Galingas Jogos asanos For spindinčią odą

Home » Review » Beauty » Galingas Jogos asanos For spindinčią odą

6 Galingas Jogos asanos For spindinčią odą

Gražus, elastinga, švytinti oda yra kas tobulumas yra pagamintas iš. Nors susimąstėte, kaip grožį ant celiulioidinis flash dideliu odos visą laiką? Vienas iš tokių grožis pastoviu švyti ant veido yra spalvingas Shilpa Shetty. Jos paslaptis nepriekaištinga oda? Joga! Ji absoliučiai myli joga, ir sako: “Tai yra valdymo sistema, skirta gyvenimo, ir tai yra labiausiai holistinis požiūris į gyvenimą, kad aš kada nors susidurti. Jis stiprina, tonizuoja, gydo. Jis veikia ant kūno, proto ir sielos. Joga turėjo įspūdingą įtaką mano gyvenime. “

Shilpa mano, kad joga skatina tinkamą kraujo apytaką, kuri, savo ruožtu, gerina odą, nes ji maitina ląsteles reikalingi maistinių medžiagų ir pylimas toksinus. Mažėjimo susiduria Mudras, ji sako, sumažina Tępość ir išvalo spuogus, ugdyti, kad apsvaiginimo jaunatvišką spindesį. Na, jos jogos kronikos tikrai įkvepiantis, ir prieš įkvėpimo išnyksta, aš siūlau jums pažvelgti žemiau, kad pratimai išvaizdą padės jums pasiekti Shilpa Shetty-kaip švyti ant veido.

Abhishek Maheshwari, jogos instruktorius sako: “pranajama, kvėpavimo pratimai, headstand ir žuvies kelia pirmiausia yra geriausias spindinčią odą”. Praktikos šias asanas, kad jūsų oda aišku toksinų ir teršalų!

1. Sarvangasana

Jis taip pat žinomas kaip pečių stovo ir yra laikoma efektyviausia jogos asanos ir spindinčią odą. Jis padeda pagerinti odos tekstūrą ir kokybę, skatinant kraujo cirkuliaciją į savo veidą. Praktikuojančių šią Asana 3 iki 5 kartų per dieną gausite savo odos atsikratyti spuogas, spuogai, raukšlės ir pilkumos.

2. Halasana

Jis taip pat žinomas kaip The Plough kelti, ir yra vienas iš geriausių asanos, kaip pasiekti sveiką ir spindinčią odą natūraliai. Ši asana padeda pagerinti jūsų virškinimo procesą, kuris yra būtinas spindinčią ir sveiką odą.

3. Utthanasana

Tai pirmyn-lenkimo poza skatina kraujo tekėjimą į veidą ir daro jį vienu iš labiausiai funkcinių kelia už spindinčią odą. Ši joga kelia ne tik padidina deguonies tiekimą į odos ląsteles, bet taip pat tiekia naudingų maistinių medžiagų, kad kovoti padarytą žalą laisvųjų radikalų ir skatina odos atjauninimas.

4 . Bharadvaja anketa Tvist

Virškinimo sveikata yra būtina norint pasiekti sveiką ir maitina skin.The sėdi Tvist padeda pašalinti toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas iš organus. Kliringo atliekų kūną visada gerai odai.

5. Matsyasana

Jis taip pat paragino žuvis kelia, kuris skatina sveiką odą pagerinti skydliaukės, kankorėžinės ir hipofizės liaukos funkcijas ir normalizuoja hormonus. Tai asanos suteikia gerą ruožas prie veido ir gerklės patinimas, kuris daro jį vienu iš naudingų pratimų atsikratyti dvigubo smakro raumenis.

6. Trikonasana
puikiai žinomas kaip trikampis kelia, tai iš tiesų geriausias jogos asanos ir spindinčią odą, kuri atveria plaučių, krūtinės ir širdies. Ji tiekia daugiau deguonies į odą ir todėl oda jaučiasi pailsėję ir atjaunėjusi.

7. Bhujangasana

Nors tai atpalaiduojanti COBRA kelia, kuris padeda sumažinti įtampą, stresą ir nuovargį, ji taip pat padeda odos atjauninimo pateikiant papildomo deguonies odos ląsteles, kurios, savo ruožtu, padeda organizmui išstumti susikaupusias toksinus iš sistemos.

8. Ustrasana

Tai asanos taip pat vadinamas kupranugario kelti, ir ji apima ir intensyvus nugaros lenkimo, kuris padeda atverti krūtinės ląstą ir padidinti plaučių pajėgumą įkvėpti daugiau deguonies. Ši poza sumažina stresą ir subalansuoja organizme, kurie yra atsakingi už spuogų ir spuogas proveržių hormonus.

9. Pavanamuktasana
Vėjas malšinančių poza yra pats geriausias asaną pagerinti virškinimą ir ji taip pat padeda mažinant. Ji taip pat gydo vidurių užkietėjimą, kuris savo ruožtu mažina spuogų ir spuogų ant veido.

10. Tadasna

Jis taip pat žinomas kaip kalnų kelia ir šią paprastą autoritetą kelti padeda sutelkti dėmesį į giliai ir ritmiškai kvėpuoti, kad yra gyvybiškai svarbus elementas sveikos odos. Kelionė daugiau deguonies per kontroliuojamą kvėpavimas padeda organizmui išleisti kenksmingus toksinus ir išlaikyti sveiką odą ir spindinčią.