Iš Asanos prasmę joga

Home » Review » Yoga Basic » Iš Asanos prasmę joga

 Iš Asanos prasmę joga
Asanos yra fizinis praktika jogos kelia. Be to, remdamasis iš esmės su fiziniu aspektu joga, asanos taip pat gali būti naudojamas apibūdinti vieną pozą, kaip, “The Stovas ant rankų yra asanos, kad yra tikrai sunku man.”

Ką dauguma žmonių vadina joga konkrečiau galima pavadinti asanos. Joga yra aštuoni galūnes. Be asaną, joga taip pat apima pranajama (kvėpavimo pratimai), dhjana (meditacijos), yamas (kodai socialinio elgesio) niyamas (Savarankiška papročiai) pratyahara (atšaukimas pojūčius), Dharana (koncentracijos) ir samadhi (palaimos) ,

Iš asanos privalumai

Asanos atliekamos siekiant pagerinti lankstumą, jėgą ir pusiausvyrą. Kvėpavimo ir dėmesio naudojimas gali padėti sumažinti stresą ir nerimą. Į pozos nėra skirtas būti tiesiog fiziniai pratimai, o naudojami kompleksiškai, kaip proto-kūno patirtimi, siekiant pagerinti fizinę, psichinę ir dvasinę sveikatą.

Sanskrito vardai Poses

Asanos yra naudojamas kaip sanskrito vardų jogos pozų, tokių kaip Trikon priesaga asaną , virabhadr asaną ir EKA Pada rajakapot asaną . Žinant tai ir kelis kitus sanskrito terminai gali padėti jums išpainioti šiuos sudėtingus pavadinimus. Pavyzdžiui,  eka Pada  reiškia vieną kojos, todėl šiose pozose, galite tikėtis, kad viena koja bus kažką skiriasi nuo kitų. Parsva  reiškia pusė (paprastai kelti susiduria vieną pusę),  parivrtta  reiškia įjungtas (paprastai susukti versija kelia), ir pan. Pradeda rodyti šiuos modelius padeda pavadinimai prasideda padaryti daugiau prasmės.

Akivaizdu, kad sanskrito vardų gyvūnams, induistų dievybių, ir mitologinių figūrų įtrauktos į kelia pavadinimų. Jūs taip pat žr svyravimus rašybos, nes jie gali būti išverstas į anglų kalbą įvairiais būdais. Kai pozos turėti daugiau nei vieną vardą, kaip jie ateina iš įvairių jogos tradicijomis.

Iš Asanos istorija

Asanos yra sanskrito žodis laikysena ar sėdynės. Kaip aiškinama iš archeologinių įrašyti ir pagrindinis šaltinis medžiagų, pirmieji jogos asanos buvo tikriausiai sėdi pozicijas meditacijai. Jie buvo aprašyta “Jogos Sutros” iš Patanjali, raštu apie trečiojo amžiaus.

Asanos yra dalis hatha jogos praktika, jogos, derinančios fizinį judėjimą bei kvėpavimo technikos šakos. Į “Hatha joga Pradipika” buvo parašyta 15 amžiuje ir apibūdina tik 14 pozų, iš kurių 11 yra sėdinčių pozicijas.

Tai nėra iki gana neseniai Joga istorijos (su Vakarų fizinės kultūros judėjimo įtaką), kad asanos sukūrė tokį platų kelia ir tapo plačiausiai praktikuojama aspektas joga. Suprasti tai eina ilgą kelią link priėmimo, kad asan nėra statiškas praktika įtvirtinta per tūkstantmečius. Atvirkščiai, ji nuolat kinta. Poza išrado praėjusią savaitę yra ne mažiau teisėta nei vienas iš 1940 ar 16 amžiuje.

Bikram Choudhury bandė užpatentuoti 130 asanos 2007 JAV patentų biuras nusprendė, kad asanos negalėjo būti užpatentuotas, kaip jis buvo teigdamas. Indijos vyriausybė tada siekė išlaikyti asanos viešai paskelbiant juos viešai prieinamoje duomenų bazėje.