Essentials of Kripalu Jooga

Home » Review » Yoga Basic » Essentials of Kripalu Jooga

 Essentials of Kripalu Jooga
Kuigi enamik stiilid jooga hulka meditatsiooni ja hingamist, Kripalu jooga asetab võrdset tähtsust meeles, keha ja vaimu. See on ideaalne algajatele ja aktsepteerib ja kohandatav kõigile, ükskõik oma vanusest, võimetest, suuruse või muu asjaolu.

Paljude jaoks Kripalu jooga ulatub nende igapäevaelus ja see võib tekitada suure vaimse ja vaimne transformatsiooni kui ka füüsilise tervise. See on väga populaarne stiil ja see on kindlasti midagi kaaluda nagu te uurida jooga.

Põhitõed Kripalu Jooga

Kripalu on õrn hatha jooga praktika kaastundliku lähenemist. See on rõhku meditatsiooni, füüsiline tervenemine ja vaimne ümberkujundamine, et ülevoolamisel jooga matt igapäevaellu. Aja jooksul, õpilased on õpetanud, et jälgida oma mõtteid ilma otsustades ja aktsepteerida ja armastada ennast nagu nad on.

Ühes Kripalu klassi iga õpilase õpib leida oma tase praktika teatud päeval vaadates sissepoole. Klassid algab tavaliselt Pranayama harjutusi ja õrn venib järgneb Asana tava ja lõpetades lõplik lõõgastumiseks.

Klassides algajatele, poose hoitakse lühikest aega kui õpilased hakkavad tunda mõju prana kehas. Rohkem arenenud klasside hulka enam ootel korda ja lõpuks voolu.

Lõpus klassi Kripalu õpetajad ütlevad  Jai Bhagwan  asemel  Namaste . Kaks poolest sisuliselt sama tähendusega, kuid esimene on Hindi ja viimane sanskriti keeles.

Kuna Kripalu rõhuasetus kohanemisvõime ja vastuvõtmine, see on stiil, mis on tervitada inimesi, kes tunnevad, nagu nad on väljaspool norm. See on ka populaarne, kes otsivad ümberkujundamise rasketel aegadel elu või kellel on vigastuste või muude füüsilise piiranguid.

Kripalu Keskus Jooga ja tervis

Nimi Kripalu seostatakse nii stiil hatha jooga ja jooga ja tervisekeskus Stockbridge, Massachusetts. Mõlemad olid asutatud jooga guru Amrit Desai, kes tulid Ameerika Ühendriigid India 1960. Kripalu sai nimeks Desai õpetaja, Sri Kripalvananda, et Kundalini jooga meister.

Pärast kasvavad kaks rajatised Pennsylvania, siis Kripalu Center alustas tegevust läbi oma praeguse kodu on Berkshire mägedes Massachusetts 1983. programmide keskmes jätkanud kuni 1994. See on siis, kui selgus, et asutaja Amrit Desai oli tegelenud sobimatu seksuaalse suhteid õpilast. Ta lahkus keskusest ja juhtimisel viidi rühma vanem kes hakkas ehitada.

Selle uue juhtkonna, siis Kripalu Center hakkas laiendama oma klassi pakkumisi kuuluvad laia jooga stiile ja heaolu teemadel. Samuti hakkas end kehtestada mitmemõõtmeline taganema sihtkohta.

Tänapäeval pakub keskus äärmiselt mitmekesine ajagraafikus. See korraldatakse sageli jooga tuntuim õpetajad, kes viivad nädalavahetusel ja nädala pikkune töökojad. Nad pakuvad ka jooga, massaaži ja Ayurveda õpetajakoolituse. Sellest on saanud üks populaarsemaid taganema keskused Ameerika Ühendriikides.

Kas Kripalu Yoga for You?

Kripalu meeldib inimestele, kes soovivad töötada nii füüsiliselt kui ka vaimselt, et parandada oma tervist ja tunnet heaolu. Õrn ja individualiseeritud lähenemine muudab hea valik üliõpilastele, kes saavad adaptiivne praktikas. See hõlmab inimeste artriit, pensionärid, ja igaüks, kes võivad olla ülekaalulised. Kripalu on ka suurepärane sissejuhatav praktika peaaegu igaüks, kes on kunagi teinud jooga enne.