Įvadas į atstatomasis joga

Home » Review » Yoga Basic » Įvadas į atstatomasis joga

 Įvadas į atstatomasis joga
Atkuriamasis joga yra praktika, kuri yra visa informacija apie lėtėja ir atverti savo organizmą per pasyvus tempimas. Pavartojus per atkuriamojo klasę, galite vargu perkelti ne visi, tai tik keletą pozų į valandą žinoma. Ji yra visiškai kitokia patirtis nei dauguma šiuolaikinio joga.

Jogos klases dauguma aktyvus praktika, kuri jums judėti iš kelia kelia, pastato šilumos ir padidinti savo jėgą ir lankstumą vienodai. Bendra tendencija joga yra link daugiau sporto ir akrobatiniai stilių praktiškai.

Per ilgai triumai atkuriamojo joga, tačiau jūsų raumenys yra leidžiama atsipalaiduoti giliai. Tai unikalus jausmas, nes rekvizitas, o ne jūsų raumenys, yra naudojama remti savo kūną. Atkuriamasis klases yra labai švelnus, todėl jiems gerai papildo daugiau aktyvių praktikos ir puikus priešnuodis stresui.

Visi Lanksčiojo visą laiką

Be atkuriamojo joga, rekvizitai yra plačiai naudojami remti savo kūną, todėl jūs galite turėti pozas ilgesnį laiką. Pozos paprastai pritaikyti nuo gulint ar sėdint jogos kelia su briketų, velenėliai, ir antklodės to, siekiant pašalinti nereikalingą tempia.

Pavyzdžiui, sėdi į priekį lenkimo ( paschimottanasana ) gali tapti atkuriamasis pateikdamas sustiprinti ar kelis sulenktas antklodės ant savo kojų. Tai visiškai palaiko savo ateitį lenkimo leidžiant visą savo liemens pailsėti nuo jūsų rekvizitas.

Kojos iki sienos ( Viparita Karani ) yra klasikinis atkuriamasis kelia, kad jūs jau gali žinoti. Šiuo atveju, sienos veikia kaip atramos remti savo kojas. Kitos pareigos jums gali būti susipažinę su, pavyzdžiui, sėdo deivė kelia ir palaiko tiltas kelia, taip pat gali būti pritaikytas į atkuriamojo kelia.

Ko tikėtis klasės

Pasiruošti giliai atsipalaiduoti, kai jūs dalyvauti atkuriamojo klasę. Tikėtis, kad mokytojas pasirūpinti būtinais rekvizitas turi būti prieinamas jums. Žibintai gali būti blankūs ir minkštas muzika grojo.

Jei jis yra vėsus, išlaikyti savo kojines ir palaidinukė ant nes jums nebus šyla kūne taip, kaip norėtumėte būti reguliariai klasėje. Kai kuriose kelia, mokytojas gali net kokonas jums antklodės už papildomą šilumą ir jaukumą.

Po to, kai yra nustatyti tam kelia su visais savo rekvizitai, jūs laikykite kelti ilgą laiką, dažnai iki dešimt ar dvidešimt minučių. Nors jūs palaikoma, jūs tikrai dar jaučiasi tempimas, kuris tikriausiai padės jus miega.

Jūs ir toliau sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą per. Mokytojas gali jums kalbėtis per meditaciją ar klausytis muzikos, priklausomai nuo jų stiliaus. Jūs galite padaryti tik keturis ar penkis kelia per visą klasę žinoma.

Pasibaigus sesijos pabaigoje, jūsų kūnas jaučiasi atvira ir atnaujinamas. Jūs netgi gali būti šiek tiek skausminga Kitą dieną iš giliai tempimo.

Kai jūs išmoksite pagrindinius paruošas už keletą pozų, tai lengva padaryti atkuriamojo jogos namuose. Jums reikės surinkti keletą rekvizitai, tačiau daugelis kelia galima padaryti tik keletą antklodės, kurį tikriausiai jau turite.

santrauka

Atkuriamasis joga gali būti puikus būdas sumažinti stresą ir mėgautis ilgai, meditacines ruožai. Apsvarstyti, jungiančia klasę pajusti tempas prieš bandant jį namuose. Turėti kantrybės ir mėgautis savo kūno ir proto ramybė. Tai užtrunka šiek tiek priprasti, bet po kurio laiko jis tampa lengviau ir jums gali būti nustebinti tuo nauda.