Izmanto sama Vritti Pranayama lai mazinātu stresu

Home » Review » Meditation » Izmanto sama Vritti Pranayama lai mazinātu stresu

 Izmanto sama Vritti Pranayama lai mazinātu stresu
Saskaņā ar Kalifornijas koledžas Ajūrvēdas, “Pranayama, jogas māksla elpošana, nāk no sanskrita saknes vārdiem prānas un ayama. Prana nozīmē” dzīvības spēks “un ayama nozīmē” paplašināšanās, manifestācija vai pagarināšanu. “Gada prānājāmu praksi, Tāpēc ir prakse paplašinot mūsu pašu prāna, lai tā harmonē ar universālo prāna. “

Ir daudzi veidi pranajamas, tostarp viena nāsī elpošana, lauvas elpu, un elpu uguns. Dažas no šīm metodēm ir diezgan attīstīta. Sama vritti, tomēr ir vienkārša prakse, ka ikviens var iemācīties. Tā ir vērsta uz ideju par “vienlīdzīgas” ieelpas, kas nozīmē, ka ieelpojot ilgst pašā laika sprīdī kā izelpošana.

Kāpēc Sama Vritti ir Nomierinošs

Joga ir pētīta no medicīniskā viedokļa daudzus gadus. Pētījumi atklāj, ka elpu saistīto jogas prakse var nomierināt Jūsu veģetatīvo nervu sistēmu, protams, samazina stresa hormonu līmeni organismā. Tas arī palīdz koncentrēt savu prātu, un to var izmantot meditācijas praksē.

Daži pētījumi liecina, ka jogas elpošanas vingrinājumi ietekmē hipotalāma-hipofīzes-virsnieru ass (HPA ass vai HTPA ass). HPA piekļuve ir termins, kas apraksta kopumu mijiedarbību, kas notiek starp trīs atšķirība endokrīno dziedzeru: hipotalāmu, virsnieru un hipofīzes. Kopā dziedzeri veidojošie HPA piekļuvi regulē gremošanu, imūnsistēmu, seksualitāti, emocijas un garastāvokli.

Saskaņā ar publicēto pārskatu medicīnisko literatūru par šo tēmu:

“Ar dzirdamo stresu un nemieru, joga šķiet modulēt stresa reaģēšanas sistēmu. Tas, savukārt, samazina fizioloģisko arousal, piemēram, samazinot sirdsdarbību, pazemina asinsspiedienu un samazina elpošanu. Ir arī pierādījumi, ka jogas prakse palīdz palielināt sirdsdarbību mainīgums, rādītājs organisma spēju reaģēt uzsvērt elastīgāk. “

Kā Get Started

Sama vritti ir viens no pamata formām pranajamas. Pat bērni var uzzināt, kā to izdarīt kādu praksi, piemēram, sama vritti, ko var izdarīt gandrīz jebkurā vietā un samazina stresu un nemieru diezgan ātri. Mācīties šo Pranayama un pēc tam pievienojiet to jūsu arsenālā nomierinoša metodes.

Instrukcijas

  1. Nāciet uz ērtā, distanču kāju stāvokli sēdēt, piemēram, viegli pozā, ievietojot polsterējums zem kā nepieciešamo sava sēdekļa. Ja sēžot uz grīdas nav iespējams, gulēt uz muguras vai sēdēt uz krēsla.
  2. Aizveriet acis un sāk pamanīt savu dabisko elpu, nemainot neko sākumā. Dodiet sev labu piecas ieelpas, vai arī tā.
  3. Sāk lēnām skaitīt līdz četri, kā jūs ieelpot. Veltiet laiku augšpusē jūsu ieelpojot ar plaušu pilns ar gaisu. Tad arī skaitīt līdz četri, kā jūs izelpot. Atkal veltiet justies tukšs. Tad ieelpot atkal uz citu skaits četri. Turpiniet šo modeli. Vingrinājums ir saskaņot garumu jūsu ieelpo un izelpo.
  4. Jūs varat eksperimentēt ar mainot numuru rēķināties arī; tikai pārliecinieties, ka jūsu ieelpojot un izelpošana ir tās pašas garumi.
  5. Turpiniet elpošanas šādā veidā vairākas minūtes.