Efektīva Joga Pozas muskuļu ēkā

Home » Review » Fitness » Efektīva Joga Pozas muskuļu ēkā

Efektīva Joga Pozas muskuļu ēkā

Vai jūs domājat, ka jūs varat veidot muskuļu neatraujot svars? Ja jūs domājat, ka jūs nevarat, jums ir par patīkamu pārsteigumu. Liesa, tonēti, un labi formas ķermenis ir kaut kas, mēs visi sapņojam, un mēs uzskatām, sporta zāles ir vienīgās vietas, lai izveidotu tiem. Ko darīt, ja es tev teicu, ir iespējams jogas paklājiņš pārāk? Jā, labi asanas palīdzēs jums veidot muskuļu, un šeit ir 7 no tām. Paskaties.

Pirms tam, pieņemsim uzzināt, kā joga var veidot muskuļu.

Joga Build Muskuļi

Atšķirībā no sporta, joga neprasa jums cilāt svarus, lai veidotu muskuļu. In joga, jūs paceliet hanteles savu ķermeņa svaru vietā. Dažas jogas pozas ir iespēja, lai pārtrauktu savu muskuļu šķiedras, radot spriedzi tiem. Tad jūsu ķermenis būvē vairāk muskuļu, rezerves, tādējādi palielinot muskuļu masu. Izvēlieties asanas, kas var darīt šo un praktizē prom. Daži no tiem ir minēti zemāk.

7 Best pozas jogas muskuļu ēkā

Par ērtu un dabas veids, kā veidot muskuļu, izmēģiniet šādas jogas pozas.

1. Vrikshasana (Tree Pose)

Kā to darīt Vrikshasana un kādas ir tās priekšrocības

Vrikshasana vai Tree Pose ir stāv asana, kas rada līdzsvaru organismā. Tā ir viena no nedaudzajām asanas praktizē ar atvērtām acīm. Lai sasniegtu labākus rezultātus, praktizēt Vrikshasana no rīta tukšā dūšā, kad jūsu prāts ir skaidrs un bez jucekli. Vrikshasana ir iesācējs līmeņa Hatha joga asana, un jums ir nepieciešams, lai saglabātu pie tā, lai vismaz vienu minūti.

Ieguvumi: Vrikshasana stiepjas un stiprina jūsu kājas un palielina to stabilitāti. Tā stiepjas muguru un rokas. Tas nostiprina saites un cīpslas jūsu kājām un kaulus jūsu kājām. Tas arī palielina savu izturību un koncentrēšanos.

2. Virabhadrasana 1 (Warrior 1 Pose)

Kā to darīt Virabhadrasana 1 un kādas ir tās priekšrocības

Virabhadrasana 1 vai Warrior 1 poza ir asana pieminot lieliski cīnītāji. Virabhadrasana ir nosaukums lielu karavīrs hindu mitoloģijā. Jūs varētu domāt, ka dīvaini, ir joga pose nosaukta pēc tam, kad karavīrs, kad joga ir par mieru. Lūk, tas vairāk attiecas uz garīgo karavīrs katrā no mums, kas cīnās pret nezināšanu. Praktizēt asanu no rīta tukšā dūšā un turiet pozu vismaz 20 sekundes. Virabhadrasana 1 ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana.

Priekšrocības: Virabhadrasana 1 stiepjas jūsu krūtīs, plaušas un kuņģi. Tas stiprina muguras muskuļus un rokas. Poza stiprina un stiepjas jūsu ciskas un teļi. Tas uzlabo fokusa un asinsriti. Tas arī enerģiju savu ķermeni un atraisa jūsu pleciem.

3. Trikonasana (Triangle Pose)

Kā to darīt Trikonasana un kādas ir tās priekšrocības

Trikonasana vai Triangle Pose izskatās trīsstūri, kad pieņemts, un tādējādi tiek nosaukts tā. Praksē tas no rīta vēlams, vai vakaros tukšā dūšā pēc plaisa no 4 līdz 6 stundas pēc ieturot maltīti. Ir labi praktizēt Trikonasana citos laikos pārāk, bet tas nedod labus rezultātus. Trikonasana ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana, un jums ir nepieciešams, lai praksē to vismaz 30 sekundes.

Ieguvumi: Trikonasana stiprina jūsu kājas, rokas, ceļi un potītes un stiepjas jūsu gurniem, pleciem, un mugurkaulā. Tas arī uzlabo fizisko līdzsvaru un gremošanu. Poza mazina muguras sāpes un stresu, stimulē jūsu muguras nervus, un ārstē kakla sastiepumiem.

4. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

Setu Bandhasana

Setu Bandhasana vai Bridge Pose atgādina tiltu, un tāpēc ir nosaukts tā. Praksē tas no rīta, ja Jums ir agri stāvvada, vai vakaros. Pārliecinieties, ka jūsu kuņģis ir tukšs, kad jūs praksē kā fermentējamajā pārtika būs atbrīvot enerģiju savā ķermenī, ko var tērēt uz asana. Sethu Bandhasana ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana, kas aizņem 30 līdz 60 sekundes, lai darīt.

Ieguvumi: Sethu Bandhasana stiprina muguras muskuļus un stiepjas krūtis un muguras. Tas nomierina smadzenes un samazina vairogdziedzera darbības traucējumi. Poza palīdz tiem, kas cieš no astmas un sinusīts. Sethu Bandhasana arī dziedina trauksme, depresija, un aizcietējums.

5. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana

Bhujangasana vai Cobra poza atgādina čūsku ar savu kapuci paceltu. Tā ir daļa no Surya Namaskar režīmā. Šī poza darbojas lieliski, ja praktizē no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Ja jūs praksē to vakaros, pārliecinieties, ka jūs to darīt 4 līdz 6 stundas pēc maltītes. Cobra Pose ir pamata līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet pozēt 15 līdz 30 sekundēm.

Ieguvumi: Bhujangasana tonizē vēdera un atver jūsu pleciem. Tas stiprina muguru un palielina tās elastību. Šī asana mazina nogurumu un uzlabo asinsriti. Poza ir Balzams elpošanas problēmām. Tas arī paaugstina savu noskaņojumu un stimulē nieru darbību.

6. Bakasana (Crow Pose)

Kā Do The Crow pozā / Bakasana un kādas ir tās priekšrocības

Bakasana vai Crow Pose izskatās dziedās nosēdās uz zara. Šis izaicinājums poza prasa sagatavošanos, un ikdienas jogas rutīnas būs vieglāk pieņemt. Lai iegūtu labākos rezultātus, praktizēt Bakasana no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu vai vakarā pēc plaisa no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Bakasana ir starpprodukts līmenis Hatha joga asana. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Bakasana stiprina jūsu plaukstas un rokas un vēdera reģionā. Tā stiepjas jūsu augšējā atpakaļ un palielina koncentrēšanās un koordināciju. Poza samazina skābuma problēmas un grēmas un sagatavo savu prātu un ķermeni izaicinājumiem.

7. Salamba Sirsasana (headstand)

Salamba Sirsasana vai headstand ir sarežģīts pose uzskatīts par karali visu pozās. Poza, jums uzņemties visu svaru par savu ķermeni uz jūsu pleciem. Šī asana prasa ideālu ķermeņa augšdaļas spēku, kas jums ir jāstrādā, lai, pirms jūs varat mēģināt to. Praktizēt pozu no rīta tukšā dūšā. Tā ir uzlabotas Vinyasa jogas asana. Turiet pozēt vienas līdz piecām minūtēm.

Ieguvumi: Salamba Sirsasana stiprina jūsu plaušas, rokas un kājas. Tas stimulē hipofīzi un tonizē vēdera orgānu. Tas palīdz tiem, kas cieš no bezmiega un sinusīts. Poza stimulē nervus un ļauj svaigas asinis plūst uz jūsu smadzenēm.

Tagad, pieņemsim atbildēt uz dažiem jautājumiem par jogas un muskuļu ēkā.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Kāds ir ideāls uzturs muskuļu veidošanas procesā?

Iekļaut proteīnu bagātu pārtiku savā uzturā un patērē vairāk kaloriju nekā jūs tērēt par veselīgu muskuļu veidošanas procesā.

Vai tas ir ieteicams, lai pirmo reizi jogas darītāji, lai veidotu muskuļu, izmantojot to?

Jā, tas var prasīt laiku, bet joga ir dabisks un vienkāršs veids, kā veidot muskuļu.

Kāda veida joga ir labākais, lai veidotu muskuļu?

Power joga, ir ieteicams, lai veidotu muskuļu.

Cik dienas nedēļā man nodarboties muskuļu ēka jogas asanas?

Prakse joga katru otro dienu, lai dotu ķermeņa laiks, lai atgūtu un veidot jaunus muskuļus.

Tas ir tas, puiši. Tas ir viss, kas jums jāzina par joga muskuļu ēkā. Jums varētu būt šaubas par rezultātiem, bet mēs garantējam jums, joga dara brīnumus. Jūs zināt, tikai tad, ja jūs mēģināt. Tātad, lai sāktu darbu un pastāstīt mums, kā tā strādāja par jums.