En Popüler Yoga Mitler Busted

Home » Review » Health » En Popüler Yoga Mitler Busted

En Popüler Yoga Mitler baskın

Oh evet!  Sen doğru okuyun. Herkesin Yoga bilir ve hayatlarının bir noktasında içine olduklarını kanının aksine, ondan uzak dur bazı insanlar vardır. Bu sanat formu hakkında inanan mitlere teşekkürler. Yoga hakkındaki doğru ve yanlış daha yakından bakmak için bu değer artışı üzerinden okuyun.

Yoga spor düşkünleri arasında terim bugün. Ancak, yoga mitolojisine ait bazı yaygın söylentilere spor rejimi bu eski formunu kucaklamak için tereddüt çoğunluk, hala var. Yoga, gerçekte sen kişinin gerçek kendini daha yakından bakmak için izin verir. Ancak insanlar son zamanlarda fiziksel yararları için daha çok izlemeye başladı.

10 Popüler Yoga Mitler Busted:

#Myth 1: Fiziksel esneklik yoga için anahtar kelimedir

aslında düzenli olarak yoga asanalardan Pratiği, daha iyi esneklik ulaşmada yardımcı olur. fitness rutinleri diğer formlarına göre Gerçekte, bu sanat yaşamları boyunca icra hiç duyanlar bile yardımcı olur.

#Myth 2: Yoga size altı paketi ABS doğurur

Bu sanat size fiziksel faydalar yok iken, bu deposunda çok daha vardır. fiziksel, fizyolojik ve psikolojik – gerçekte Yoga size tamamen değişmeye şansı sunuyor. Böylece, sizin yaşam tarzı hem de yaşama doğru bakış dönüştürür.

#Myth 3: Sıcak yoga fab için flab gitmek için en iyi yoldur

Evet, kilo vermek vagon olan bu yoga formu sonra çalışan sayısız insan vardır. halk Sıcak Yoga olarak bilinen Bikram yoga, kilo kaybı yardım yapar. azami özveri ile düzenli olarak uygulanan zaman ve istediğiniz sonuçları sunmaktadır Ancak, herhangi bir yoga formu almak.

#Myth 4: Yoga kadınlar içindir

Daha fazla kadın bugün Yoga doğru dönüyor. Şaşmamak bu yoga efsanesini duyuyor. Gerçekte, herkes cinsiyet ve yaş Yoga bakmaks yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey açık bir düşünce yapısıdır. BKS Iyengar, Bikram Choudhury, T. Krishnamacharya ve daha bir çok gibi insanlar ünlü erkek Yoga öğretmenlerdir.

5 #Myth: Tantra yoga sınır tanımayan seks

Özellikle Batılı ülkelerde Tantra Yoga talebi bu formun yanlış yorumlanmasına yol açmıştır. Daha spesifik olmak gerekirse, Shiva ve Shakti – Tantra Yoga erkek ve dişi birleşmesini kutluyor ilahi güzel bir deneyimdir. Bu yoga formu cinsel doyuma sunuyor olsa da, kendisine daha var. Tantra Yoga aslında kozmik uyum uyum içinde bir şekilde enerjinizi kanalize yardımcı olur.

#Myth 6: Hamile kadınlar yoga kaçınmalıdır

Bu mit tamamen aykırı olan. Hamile iken tamamen rahat vücudunuzu ve zihninizi tutmada Yoga yardımcıları. Çeşitli asanas münhasıran akılda hamile bir kadının durumunu tutarak tasarlanmıştır. siz de bu konuda başlamadan önce Ancak, egzersiz diğer formları gibi, kesinlikle doktor tavsiyesi almalıdır.

#Myth 7: Daha iyi sonuçlar için açık havada Pratik Yoga

huzur içinde yapıldığında Yoga ideal sonuçları sunar. Ancak, herhangi bir yerde yapılabilir. Nefes bütün yoga pozlar için hayati bir madde olduğu için sadece, odadaki uygun hava sirkülasyonu olduğundan emin olun.

#Myth 8: Yoga kişiselleştirilmiş edilemez

Bu henüz başka popüler bir yanılgıdır. Her vücut farklıdır, bu yüzden her bireyin ihtiyaçları bulunmaktadır. Tüm asanas akılda her kişinin gereksinimlerini tutarak, belli bir ölçüde, değiştirilebilir.

#Myth 9: Daha iyi orgazm için günlük rejim yoga dahil

“Roma bir günde inşa edilmedi”. Bu mitin gelince bu atasözü çok doğrudur. Düzenli uygulama ile birlikte geliyor artan esneklik daha iyi bir yol, hiçbir şüphe cinsel hayattan zevk için sunmaktadır.

#Myth 10: Yoga Hinduizm olduğunu

Bu, belki de yoga ile ilgili en yaygın yanlış biridir. Bu bir bütün birey olarak dönüştüren ve herhangi bir dine bağlı hiçbir dizeleri olan bir formdur. Sadece yoga olmanın bir insan olmak gerekir.

Şimdi yoga mitler baskın edildiğini, dolayısıyla şifrenizi hemen azami özveri ile yeniden canlandırılması ve gençleşme bu güzel formunu uygulayan başlayabilirsiniz umut!

arkadaşlarınız ve ailenizle bu bilgiyi paylaşın ve Yoga’ya çevrenizdeki herkes için büyük bir öğrenme deneyimi olun. bu makale hakkında düşüncelerle Yorum bırakmak etmeyin.