Efektyvus jogos kelia raumenų pastatas

Home » Review » Fitness » Efektyvus jogos kelia raumenų pastatas

Efektyvus jogos kelia raumenų pastatas

Ar manote, kad galite sukurti raumenų be kėlimo svorius? Jei manote, kad jūs galite ne, esate malonus siurprizas. Liesos, atspalvių, ir gerai formos kūno yra kažkas, ką mes visi sapnas, ir mes manome, sporto salėse yra tik vietos juos statyti. Ką daryti, jei aš Jums sakė, tai yra įmanoma, ant jogos kilimėlio per daug? Taip, teisė asanos padės jums sukurti raumenų, ir čia yra 7 iš jų. Pažiūrėk.

Prieš tai tegul išmokti joga gali sukurti raumenų.

Joga Norėdami Build Muscle

Skirtingai nei sporto salėje, jogos nereikalauja pakelti svorius sukurti raumenų. Joga, jums pakelti savo kūno svorį, o ne svarmenimis. Kai jogos pozos turi galimybę nutraukti savo raumenų skaidulų sukuriant įtampą į juos. Tada jūsų kūnas stato raumenis daugiau kaip atsarginis, taip didinant raumenų masę. Pasirinkite asanos, kad galite tai padaryti ir praktikos toli. Iš jų keletas yra nurodyti žemiau.

7 Geriausi keliamą Joga Raumenys Statyba

Dėl patogios ir natūralus būdas sukurti raumenų, išbandykite šiuos jogos pozas.

1. Vrikshasana (medis Pose)

Kaip tai padaryti Vrikshasana ir kas yra Jo privalumai

Vrikshasana arba medis Pose yra nuolatinis asanos, kad atneša balansą į savo kūną. Jis yra vienas iš nedaugelio asanas praktikuojama su atmerktomis akimis. Siekiant geresnių rezultatų, praktikuoti Vrikshasana ryte ant tuščio skrandžio, kai jūsų protas yra skaidrus ir be netvarkos. Vrikshasana yra pradedantysis lygis hatha jogos asanos, ir jums reikia laikyti jį bent vieną minutę.

Privalumai: Vrikshasana driekiasi ir stiprina kojas ir padidina jų stabilumą. Ji driekiasi nugarą ir rankas. Jis stiprina raiščius ir sausgysles pėdas ir kojų kaulus. Ji taip pat padidina savo ištvermės ir koncentracijos.

2. Virabhadrasana 1 (karys 1 Pose)

Kaip tai padaryti Virabhadrasana 1 ir kas yra Jo privalumai

Virabhadrasana 1 arba Warrior 1 Pose yra asanos minėdamas puikias kovotojų. Virabhadrasana yra puikus kariai induizmo mitologijoje vardas. Galbūt manote, kad tai keista turėti jogos poza pavadinta po kariai, kai joga yra viskas apie taiką. Čia, tai reiškia daugiau į dvasinę kariai kiekvieną iš mūsų, kurie kovoja prieš nežinojimą. Praktikos ryte asan ant tuščio skrandžio ir palaikykite kelti bent 20 sekundžių. Virabhadrasana 1 yra pradedantysis lygis Vinyasa Joga asanos.

Privalumai: Virabhadrasana 1 driekiasi savo krūtinės, plaučių ir skrandžio. Jis stiprina savo nugaros raumenis ir rankas. Poza stiprina ir ištempia savo šlaunų ir veršelius. Jis pagerina fokusavimą ir kraujotaką. Ji taip pat suteikia energijos savo kūną ir atpalaiduoja pečius.

3. Trikonasana (trikampis Pose)

Kaip tai padaryti Trikonasana ir kas yra Jo privalumai

Trikonasana arba trikampis Pose atrodo kaip trikampio, kai prielaida, ir yra taigi taip pavadinta. Praktika ją į rytą pageidautina, arba vakare ant tuščio skrandžio po nuo 4 iki 6 valandų po to, kai tarpas valgio. Tai gerai, kad praktiškai Trikonasana kitu metu, bet jis neduos gerų rezultatų. Trikonasana yra pradedantysis lygis Vinyasa Joga asanos ir jums reikia praktikuoti ją už mažiausiai 30 sekundžių.

Privalumai: Trikonasana stiprina kojas, rankas, kelių ir kulkšnių ir driekiasi savo klubus, pečius ir stuburą. Jis taip pat gerina savo fizinę pusiausvyrą ir virškinimą. Poza sumažina nugaros skausmą ir stresą, stimuliuoja stuburo nervus, ir gydo kaklo patempimų.

