Essential ve satın almak için isteğe bağlı malzemeler – Yeni başlayanlar için Yoga Ekipmanları Kılavuzu

Home » Review » Yoga Basic » Essential ve satın almak için isteğe bağlı malzemeler – Yeni başlayanlar için Yoga Ekipmanları Kılavuzu

Essential ve satın almak için isteğe bağlı malzemeler - Yeni başlayanlar için Yoga Ekipmanları Kılavuzu
İlk yoga yapıyor başlattığınızda, gerçekten satın gerekenleri bilmek zor. Yoga endüstriyel kompleks size hiç bir stüdyoda ayak adım önce yüzlerce dolar harcamak gerekir hissedebilirsiniz çok giysi ve ekipman geliştirmeye devam etmektedir.

İyi haber aslında başlamak için çok az ihtiyaç vardır. Bir ev pratiği başlıyoruz, yoksa kala birinci sınıfa yoga özgü giyim ve teçhizat satın alma hakkında daha iyi hissederiz Yani, eğer işte bilmeniz gerekenler söyledi.

esansiyel Ekipmanları

Giyim 
Çoğu yoga stüdyoları sen giymek istiyorum söylemeye gerek gitmeli şey sınıfına, ancak eş tarafından kabul edilmesi baskılı yoga pantolon veya tasarımcı dişli puanları gerekmez. Zaten taraftan sahip konforlu, nefes alabilen spor kıyafetleri ile başlayın ve Kaçırdığınız bir şey için orta düzey temellerini satın alın.

  • Pantolon veya Şort: Siyah, koyu gri, lacivert, veya kahverengi katı renkli yoga pantolon birkaç çift yanlış gidemez. Sen mix-ve-maç üstleri çeşitli ile bu tayt ve yüksek kaliteli seçenekler satın alırsanız, uzun bir zaman sürebilir olabilir. Dar pantolon şey değilseniz, jogging yapan tarzı pantolon veya ayak bileklerinin etrafında elastik sahip popüler harem tarzı pantolon arayın. Bu pantolon esnek ve fazladan bir oda teklif, fakat elastik bileğinde, bunlar pratikte boyunca yerinde kalacağım. Şort çocuklar için popüler bir seçenek vardır ve bunlar sıcak yoga denemek için plan özellikle de kadınlar için uygun konum. Sadece unutmayın, bazı pozlar rahatsızca gevşek, çalışan tarzı şort ile ortaya bırakabilirim bir şekilde bacaklarınızı konumlandırmak gerektirir çünkü altına bağlı tayt ile forma uyan elastan şort veya daha gevşek şort giymek isteyebilirsiniz.
  • Tops : Oldukça forma uyan böylece gömlek ileri virajlarda sırasında başınızın üzerinden uçmaz olan üstleri giymek önemlidir. Materyal Fitil sıcak bir yoga sınıfı katılıyor planlıyorsanız bir çok ter eğilimindedir veya özellikle yararlıdır. Yoga odaları genellikle serin tutulur olduğundan, sınıfa sizinle hafif kapağı yukarı veya kazak getirmek isteyebilirsiniz. Sınıf başlayana kadar giyebilirsin ve paspasınızın tarafından tutarsan, son savasana önce koymak olabilir.
  • Spor Bras : Bir kadını iseniz, bir spor sutyen giymek emin olun. Yoga bir düşük etkili etkinliği olma eğilimindedir ederken, iyi bir spor sutyeni Eğer pozlar arasında geçiş için pratik daha rahat hale getirir yerde “kız” tutmaya yardımcı olabilir.
  • Saç Bağları ya Headbands : Eğer uzun saç varsa bir erkek ya da kadın olsun,, size gözleri ve yüzünde düşmesini başıboş kilitleri önlemek için sınıf başlamadan önce yerine sabitlemek gerekir. Temel bir saç kravat veya saç bandı işi görecektir.
  • Yoga Çorap : yoga çorap derse girip bir gereklilik değildir, Açık olmak gerekirse. Aslında, yalınayak yoga yapmak için daha iyi olur. Yani iyi çekiş korurken kaplı ayak uydurmak, böylece, yabancıların önünde kapalı çorap ve ayakkabılar alma düşüncesini anlamak altındaki sap ile yoga bir çift çorap yatırım olamazsa söyledi. Eğer kayma ve paspasınızın yerinden kayar bitireceğiz gibi standart çorap kesinlikle yapmayacağım.

