Delikatne stylów jogi do rozciągania i bezruchu

Home » Review » Yoga Basic » Delikatne stylów jogi do rozciągania i bezruchu

 Delikatne stylów jogi do rozciągania i bezruchu
Delikatny jogi odbywa się za radość rozciąganie i spokoju umysłu, a nie dla spalonych kalorii. Delikatne style jogi może nie być w wiadomościach, ale wciąż mają ważną rolę do odegrania na spektrum jogi. Większość reflektorów jogi idzie do nowych trendów hybrydowych i stale rosnących ekstremalnych temperatur i sportowego. Chociaż może wynosić do próbowania nowych rzeczy, czasami po prostu chcesz staroświecki stretch, być może nawet z odrobiną śpiewu.

Jak Gentle Joga jest inny

Słownik definicji delikatny jest wzdłuż linii umiarkowany lub łagodny. Delikatna został przyjęty do leksykonu jogi opisać styl praktyki, która koncentruje się na rozciąganie i oddychania, a nie wyczyny wytrzymałości lub skrajnej elastyczności. Mimo to, nie należy spodziewać się wydać całą klasę w pozycji leżącej, owinięte w koc (spróbuj regenerujący jogi jeśli to brzmi atrakcyjne). Można zrobić postawy stojąc, pochyla i wygięcia do tyłu niewielki wpływ, oprócz siedzących odcinkach.

Hatha Jogi porównaniu do Gentle

Chociaż wiele zajęcia jogi Hatha są łagodne, słowa nie są synonimami. Hatha joga jest o wiele bardziej ogólny termin, który naprawdę może oznaczać dowolny rodzaj fizycznej jogi, choć często jest używany do wskazania klasy, która nie jest płynąć zorientowanych. Delikatny klasa może zawierać pewne przepływu Vinyasa, ale chodzi o to, aby nie podnieść tętno lub postarać się o nogę za głowę. To naprawdę dostroić do ciała i oddechu. Oczekiwać prop-podparte z naciskiem na rozciąganie.

Delikatne Style Jogi

Rozpoczynające zajęcia poziomie w następujących stylów jogi są dobre miejsca na rozpoczęcie eksploracji łagodnym jogi. Jednak zajęcia różnią, mimo jak są oznakowane. Mów do nauczyciela lub dyrektora studio zawczasu dowiedzieć się, jeżeli uznają klasę być delikatny.

  • Integralną joga: Integral jest delikatnym praktyka jogi Hatha przyniósł na Zachód przez Sri Swamiego Satchidananda. Dąży do integracji umysłu, ciała i ducha. Zajęcia często zawierają ćwiczenia oddechowe, skandując Krija i medytacji.
  • Kripalu joga: Jest to łagodny praktyka jogi Hatha ze współczucia podejście podkreślając medytacji, uzdrowienia fizycznego i duchowej przemiany. Studenci obserwować swoje myśli bez osądzania i przyjść, aby zaakceptować i kochać siebie takimi, jakimi są. Klasy zazwyczaj rozpoczynają się ćwiczenia pranajamy i łagodnych odcinków następnie praktykę asan, a kończąc na ostatecznym relaksu.
  • Sivananda joga: Ta metoda z rodu Swami Sivananda został przywieziony na Zachód przez Swamiego Vishnudevananda. Opiera się ona na pięciu zasad optymalnego zdrowia i rozwoju duchowego, w tym właściwego wykonywania przez 12 pozach, oddychanie, relaks, diety wegetariańskiej i pozytywnego myślenia z medytacji. Pozy to inwersje wygięcia do tyłu, pochyla, nici, równowagi i rozciąga ścięgna podkolanowego.

Gentle Joga jest dla Ciebie?

Delikatne zajęcia jogi będą akceptować początkujących jak i ludzi, którzy są fizycznie kwestionowane. Mogą one obejmować medytacji. Są one przeznaczone do uspokojenie i zmniejszenie stresu. Jeśli zostały zastraszyć więcej stylów sportowiec jogi lub szukasz sposobu na odpoczynek, może chcesz poznać delikatny jogi.