Iš Kripalu jogos pagrindai

Home » Review » Yoga Basic » Iš Kripalu jogos pagrindai

 Iš Kripalu jogos pagrindai
Nors dauguma stilių joga yra meditacija ir kvėpavimo, Kripalu joga vietų, vienodai svarbu ant proto, kūno ir dvasios. Tai idealiai tinka pradedantiesiems ir priimti ir prisitaikyti prie visiems, nesvarbu, savo amžių, sugebėjimus, dydį ar kitas aplinkybes.

Nes daugelis, Kripalu joga apima į savo kasdieniame gyvenime, ir tai gali būti labai dvasinės ir psichinės transformacijos šaltinis, taip pat fizinė sveikata. Tai yra labai populiarus stilius ir tai tikrai kažkas apsvarstyti, kaip jums ištirti joga.

Pagrindai Kripalu joga

Kripalu yra švelnus Hatha joga praktika su labdaros požiūriu. Jis turi dėmesio meditacija, fizinio išgydymo, ir dvasinę transformaciją, kad perpildymo iš jogos kilimėlis į kasdienį gyvenimą. Laikui bėgant, studentai yra mokomi stebėti savo mintis be teisia ir priimti ir mylėti save, nes jie yra.

Be Kripalu klasės, kiekvienas studentas išmoksta rasti savo lygį praktikos tam tikrą dieną, žiūrėdamas į vidų. Klasės paprastai prasideda Pranajama pratimai ir švelnus ruožų po to Asana praktika ir baigiant galutinio poilsiui.

Klasių pradedantiesiems, pozos vyksta per trumpą laiką, kaip studentai pradeda jausti pranos poveikis organizmui. Daugiau pažangių klasės apima ilgesnius palaikykite kartus ir, galiausiai, tekėti.

Tuo klasės pabaigoje, Kripalu mokytojai sako  Jai Bhagwan  vietoj  namaste . Du terminai iš esmės turi tą pačią reikšmę, tačiau buvęs hindi ir sanskrito pastarasis.

Dėl Kripalu akcentuojama prisitaikyti ir priėmimo, tai yra stilius, kuris yra Sveikindamas su žmonėmis, kurie jaučia, kaip jie yra ne norma. Taip pat populiarus tiems, kurie ieško transformacijos sunkmečiu gyvenimo arba kurie traumas ar kitus fizinius apribojimus.

Kripalu centras Jogos ir sveikatos

Pavadinimas Kripalu yra susijęs tiek su hatha jogos stiliaus ir jogos ir sveikatingumo centre Stockbridge, Massachusetts. Abu buvo įkurta jogos guru Amrit Desai, kuris atėjo į Jungtines Valstijas iš Indijos 1960 Kripalu buvo pavadinta Desai mokytoju, Šri Kripalvananda A Kundalini jogos meistras.

Po transformaciją du įrenginius Pensilvanijoje, The Kripalu centras pradėjo veikti iš savo dabartinių namų į Berkshire kalnų Massachusetts 1983 metais centre programos ir toliau plėsti iki 1994 tai yra, kai ji buvo atskleista, kad “įkūrėjas Amrit Desai vykdė netinkami seksualiniai santykiai su studentais. Jis paliko centras ir vadovybė buvo perkeltas į vyresniųjų narių, kurie pradėjo atkurti grupę.

Pagal šią naują valdymo grupėje Kripalu centras pradėjo plėsti savo klasėje pasiūlymus įtraukti platų jogos stilių ir sveikatingumo temomis. Jis taip pat pradėjo įsitvirtinti kaip įvairialypei trauktis paskirties.

Šiomis dienomis, centras siūlo labai įvairų patiekalų tvarkaraštį. Tai dažnai vyksta jogos geriausiai žinomų mokytojų, kurie veda savaitgalio ir savaitės trukmės seminarus. Jie taip pat siūlo jogos, masažas, ir ajurvedinės mokytojų rengimą. Ji tapo viena iš populiariausių rekolekcijų centruose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Ar Kripalu Joga Jums?

Kripalu kreipiasi į žmones, kurie nori dirbti tiek fiziškai, tiek dvasiškai, siekiant pagerinti jų sveikatą ir jausmą gerovę. Švelnus ir individualizuotas požiūris daro tai geras pasirinkimas studentams, kurie gali gauti naudos iš prisitaikanti praktikoje. Tai apima žmones su artrito, senjorams ir visiems, kurie gali būti antsvorio. Kripalu taip pat yra puikus įvadinis praktika beveik visiems, kurie niekada padaryti joga anksčiau.