Bu gün, hemen hemen her yerde yoga giyim satın alabilirsiniz ve bu üzerinde 100 $ fiyatlı yoga pantolon görmek sıradışı değil. Eğer pantolon tek çifti için çok para olduğunu ortaya koymak gerekir hissetmeyin! Hedef, Amazon ve YogaOutlet iyi altında 50 $ için kaliteli seçenekler sunuyor. pantolon bir çift çiftleri ve birkaç üstleri al ve aylarca ayarlanmış olacak.

Eğer uygulamada kendinizi taahhüt olarak, gardırop moda baskılar veya stilleri eklemeye karar verebilir.

Yoga matı

spor salonları ve yoga stüdyoları, bu bir yoga matı kullanılması yaygındır var, ayrıca bir yapışkan mat denir. mat Eğer biraz terli olsun, özellikle de el ve ayaklarda sen kayma kalmamak için çekiş oluşturur, daha önemlisi, kişisel alan tanımlamak yardımcı olur ve. mat da sert bir zemin üzerinde yastıklama biraz sağlar.

Çoğu spor salonları döşemesinde ve stüdyolar genellikle bir dolar veya sınıf başına iki, kiralık onları. Bu sizin ilk birkaç sınıflar için iyi, ama bu paspaslar için dezavantaj birçok kişi bunları kullanmak ve onlar temizleniyor sıklığını emin olamaz, böylece kendi satın düşünün olabilmesidir.

Prim yoga paspaslar 120 $ genellikle $ civarında 80, pahalı olabilir, ancak Target ve Amazon gibi satıcılardan kadar az 20 $ için bir marş mat bulmak mümkündür. Daha ucuz mat satın almaya karar eğer Sadece akılda tutmak, muhtemelen sıklıkla kullanırsa kendinizi kısa sırayla değiştirerek bulabilirsiniz. Eğer bir yoga uygulamasına adayacağınız gerçekten hazırsanız, sizin mat bir yerde o biraz nakit hazırlamak için buna değer olduğunu.

için önemli olan mat özellikleri karar sizin-için örnek, uzunluk, kalınlık, malzeme, dayanıklılık, konfor, çekiş, ya da nasıl tutmak için temiz-ise ihtiyaçlarına göre iyi değerlendirmeleri ile satın mat. Manduka ve Lululemon sırasıyla onların Pro Mat kalitesi ve Tersinir Mat, tanınan, ancak Jade ve Sarı Söğüt dahil diğer markalar, aynı zamanda yüksek kaliteli, iyi çekiş ve desteği ile dayanıklı paspasları sunuyoruz.

Opsiyonel Ekipman

Yoga sahne toy bir yoga pratik bir nimet vardır. Dikmeler vücut, eğilir katlanmış ve açılır gibi öğrencilerin pozlar aralığında en sağlıklı uyum sağlamalarına izin verir. Onlar da sen yaralanma kaçınırken her birinin en poz olsun yardımcı olur.

Aşağıda açıklanan sahne tanımanız gerekir, ancak hemen hemen her zaman stüdyoları ve spor salonları tarafından sağlanmaktadır çünkü (bir ev uygulaması başlamadan sürece) kendi satın almak gerekmez.

Mat Çanta veya Askılar

Kendi yoga minderi ve bu konuyla ilgili düzenli olarak ileri geri stüdyoya ayırmayan edilecek gidiyoruz, bir hasır çanta veya askı satın almak için yapılacak meşru bir durum var. Bu aksesuarlar onlar-önermek onlar kolay bunu unrolled Geliyor olmadan omuz üzerine yuvarlandı mat sapan kolaylaştırır tam olarak ne yapmak.

