Jak joga może poprawić swoje życie seksualne

Home » Review » Health » Jak joga może poprawić swoje życie seksualne

 Jak joga może poprawić swoje życie seksualne
Jeśli twoje życie seksualne jest trochę nijaka późno, regularnie robi joga może być tylko rzeczą, aby ożywić do sypialni (lub gdziekolwiek). Joga może poprawić swoje życie seksualne na dwóch poziomach: psychicznych i fizycznych. Joga przeciwdziała stres, zmęczenie i słabe obraz samego siebie, z których wszystkie mogą tłumić swoje libido. Będziesz także korzystać z zwiększenie sprawności fizycznej, zwłaszcza wytrzymałość, elastyczność i kontrolę mięśni.

Zmniejszyć stres i zmęczenie

Nic nie daje „z nastroju” jak uczucie zestresowany i zmęczony. Jogi regularnie jest sprawdzony w celu zmniejszenia stresu i, jak każda forma ćwiczeń, daje więcej energii.

Poprawić swój obraz ciała

Czuje się dobrze o sobie i komfortowo w swoim ciele jest kluczem do zdrowego i satysfakcjonującego życia seksualnego. Kiedy jogę, stajesz zaznajomiony ze swoim ciałem i co może zrobić. Również nauczyć się akceptować i być wrażliwy na swoim ciele, jak to jest dzisiaj (a nie 15 lat temu, kiedy byłeś w szkole lub po schudnąć dziecko i wrócić do swoich skinny jeans). W tym samym czasie, będzie rozwój siły i napięcia mięśniowego, więc będzie również wyglądać i czuć się lepiej.

Bądź w niniejszym

Joga zachęca nas, aby być w chwili obecnej, poprawę koncentracji i świadomości. Jeśli kiedykolwiek znalazłeś się myśleć o zakupy spożywcze lub Law and Order podczas seksu, poznasz techniki, takie jak skupienie oddech, aby przynieść się z powrotem do chwili obecnej.

Podnieść swoją świadomość ciała

Joga prosi, aby przenieść swoje ciało w bardzo specyficzny sposób. Na przykład, aby poprawić ustawienie, można nauczyć się odizolować połówki miednicy, przesuwając jedną stronę miednicy, zachowując drugi nadal. Ostatecznie, można nauczyć się wyczuwać ułożenie wewnątrz własnego ciała i dostosować się. Ta ekstremalna wrażliwość na mechanice ciała rozwija połączenie ciała i umysłu, co Ci bardziej w zgodzie z własnym ciałem.

Zwiększyć elastyczność, wrażliwość i kontroli

Elastyczność jest zwiększone poprzez pozycjach takich otwieraczy biodrowego, które umożliwiają większy zakres ruchu. Zakładając, że te rodzaje stanowisk, które przeciwdziałania godzin dziennie spędzasz siedząc w samochodzie lub przy komputerze terminala, może także poprawić krążenie i przepływ krwi przez obszar miednicy, zwiększając czułość. Kolejność czynności mula bandha (blokada korzeń), który jest rysunek i się od dna miednicy, podobnie jak Kegel, mogą tworzyć świadomość i kontrolę nad tym obszarze, jak również wzmocnić te nowo odkryte mięśnie.

Uwagi na temat jogi i seks

  • Jeśli twój partner robi joga lub jest otwarty na próbować, może się okazać iskrę poprzez praktykowanie razem. Partner książki zajęcia jogi i są łatwo dostępne dla tych, którzy chcą zbadać tę aleję.
  • Należy pamiętać, że istnieją przypadki, w których konieczne jest dysfunkcja seksualna być traktowany przez lekarza lub terapeuty.