikus būdas tai padaryti tiek. Mūsų go-go-go pasaulyje, joga siūlo labai reikalingas galimybę sulėtinti ir prisijungti su savo kūdikiu ir su savo kūno, nes ji transformuoja. Nesvarbu, ar esate naujas jogos ar jau patyręs specialistas, jūs galite mėgautis daug naudos joga nėštumo metu.

Kas Prenatalinė joga gali padaryti už jus

Kai esate nėščia, ji gali kartais jaustis kaip jūsų kūnas buvo perimtos užsieniečiui. Visi dalykai maniau tu žinojo apie sau eiti pro langą, kaip jūsų kūnas atlieka savo nuostabų darbą. Pakeisti tai iš jūsų kontrolės, gali sukelti jums jaustis atjungtas nuo savo jausmą savarankiškai.

Joga, tai dažnai sakoma, kad jūsų kūnas yra skirtingas kiekvieną kartą jums ant tatamio. Dirbate pripažinti, kad pokyčiai yra pastovus. Nėštumo metu, tai yra dvigubai tiesa. Joga padeda jums vėl su savo kūno ir apkabinti savo kelionę.

Prenatalinė joga yra puikus būdas pasiruošti gimdymo procesą ir mėgautis kitomis nėščiomis moterimis įmonę, puoselėti bendruomeniškumo jausmą, kad neturi būti žemesnė. Daug naujų Mamų paramos sistemos ir vaikams “Žaidimų atsirado iš obligacijų nukaltas Prenatalinė joga.

saugos Pamąstymai

Joga nėštumo metu negavo daug mokslinį tyrimą, tačiau jis paprastai laikomas saugus ir naudingas daugeliui besilaukiančių motinų ir jų vaisių.

Jeigu Jūsų nėštumas yra laikomas aukštos rizikos arba turite kitų komplikacijų, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros komanda prieš pradedant joga. Net jei jūs neturite specialių susirūpinimą, jums reikės prisitaikyti savo jogos praktiką, kaip jūsų kūdikis auga.

Jūsų organizmas gamina hormoną relaksino visą savo nėštumo, kuri padeda padaryti kambarį už jūsų augančio kūdikio ir pasirengti pristatymo. Iš relaksino buvimas gali padaryti jums jaustis labiau lankstesnis nei įprasta, bet būkite atsargūs, ne pernelyg didelių; tai pat galima destabilizuoti sąnarius ir raiščius per šį laiką.

Didžiausias pavojus nėščioms jogės mažėja. Todėl sumažinti šią riziką, ypač kai jūsų pilvas pradeda išsikiša, būdami atsargūs su balansavimu kelia. Pereiti jokios pranajama, kad gali padaryti jums jaustis svaigimas sumažinti apalpimo riziką. Nuo Bikram joga buvo įrodyta, kad sušilti organizmo šerdies temperatūra tam tikrais atvejais, jis taip pat turėtų būti vengiama.

Joga pirmąjį trimestrą

Dėl pirmojo trimestro joga, laikysenos pokyčiai yra minimalūs, nes pilvo dydis yra tikrai ne problema dar. Tai svarbiausia gauti iš tiuningo įpročio prie savo kūno. Galbūt jaučiatės pavargę ir šleikštulį, todėl suteikti sau leidimą take it easy, jei tai tas atvejis.

Dauguma moterų, kurie jau vartoja jogos užsiėmimus gali tęsti savo įprastų kasdienybe, nors tai gera idėja paminėti savo nėštumą savo mokytoju. Jei darai joga pirmą kartą, tai gerai, kad pradėti su nėščiųjų klasėje.

Joga į antrą trimestrą

Antras trimestras yra idealus laikas pradėti nėščiųjų jogą. Jūs tikriausiai praeityje blogiausia jūsų ryte ligos, jei jūs turėjote. Jūsų pilvas pradeda padaryti išvaizdą, todėl jūs esate labiau reikia nėštumo konkrečiai kelia ir patarimų.

Kaip jūsų gimda plečiasi, atėjo laikas nustoti daryti jokių pozas, kur jūs gulėti ant pilvo. Taip pat venkite giliai posūkiais, kurie nėra labai patogu šiuo metu.

Joga į trečią trimestrą

Trečiojo trimestro joga, pilvo gauna bus didelis veiksnys, paskatino daugiau adaptacijas padaryti kambarį už jį stovi pozas.

Atsižvelgiant platesnį poziciją leidžia labiau stabili, o tai yra naudinga, nes jūs norite, kad būtų išvengta nieko, kad galėtų jums kristi. Dėl šios priežasties, inversija, nenori šiuo metu į nėštumą.