Sapan genellikle omzunun üzerinden atabilir bir bağlantı bandı ile haddelenmiş konfigürasyonda mat bağlamak için cırt bantlarını kullanın. Sapan bazen her zaman olmasa da depolama için ek cepler sunuyoruz. Çanta, diğer taraftan, genellikle iki stilleri biri gelir. Bir versiyon daha büyük bir spor çantası karşı güvenli haddelenmiş mat tutmak için cırt bantlarını kullanır. Diğer Sürüm, esasen özel olarak haddelenmiş mat tutmak için tasarlanmış bir hızlı kapama veya fermuar-kapama çanta. Her iki stilleri giyim, cüzdan, cep telefonları ve benzerleri için ek depolama alanı sunar.

sapanlar kadar az 10 $ mal olabilir, ve ağır hizmet torbaları üzerinde 100 $ mal olabilir gibi gerçekten seçim tarzı ve marka, kişisel tercih ve bütçeye aşağı gelir. çeşit için, makul fiyatlarla markaların bir dizi bulabilirsiniz YogaOutlet göz atın.

Battaniye
öğrencilerin ders sırasında kullanmak için yoga stüdyoları genellikle mevcut battaniye yığınlar var. Sınıfın başında bir veya iki battaniye tut.

Katlanmış battaniye oturmuş pozlar sırasında kalça kaldırma veya yalan pozlar sırasında destek sunmak için kullanılabilir. Örneğin, bağdaş kurup oturmak zaman, dizlerinin üstünde kalça yükseltmek için oturma eylemi kemiklerinin altına bir battaniye yerleştirebilirsiniz. Battaniye Ders sırasında her türlü şey için kullanışlı ve soğuk ise, son gevşeme sırasında örtbas etmek için kullanabilirsiniz.

Bir ev pratiği için, gerçekten yeni battaniye satın almak neden yok. Basitçe zaten evin etrafında taraftan ne kullanın. Ancak, herhangi bir ekstra battaniye sahibi değilseniz, YogaOutlet kadar az 13 $ onları sunmaktadır.

Bloklar
battaniye gibi yoga blokları daha rahat yapmak ve uyumun geliştirilmesi için kullanılmaktadır. Bloklar ellerin katta olması gerekiyordu edildiği pozlar ayakta için özellikle yararlıdır.

senin elin altında bir blok yerleştirilmesi elini karşılamak için “zemin yükselterek” yerine etkili bir poz diğer bazı parçasını ödün sırasında yere gelmek için elini zorlayarak etkisine sahiptir. Bu poz yarım ay görülebilir. Birçok kişi, uygun form ile konumda tutmak için hamstring esnekliği veya çekirdek gücüm yok.

kat doğru uzanıyor elin altında bloğu yerleştirerek, açık göğüs tutmak ve güçlü karın- daha kolaydır. blokta olmadan, göğüs zemine doğru dönün meyilli olabilir, destek diz eğmek meyilli olabilir ve gövde meyilli olabilir “çöküş”. Bloğun basit kullanımı düzgün hizalama korumaya yardımcı olur.

Yoga blokları köpük, ahşap, ya da mantar yapılır. Onlar onları çok uyarlanabilir hale üç farklı yüksekliklerde durmaya döndürülebilir. Evde yoga bir sürü yapmak planlıyorsanız o (iki el yere doğru ulaşan pozlar için yararlı) blok set almak için buna değer. Eğer derslere katılmak gidiyoruz, bloklar sizin için sağlanacaktır.

İyi haber hemen her blok yeterlidir,, bu nedenle bu size skrimping hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok bir alandır. Ancak biraz daha geniş bloklar-o, en azından dört inç daha iyi stabilite geniş sağlar. YogaOutlet ve Amazon altında 10 $ her biri için çeşitli boyutları ve stilleri sunuyoruz. Biraz daha ödemek istediğiniz takdirde, Yoga Hustle 24 $ bir pop için bazı eğlenceli seçenekler sunuyor.

