Jak Take jógy vnořil Pokud jste muž

Home » Review » Fitness » Jak Take jógy vnořil Pokud jste muž

 Jak Take jógy vnořil Pokud jste muž
Někdy v nedávné historii Yoga, došlo k posunu pohlaví. Jóga, která tradičně byla praktikována jen muži, začal být ovládán ženami. V současné době průměrná třída jóga bude mít více ženský než chlapců. Ve Spojených státech, váš učitel jógy je také větší pravděpodobnost, že je žena, i když existuje velké množství významných učitelů-mužů, včetně zakladatelů některé z nejpopulárnějších současných stylů Yoga.

Mnoho lidí se obávají, že jóga není vhodné pro ně, protože nejsou přirozeně pružná. flexibility, ale není podmínkou pro jógu. Faktem je, že muži mají hodně získat z jógy a jsou tak vítán jako ženy v téměř každé situaci. Pokud jste člověk, který byl chtěl vyzkoušet jógu, tady je informace, které potřebujete, aby to skok.

Začínáme

Předtím, než se ponoříte do, naučit pár základních póz a praxi na vlastní pěst, takže se můžete cítit lépe připraven pro prvních tříd. Potom:

Získat Yoga-Ready:

 • Přečtěte si o různých typů jógy, a vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje
 • Navštívit studio jógy a zeptejte se, zda můžete sledovat trochu třídy, takže víte, co můžete očekávat
 • Vyberte si třídu intro začít. Pravděpodobně budete překvapeni, jak rychle se můžete předem

Zde je několik tipů, jak začít na jógu:

 • Jak začít dělat jógu: Existuje mnoho lidí, kteří si chtějí vyzkoušet jógu, ale pocit, že nevědí, kde začít. Tento průvodce vás provede krok za krokem, včetně výběru typu jógy, vybírání třídu, protože věděl, co má očekávat, denní úseky, a to, co by měl a neměl dělat.
 • Flexibilita není podmínkou: Mnoho lidí si myslí, že nemůže vyzkoušet jógu, protože se nemohou dotknout své prsty. Naštěstí dotýkat prsty u nohou a být flexibilní není požadován pro jógu. Flexibilita mohou být vyvinuty.
 • Začínat pózy pro muže : Učení několik základních póz znamená, že můžete trénovat na vlastní pěst nebo se cítí lépe připraven pro prvních tříd.

převodové hlavy

Zde je několik zábavné výbavu pro jógu:

 • Jóga zařízení: Je to stereotyp z nějakého důvodu: Kluci jako rychlostní stupeň. Jóga nevyžaduje mnoho, ale můžete si nadšení pro o rohože a bloků, pokud musíte.
 • Jóga kalhoty pro muže : Jistě, můžete opakovaně využít své dávné kolej tepláky, ale je tu celý svět specializovaných jógy kalhot jen pro muže tam venku, které můžete prozkoumat.
 • Jóga šortky pro muže : Mnoho lidí dává přednost cvičit v šortkách, takže i zde je celá řada délek z čeho vybírat, včetně střední-tele na horní části stehna.
 • Jóga dárky pro muže : Nyní, když jste plně objali yoga, ruční tento seznam nejlepších jógy dárky pro muže kolem, když máš narozeniny nebo Den otců se blíží.

Jóga Seznam Reading

Pokud jste typ člověka, který rád čte, tyto knihy o józe by mohlo být pro vás:

 • Jóga pro nechápavé : I když „Jóga pro nechápavé“ nezní jako nejslibnější nebo osvícené titulu, tato kniha vlastně poskytuje dobrou, přímou informaci o jógy začátečníky.
 • Yoga Anatomy : Leslie Kaminoff kniha líčí Jóga zevnitř ven pomocí anatomické kresby upozornit na dopady každé pozice na těle.
 • Protáhnout: The Making of nepravděpodobné Jóga Dude : Neil Pollack je zábavný a jeho přeměna na jógu vole poskytuje dostatek příležitostí pro smích.