Jak się zanurzyć Jogi Kiedy jesteś mężczyzną

Home » Review » Fitness » Jak się zanurzyć Jogi Kiedy jesteś mężczyzną

 Jak się zanurzyć Jogi Kiedy jesteś mężczyzną
Kiedyś w najnowszej historii Joga jest, nastąpiła zmiana płci. Joga, który tradycyjnie był praktykowany tylko przez mężczyzn, zaczęła być zdominowany przez kobiety. Obecnie przeciętna klasa joga będzie miał więcej kobiet niż mężczyzn studentów. W Stanach Zjednoczonych, nauczyciel jogi jest bardziej prawdopodobne, aby być kobietą, choć istnieje wielka liczba wybitnych nauczycieli płci męskiej, w tym założycieli niektóre z najbardziej popularnych stylów współczesnych joga jest.

Wielu ludzi obawia się, że joga nie jest właściwe dla nich, ponieważ nie są naturalnie elastyczne. Ale elastyczność nie jest warunkiem koniecznym do jogi. Faktem jest, że ludzie mają dużo do zyskania z jogi i jak przyjęty jako kobiet w niemal każdej sytuacji. Jeśli jesteś mężczyzną, który został chce spróbować jogi, oto informacje potrzebne, aby ten skok.

Pierwsze kroki

Zanim przejdziesz, nauczyć się kilku podstawowych pozycji i ćwiczyć na własną rękę, dzięki czemu można poczuć się lepiej przygotowany do pierwszych klas. Po tym:

Get Yoga-Ready:

 • Przeczytać na różnych rodzajów jogi i wybrać taki, który najlepiej pasuje do ciebie
 • Odwiedź studio jogi i zapytać, czy można oglądać trochę klasy, więc wiesz, czego się spodziewać
 • Podnieść klasę wprowadzający na początek. prawdopodobnie będziesz zaskoczony, jak szybko można awansować

Oto kilka wskazówek, aby zacząć robić jogi:

 • Jak zacząć robić jogi: Istnieje wielu ludzi, którzy chcą spróbować jogi, ale czują się jak nie wiem, od czego zacząć. Ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku, w tym wybór typu joga, podnosząc klasę, wiedząc, czego się spodziewać, odcinki dzienne, a co należy i nie należy robić.
 • Elastyczność nie jest warunkiem koniecznym: Wielu ludzi myśli, że nie można spróbować jogi, ponieważ nie mogą dotykać ich palcami. Na szczęście, dotykając palcami i zachowują elastyczność nie jest wymagana dla jogi. Elastyczność może być rozwijane.
 • Począwszy pozy dla mężczyzn : Uczenie się kilku podstawowych pozy oznacza, że można ćwiczyć na własną rękę lub czują się przygotowani do pierwszych klas.

Głowice zębate

Oto niektóre zabawne przybory do jogi:

 • Sprzęt Joga: Jest to stereotyp bez powodu: Faceci jak bieg. Joga nie wymaga wiele, ale można Poznaj przydatne na matach i bloków, jeśli musisz.
 • Spodnie Joga dla mężczyzn : Oczywiście, można modyfikowanie swoje dawne spodnie dresowe studiach, ale nie cały świat wyspecjalizowanych spodnie jogi dla mężczyzn tam do odkrywania.
 • Szorty Joga dla mężczyzn : Wielu mężczyzn wolą ćwiczyć w krótkich spodenkach, tak i nie ma zakres długości do wyboru, w tym połowy łydki do ud.
 • Prezenty Joga dla mężczyzn : Teraz, gdy już w pełni objął joga, ręka ta lista najlepszych prezentów jogi dla mężczyzn wokół kiedy masz urodziny lub Dzień Ojca zbliża się.

Joga lektury

Jeśli jesteś typem faceta, który lubi czytać te książki o jodze może być dla Ciebie:

 • Joga dla opornych : Choć „Yoga for Dummies” nie brzmi jak najbardziej obiecującego lub oświeconego tytuł, książka ta faktycznie zapewnia dobrą, prostą informację dla początkujących jogi.
 • Yoga Anatomy : książka Leslie Kaminoff za przedstawia jogi od wewnątrz za pomocą rysunków anatomicznych podkreślenie efektów każdego ułożenia na ciele.
 • Stretch: nieprawdopodobnym Making of Dude Yoga : Neil Pollack jest śmieszne i jego przekształcenie dude jogi zapewnia mnóstwo możliwości dla śmiechu.