Sapanlar
da kemerleri denilen yoga askıları, ayaklarınızın tutunmak gerekir ancak bunları ulaşamaz pozlar için özellikle yararlıdır. Kayış temelde bir kol genişletici olarak etki eder. Örneğin, pascimottanasana içinde, sen katlama öne oturmuş elleriniz ile ayaklarınızı ulaşamazsa, ayaklarınızın dibine etrafında kayışı sarın ve geri yerine ileri daralan düz tutmak için askısı üzerine tutabilir.

Sapanlar da (örneğin, marichyasana) arkasından ellerini bağlayan pozlar için çok uygundur. Omuzlarınız bağlama için yeterli esnekliğe izin vermez ise, aşırı zorlanma olmadan iki elini “bağlamak” için bir kayış kullanabilirsiniz. Ve kayışının yardımıyla, tam bağlama doğru ilerleme sağlamak için zamanla birbirlerine doğru ellerini taşıyabilirsiniz.

Muhtemelen bir kayış olarak ve yoga stüdyoları ders esnasında kullanmak üzere tedarik (bir kemer ya da bir havlu gibi) çalışacak evinizin etrafında bir şey var. Yani gerçekten resmi bir sürümünü satın almak istiyorsanız, size 10 $ altında askıları bulabilirsiniz YogaOutlet, fiyatını yenmek zor olduğunu söyledi.

Yastıklar
Yastıklar yoga öğrenciler için çok kullanan var. Sen oturmalı hem ileriye bükme daha rahat pozlar yapmak için battaniye yığınına yerine bunları kullanabilirsiniz. Destek ve pasif germe için uzanmış zaman dizlerinizin veya sırt altına yerleştirebilirsiniz. Onlar restoratif ve doğum öncesi yoga dersleri özellikle kullanışlıdır. Sınıfın bu tip alırsak, yastıklar sağlanacaktır. Evde restoratif yoga yapmak istiyorsanız, o güçlendirmek kendi yatırım yapmaya değer olabilir.

yuvarlak ve düz (dikdörtgen şeklin daha fazlası): Yukarıdaki iki temel destek şekilleri vardır. Düz yastıklar daha ergonomik olma eğilimindedir; Daha fazla destek veya daha derin bir streç istediğinizde ancak yuvarlak yastıklar yararlı olabilir. Kişisel tercihinize aşağı gelir.

Seçeneği varsa en uygun olanı ev pratik karar vermeden önce, sınıfta hem stilleri kullanabilirsiniz. Amazon katıksız çeşitliliği ve fiyat için alışveriş için en iyi yer, ama oldukça desteklemek isterseniz, Hugger Mugger, İç Space veya Chattra göz atın. fiyatların pazarda ($ 40 $ 80) ile uyumludur, ve tasarımlar, parlak ve güzel.

Tekerlekler
Yoga tekerlekleri yoga stüdyosunda bir dayanak başlayan nispeten yeni bir pervane bulunmaktadır. Bu tekerlekler çapı kabaca 12 inç ve yaklaşık dört inç genişliğindedir. Dik ayarlarken, arka tekerlek üzerinde yatmak veya her streç içine dinlenmek yavaş daha uzağa tekerleği haddeleme, esneklik uzanıyor derinleştirmek ve geliştirmek için tekerleğin üstünde bir ayak ya da el yerleştirebilirsiniz. Tekerlekler da istikrarı meydan veya zorlu pozlar sırasında destek sunmak için bir yol olarak daha gelişmiş uygulamalarda kullanılabilir.

Eğer bir acemi olarak bir yoga tekerleği gerekir olası olsa da, satır aşağı bir satın alma düşünebilirsiniz. Çoğu tekerlekler 40 $ dan 60 $ fiyat aralığında. Yoga Design Lab, örneğin, $ 48 için birini sunmaktadır.