Jak joga może pomóc schudnąć

Home » Review » Weight Loss » Jak joga może pomóc schudnąć

 Jak joga może pomóc schudnąć
Jogi regularnie oferuje wiele korzyści, w tym co czujesz się lepiej o swoje ciało, jak stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, tonowanie mięśni, zmniejszenie stresu i poprawy stanu psychicznego i fizycznego samopoczucia. Ale w jaki sposób może pomóc schudnąć?

Co Joga nie może zrobić

Praktykowanie jogi wszelkiego rodzaju będą budować siłę, ale badania pokazują, że joga nie podnosi tętno wystarczająco dużo, aby to jedyna forma ćwiczeń trzeba rzucić funtów. Aby schudnąć, trzeba jeść zdrowo i spalić kalorie, wykonując ćwiczenia, które podnosi tętno na bieżąco. Bardziej energiczne style jogi może zapewnić lepszy trening niż łagodnym jogi, ale jeśli utrata masy ciała jest głównym celem, będziemy chcieli, aby połączyć jogi bieganie, spacery, lub jakiegokolwiek innego ćwiczenia aerobowe, które lubisz. Mimo to, joga może odgrywać ważną rolę w programie odchudzania.

Co może zrobić Yoga

Podczas odchudzania można uprościć do kalorii w porównaniu kalorii spośród równania, dużo bardziej idzie w pomyślnym zmieniając swoje nawyki, aby zdrowszych wyborów drugą naturą. Joga pomaga przynosząc wam lepiej w zgodzie ze swoim ciałem, poprawiając swój własny wizerunek i poczucie dobrego samopoczucia. Zmniejszenie stresu, a tym samym stres jedzenia to kolejny sposób, że joga może wspierać utratę wagi. Poprzez zachęcanie do zdrowego stylu życia, stała praktyka jogi sprawia, że ​​jest bardziej prawdopodobne, że będziesz w stanie utrzymać swoją utratę wagi. Być może najbardziej znaczący nacisk Joga jest na słuchanie swojego ciała a przede wszystkim może być zmiana morze dla ludzi, którzy starali się rzucić funtów w przeszłości. Joga ma ważną rolę do odegrania w holistyczne podejście do odchudzania.

Jaki rodzaj jogi?

Jeśli nigdy wcześniej nie zrobił jogę, należy uruchomić z klas poziom początkujący. Będziesz spalić najwięcej kalorii w zajęciach sportowych Vinyasa. Style te zwykle zaczynają się w szybkim tempie serię pozycji zwanych powitania słońca, po którym następuje przepływ stojących pozach, które będzie Cię w ruchu. Gdy jesteś rozgrzany, głębsze i wygięcia do tyłu odcinki są wprowadzane. Vinyasa zawiera wiele popularnych stylów jogi, spocone, takie jak:

  • Ashtanga : ashtanga joga jest bardzo energiczny styl praktyki i jej praktycy są jednymi z najbardziej oddany z joginów. Początkujący często są zachęcani do zapisania się do szeregu zajęć, które pomogą z motywacją. Od Ashtanga podąża tą samą serię pozycji za każdym razem, gdy nauczysz się sekwencji, można ćwiczyć w każdej chwili w domu lub przyłączyć się do grupy w stylu Mysore, w której znajduje się nauczyciel obecny, ale każdy uczeń idzie w swoim własnym tempie.
  • Power Yoga : power joga jest niezwykle popularne na siłowniach i klubach zdrowia, choć jest powszechnie dostępne w dedykowanych studio jogi, jak również. Power joga opiera się na budowaniu ciepło i intensywność Ashtanga podczas dozowania ze stałym serii pozach.
  • Hot Yoga : joga Vinyasa zrobione w gorącym pokoju ups ante gwarantując będziesz pocić wiadra. Należy pamiętać, że Bikram i gorąca joga nie są synonimami. Bikram jest pionierskim stylu gorącej jogi, który zawiera zestaw serię pozach, a nawet skrypt opracowany przez założyciela Bikram Choudhury. W dzisiejszych czasach istnieje wiele innych stylów gorącej jogi, które korzystają z gorącym pokoju, ale nie serii Bikram.

Delikatny jogi, podczas gdy palenie mniej kalorii, nadal jest to świetny sposób, aby pielęgnować i dbać o swoje ciało.

  • Hatha Joga : Chociaż nie wszystkie zajęcia Hatha są łagodne, określenie zaczęło być wykorzystywane przez studio jogi, aby wskazać, że nie są klas Vinyasa. Zapytaj w swojej pracowni lub siłowni.
  • Integral Yoga : Tak jak sama nazwa wskazuje, jest integralną o integracji ciała i umysłu z celem życia szczęśliwsze życie. Jest to podejście, które mogą w znacznym stopniu skorzystają osoby, które czują się w oderwaniu od ich ciał.
  • Kripalu Yoga : Kripalu to styl, który jest znany ze swojego otwartego akceptacji wszystkich poziomach rodzaju praktyki i ciało. Jego indywidualne podejście stało się najlepszym wyborem dla ludzi, którzy są nerwowy uczestniczy w zajęciach grupowych.

Robi joga w domu

Można również jogę w domu na dniach nie można dokonać klasę. Witryn internetowych joga wideo ułatwiają ćwiczyć we własnym salonie. Aby zmaksymalizować korzyści Joga jest, to nic wielkiego zrobić trochę każdego dnia. Rozpoczynając praktykę medytacji w domu jest inny. Korzyści joga są zarówno psychiczne i fizyczne, co stanowi integralną część wielu udanych systemów odchudzania.