2015 mokslinis tyrimas buvo pirmasis stebėti jogos pozų atlikimą trečiojo trimestro metu vaisiui. Jis nerado vaisiaus nelaimės įrodymus bet kurioje iš 26 pozų bandytas įskaitant žemyn susiduria šunį ir Savasana. Tačiau šie kelia vis dar gali jaustis nepatogiai tam tikru momentu, ir tai gerai, kad jų išvengti.

Jei esate naujas jogos

Daugelis moterų, kurie niekada padaryti jogą prieš suprato, kad tai yra idealus forma fizinio krūvio metu jų nėštumo ir už jos ribų. Ieškodami klasė, klijuoti tiems paženklinti “Prenatalinė joga”, kaip jų mokytojai bus geriausiai gali nurodyti jums tinkamai.

Jei eiti reguliariai klasėje, būtinai pasakykite mokytojas esate nėščia. Kai kurios moterys turi tik galimybę imtis Prenatalinė joga į trečiąjį trimestrą. Jūs vis dar gauna naudos iš klasių, jei tai yra jūsų situacija, bet anksčiau nėštumo galite pradėti, tuo geriau.

Jei turite jogos patirtis

Jogos pasekėjai bus malonu žinoti, kad jie gali ir toliau praktikuoti visoje nėštumo. Jūs galite toliau vartoti reguliariai klasių tol, kol jums jaustis patogiai tai padaryti, bet, vėlgi, įsitikinkite, kad tegul mokytojas žinote, kad esate nėščia. Niekada jaučiasi įpareigotas praktikuoti savo iš anksto nėštumo intensyvumo.

Jei esate skirta namų gydytojas, pradeda daryti prenatalinė saulės sveikinimus. Studijuoti pirmiau trimestras gaires, įsitikinkite, kad jums suprasti, kuri kelia išvengti. Taip pat gera idėja imtis kai kurių Prenatalinė joga klases susitikti su kitais mama-į-bus ir daugiau sužinoti apie gimdymo.

Top 5 Prenatalinė joga kelia

Yra daug jogos kelia, kad yra patogūs ir saugūs padaryti per savo devynis mėnesius (ir kitiems, kad yra nerekomenduojama). Šios penkios yra tie, esate labai tikėtina, kad įtraukta į nėščiųjų jogos klasę:

  1. Katės Karvė Praplėtimas ( Chakravakrasana ): Švelnus būdas pažadinti jūsų stuburą, kuris taip pat padeda jūsų kūdikis patekti į geriausią poziciją, pristatymo
  2. Vartai Pose ( Parighasana ): Pusėje ruožas, kuris padeda jums padaryti šiek tiek daugiau vietos jūsų perkrautas pilvo
  3. Kariai II ( Virabhadrasana II ): sukurta pastoviai poza, kad stiprina savo kojas ir atidaro savo klubų
  4. Cobbler pozos ( Baddha Konasana ): švelnus, klubo atidarymas, kad driekiasi vidinės šlaunų pusės; naudoti rekvizitai pagal kiekvieną kelio paramos, jei reikia,
  5. Kojos-up-the-lenta ( Viparita Karani ): priešnuodis patinusių kulkšnių ir pėdų

Joga Po nėštumo

Po to, kai jūsų kūdikis, jums gali būti nori atnaujinti savo jogos praktiką. Gydytojai paprastai rekomenduoja šešias savaites nuo atkūrimo metu naujų motinų po makšties gimimo ir ilgiau po cezario pjūvio.

Kai buvo suteikta OK iš savo sveikatos priežiūros specialistui ir neturės reikšmingos kraujavimas, esate pasirengęs padaryti pogimdyminės joga, ar jūsų pačių arba mamai ir kūdikiui klasėje. Tam tikros pozos padėti krūtimi maitinančioms motinoms kovoti nugaros ir kaklo skausmus.

galutinis Minties

Nėštumas gali būti įdomi ir ypatingas laikas, tačiau tai taip pat šiek tiek paslaptinga. Joga padeda suteikti jums įrankius sulėtinti ir mėgautis, priimant ir gerbiant neįtikėtiną dalyką jūsų kūnas daro patirtį.

Klijavimas laiką su kitais būsimoms motinoms yra dar vienas realios naudos imtis prenatalinė klases. Net jei turite partnerį savo nėštumo, kad asmuo nėra išgyvena fizinius pokyčius, kad esate. Prisijungti prie nėščių moterų bendruomenės yra gražus ir vertingas dalykas daryti.