4. Sethu Bandhasana (tiltas Pose)

setu Bandhasana

Setu Bandhasana arba tiltas Pose primena tiltą ir todėl taip pavadinta. Praktikos ją ryte, jei esate anksti stove arba vakarais. Įsitikinkite, kad jūsų skrandis yra tuščias, kai jūs praktika kaip išnykti maisto bus išskirdami energiją jūsų organizme, kuris gali būti išleidžiama ant asaną. Sethu Bandhasana yra pradedantysis lygis Vinyasa Joga asanos, kad mano 30 iki 60 sekundžių daryti.

Privalumai: Sethu Bandhasana stiprina nugaros raumenis ir ištempia krūtinės ir stuburo. Ji ramina savo smegenis ir sumažina skydliaukės problemų. Poza padeda kenčiantiems nuo astmos ir sinusito. Sethu Bandhasana pat gydo nerimo sutrikimai, depresija ir vidurių užkietėjimas.

5. Bhujangasana (Kobra Pose)

Bhujangasana

Bhujangasana arba Kobra Pose primena gyvatę su savo gaubtu pakelta. Tai dalis Surya namaskar režimas. Ši poza puikiai veikia, kai praktikuojama ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Jei praktika ją vakarais, įsitikinkite, kad jūs tai darote nuo 4 iki 6 valandų po valgio. Cobra Pose yra pagrindinis lygis Vinyasa Joga asanos. Laikykite nuo 15 iki 30 sekundžių kelti.

Privalumai: Bhujangasana tonizuoja savo pilvą ir atveria savo pečių. Jis stiprina nugarą ir didina lankstumą. Ši asana mažina nuovargį, gerina kraujotaką. Poza yra balzamas kvėpavimo problemų. Ji taip pat pakelia nuotaiką ir stimuliuoja jūsų inkstai.

6. Bakasana (varna Pose)

Kaip tai padaryti tiesia kelia / Bakasana ir kas yra Jo privalumai

Bakasana arba Varnų Pose atrodo varna sėdi ant medžio šakos. Tai sudėtinga poza reikalauja pasiruošimo, ir kasdien joga rutina bus lengviau prisiimti. Norėdami gauti geriausius rezultatus, praktiškai Bakasana ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai arba vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Bakasana yra tarpinis lygis Hatha joga asanos. Laikykite nuo 30 iki 60 sekundžių kelti.

Privalumai: Bakasana stiprina riešus ir rankas ir pilvo srityje. Ji driekiasi savo viršutinę nugarą ir didina koncentraciją ir koordinaciją. Poza mažina rūgštingumą problemas ir rėmuo ir rengia savo protą ir kūną iššūkiams.

7. Salamba Sirsasana (Headstand)

Salamba Sirsasana arba Headstand yra sudėtinga poza laikoma visų pozų karaliumi. Poza jums reikia padengti visą svorį jūsų kūno ant savo pečių. Ši asana reikalauja idealus viršutinę kūno stiprumas, kad jūs turite siekti, kad galėtumėte jį išbandyti. Praktikos ryte poza ant tuščio skrandžio. Tai pažangi Vinyasa Joga asanos. Laikykite už vieno iki penkių minučių kelti.

Privalumai: Salamba Sirsasana stiprina plaučius, rankų, ir kojas. Jis stimuliuoja savo hipofizę ir tonizuoja savo pilvo organus. Jis padeda kenčiantiems nuo nemigos ir sinusitą. Poza skatina savo nervus ir leidžia šviežią kraują tekėti į savo smegenis.

Dabar galime atsakyti į kai kuriuos klausimus apie joga ir raumenų.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kas yra idealus dietos raumenų statybos proceso metu?

Įtraukti baltymingų maisto produktų į savo mitybą ir vartoti daugiau kalorijų, nei jums eikvoti už sveiką raumenų stiprinimo procesą.

Ar patartina pirmą kartą jogos vykdytojai sukurti raumenų per jį?

Taip, tai gali užtrukti, tačiau joga yra natūralus ir paprastas būdas raumenis.

Kokio tipo joga yra geriausias raumenis?

Galia joga rekomenduojama auginti raumenis.

Kiek dienų per savaitę aš praktiškai raumenų jogos asanų?

Praktika joga kas antrą dieną duoti savo kūno laiko atsigauti ir statyti naujus raumenis.

Štai ir viskas, vaikinai. Tai viskas, ką reikia žinoti apie jogą raumenų. Jums gali būti abejotina apie rezultatus, bet mes jus patikinti, joga daro stebuklus. Jūs žinosite, tik tada, jei jūs bandote. Taigi, pradėti ir pasakyti mums, kaip ji dirbo už jus.