Doing Safe Jooga Praktika Rasedus

Home » Review » Fitness » Doing Safe Jooga Praktika Rasedus

 Doing Safe Jooga Praktika Rasedus
Sünnieelne jooga on väga populaarne viis ootaja moms venitada ja lõõgastuda raseduse, pluss õppida tehnikaid, et nad saavad kasutada sünnituse ajal. Kui lähete sünnieelse jooga klassi, poose on kohandatud raseduse kui vajalik, kuid kui soovite harjutada oma või ei tea, miks eriti poose tuleb vältida, see juhend muudab kõik selge teile.

Veenduge, et konsulteerida oma sünnieelse tervishoiuteenuse osutaja enne mistahes kasutamise korra, eriti kui teil on kõrge riskiga raseduse.

Safe Poosid Jooga Rasedus

Need poosid on ohutu raseduse ajal, kui tehakse nõuetekohaselt:

Hip avajad : Poosid nagu tuvi, sõdalane II kolmnurga Ardha Chandrasana, baddha Konasana ja põlve hüppeliigese aitab luua paindlikkust, mida saab teha sünnitust lihtsamaks.

Side venib : Gate kujutada ja variatsioone pool plank seas teisel pool venib, tunnen eriti hea, kui teie kõht hakkab tunda ülerahvastatud.

Kontallaan : Positsioonid nagu kass lehma aidata saada beebi optimaalset positsiooni sündi (pea alla, tagasi oma kõhtu). See poosi saab proovida ja omakorda tuharseisus lapse hiljem raseduse kui on soovitatud sünnieelse osutaja.

Standing Poosid : Kuna teie kõht kasvab, hakkavad laiendada oma seisukohta seisvas kujutab. Võtke jalad vähemalt hip-kaugus, et teha ruumi oma kühm, eriti kui teil on ettepoole kallutatud. See sünnieelse päike tervitus pakub kena alternatiiv raseduse ajal.

Poosid, et rasedad naised peaksid vältima

Rasedad peaks hoiduma nende liikumise ja poose:

Üle-stretch : Keha toodab hormooni kogu raseduse nimetatakse relaxin, mis on ette pehmendada oma paindumatu osad (nagu luud ja kõõlused), et teha ruumi lapse ja valmistuda sündi. See on lihtne üle venitada ja end vigastada. Püüa vältida läheb sügavamale poose kui olete harjunud, sest tõmmatakse sidemete on tõsine vigastus, mis võtab kaua aega paraneda. Olge eriti teadlik oma põlvi.

Rasedad naised võivad kannatada üle ulatuva sest hormooni relaxin. Veenduge kohandada oma poose vigastuste vältimiseks.

Kergitab : Deep kergitab kõht nagu Ardha matsyendrasana suruma siseorganeid, sealhulgas emakasse. Selle asemel, väänata rohkem õrnalt õlgadele, või võtta avatud twist, mis tähendab keerates eemal oma tulevikku jala, nii et teie kõht on palju ruumi asemel saada lömastatud.

Hüppab : Hüppab kujutavad kerge oht dislodging viljastatud munarakk emaka ja tuleks vältida juba raseduse ajal. Hiljem, siis ilmselt ei tunne hüpped.

Fast Hingamine : Iga pranajaama nõudes hingeõhku säilitamise või kiiret mahvi ja exhales (nagu kapalabhati) tuleks vältida. Alustada praktiseerida sünnituse hinge (sügav inhalatsiooni kaudu nina ja väljahingamised suu kaudu) asemel. See tehnika on otsene taotluse nõrgestav protsess. Õppimine keskenduda hinge ja kasutada seda, et hoida teid olevikus hetkel võib olla kõige kasulikum asi, mida õppida sünnieelse jooga.

Inversions : Pöördudes ise tagurpidi ei tekita omane riski lapsele, kuid soovite, et vältida kukkumist. Kui te ei ole super rahul inversioon see ei ole aega, et töö neid. Rohkem kogenud joogid kehtestatud inversioon tavasid võib helistada, mil inversions teha, kuid peaks olema tähelepanelik, et laienemine kõht muutub oma tasakaalu. Kasuta seina või vältida inversions kui te ei tunne teed neid. Teil on alati võimalik asendada jalad üles seina klassi seade.

Backbending : Üldiselt vältida sügavat backbends, nagu täielik ratta tekitada. Kui te läbi selle poosi kergesti enne rasedust, siis võib edaspidi teha seda esimesel trimestril, kui see tundub hea teile.

Kõhu töö : Poosid, mis on kõhu tugevdid, nagu paat kujutada, tuleks vältida. Pehmendamine abs natuke võimaldab neil venitada kergemini, mis võib aidata teil vältida tingimusi, nagu diastaas Recti.

Lamades Belly : Poosid kus sa valetad kõht, nagu cobra, saab harjutada esimese trimestri kui lootele on ikka väga väike. Hiljem raseduse need poosid tuleks vältida ja võib igal ajal lõpetada, kui nad põhjustada ebamugavustunnet.

Lamades Tagasi : Oma teisel trimestril, võib arst soovitada vastu lamades selili pikka aega, isegi julgustada teid magada oma pool. Võite alustada tehes savasana lamades oma vasakul küljel juba oma raseduse kui soovid. Võimalik, et soovite kasutada tekid või padjandid toetuse teha end mugavalt. Kui te lõpuks ei saa mugav pikali, võite istuda üles ristatud asendis.

Bikram Jooga / Hot Jooga : Raising keha sisetemperatuur ei soovitata raseduse ajal; Seega, kuum jooga ei tohiks kasutada. Pea meeles, et jooga on umbes olla paindlik meelt samuti keha, nii kuum jooga pühendunute peaks kasutama seda võimalust, et uurida teiste jooga võimalusi.

Vinyasa jooga : Kui te harjutada väga jõulise vormi vinyasa jooga, nagu Ashtanga või Võimsus Jooga, olla paindlik ja valmis kohanema oma tempos kui vaja või proovida pehmem stiile oma raseduse edenedes.

Kui soovite rohkem teada iga trimestri kasutavad neid juhendid esimesel trimestril, teisel trimestril, ja kolmandal trimestril.