Izmantojiet šos Joga Pozas jākoncentrējas uz Jūsu Abs

Home » Review » Fitness » Izmantojiet šos Joga Pozas jākoncentrējas uz Jūsu Abs

Izmantojiet šos Joga Pozas jākoncentrējas uz Jūsu Abs
Joga ir lielisks veids, lai stiprinātu savu dziļo kodols un vēdera muskuļus. Joga asana ir visa ķermeņa praksi, kas balstās integrētu kodols. Visi jogas līdzsvarošanas pozās, vai stāv, inversiju vai roku atlikumiem, nepieciešama stabila midsection. Daudzas pozas var kļūt dinamisku, ja jūs īpaši vēlaties strādāt jūsu abs. Citiem vārdiem sakot, crunches uz priekšu!

Iesācēju pozas

Cat – Cow Stretch
gan kaķu govs parasti domā kā muguras stiept, abs ir svarīga nozīme, jo atbalsta sistēmas mugurkaulu. Saglabājiet savu nabas sastādīts, kā jūs pārvietot, pat tad, ja vēders pilieni govs stāvoklī.

Rokām un ceļgaliem Balance
pacelšana pretējās ekstremitātēs, kā jūs darīt šo līdzsvaru, ir brīnišķīgi pamata integrāciju. Ja vēlaties vairāk izaicinājumu, mēģiniet zīmēt paaugstināta ceļgalu un elkoņu kopā zem vēdera, un pēc tam atkārtoti pagarināt tiem. Iet caur šo kustību piecas reizes katrā pusē.

Iegurņa Tilts
Par iegurņa noliekt kustība būtībā ir tāds pats kā kaķis – govs (aprakstīts iepriekš). Turiet naba zīmējumu uz mugurkaula, kā jūs pārvietoties pa tiem.

Dēļu Pose
Dēļu ir visvienkāršākā roku līdzsvaru. Tā ir laba vieta, lai veidotu spēkus vairāk uzlabotas pozas. Izmēģiniet turot dēli desmit nesteidzīgā breaths.

Intermediate

Laivu Pose – Navasana
Vienkārši turot laivu rada, ir diezgan labs vēdera treniņu pati, bet jūs varat ņemt to vēl vairāk, iekļaujot lūzums. Lai to izdarītu, samazināt savu ķermeni un kājas pret grīdu vienlaicīgi. Virziet dažas collas virs grīdas, un tad sēdēt uz augšu uz pozā. Atkārtojiet piecas reizes.

Crow Pose – Bakasana
balansēšanas savu ķermeni uz rokām aizņem daudz galveno spēku, lai jūs strādājat tikai nokļūst šajā pozā. Ja Jums ir problēmas, izspiest jums ceļgaliem stingri un saglabāt savu skatienu uz grīdas priekšā no jums, nevis uz savām kājām.

Half Moon Pose – Ardha Chandrasana
Half Moon ir saldo pozēt kurā ekstremitātes šaušana visos virzienos, tāpēc jums ir paļaujas uz jūsu kodols, lai saglabātu jums stāvus. Pārliecinieties, lai saglabātu kodols nodarbojas ar zīmējumu nabā in.

Headstand – Salamba Sirsasana
headstand piedāvā vairākas iespējas, lai uzlabotu stiprību. Kad jūs jūtaties komfortabli dara pozēt vidū telpā (liels sasniegums pati), jūs varat sākt strādāt pie paceļot abas kājas uz augšu vienlaicīgi. Jūs varat pat ar apgrieztu lūzums, samazinot savas kājas gandrīz līdz grīdai, un pēc tam paceļot tos atpakaļ līdz vertikāli.

Mērogs Pose – Tolasana
Ja jūs domājām, kā nokļūt spēks pacelt abas kājas pie grīdas, atbilde ir jūsu kodols. Lai iegūtu priekšstatu par to, ka jūtas tāpat, mēģiniet darīt to pozā ar bloku zem katras puses.

Side Plank Pose – Vasisthasana
Šī ir viena bruņota versija dēļu. Ja vēlaties vairāk izaicinājumu, paceliet augšējo kāju un turiet to apmēram piecas collas virs apakšējā kāju.

uzlabots

Firefly Pose – Tittibhasana
Jā, elastību un roku spēks, ir svarīgi, lai šajā pozā, bet jums nav gatavojas saņemt atraušanās bez dažām jaudu no jūsu kodols.

Apakšdelma Stand – Pincha Mayurasana
Cilpas ir visu par kodolu. Tas ir eksponenciāli taisnība, kad jūs izņemt savu lielo, stabilu galvu no grīdas. Dažreiz sauc galvām headstand, apakšdelma stends ir labs veids, kā strādāt ar inversiju, ja Jums ir kakla problēmas.

Handstand – Adho Mukha Vrksasana
handstand prom no sienas ir viens no jogas grūtākajām fiziskās pozas.

Side Crow Pose – Parsva Bakasana
Ir divi veidi, kā darīt sānu vārna: balansēšana uz divām rokām vai uz vienas rokas. Lieki piebilst, ka viena roka ir grūtāk. Tā ir iesaistīts vērpjot, tas pozā prasa arī spēcīgu obliques.

Warrior III – Virabhadrasana III
vienkāršs stāv līdzsvaru, vai ne? Nepareizi. Izaicinājums ir uzturēt ķermeni un pacēla kāju perpendikulāri grīdai, vienlaikus saglabājot savas divas gūžas perfekti līmenī. Visi stāvot uz vienas kājas.