Jak to udělat Bhujapidasana a jaké jsou jeho výhody

Home » Review » Yoga Basic » Jak to udělat Bhujapidasana a jaké jsou jeho výhody

Jak to udělat Bhujapidasana a jaké jsou jeho výhody

Sanskrt: भुजपीडासन; Bhuja – Arm / rameno, PIDA – tlak, Asana – představovat; Prohlásil As – bhuja-pee-Dah-sa-Nah

Přítlačná Pose Shoulder je známo, že je jednoduché, ale je to pouze s praxí, že jste si zvykli na to tlak vyvíjí na ramenou. Trpělivost a vytrvalost vám vytrvalost, sílu, rovnováhu, a budou moci zvládnout tuto ásany.

Co byste měli vědět, než tak učiníte Halasana

To je nejlepší cvičit jógu brzy ráno. V případě, že nemůžete probudit brzo, nebo mají spoustu pochůzky spustit, jakmile jste si, můžete cvičit tento ásany ve večerních hodinách. Jen ujistěte se, že váš žaludek a střeva jsou prázdné. Je to dobrý nápad nechat mezeru alespoň čtyři až šest hodin mezi jídlem a praxe.

Úroveň: Intermediate / Advanced
Style: Ashtanga Yoga
Doba trvání: 1-3 minuta
Opakování: Žádný
rozkládá: břicho, stehna, ramena, Ramena
Posiluje: paží, zápěstí

Jak to udělat Bhujapidasana

 1. Zahájit tento ásany by podřepu. Položte si nohy ve vzdálenosti, která je o něco menší, než je vzdálenost mezi ramena. Mějte kolena široký.
 2. Úhel trup tak, aby směřoval dopředu, a umístit ji mezi vnitřní straně stehen. Jak jste si snížit svůj trup, musí být vaše boky zvedl, takže přicházejí v souladu s podlahou.
 3. Umístěte horní levé rameno co nejblíže k zadní části levého stehna, trochu nad kolena. Poté, co jste udělal, položte levou ruku na zem vedle vnější části levé nohy. Udělat to samé na pravé straně stejně.
 4. To umožní, aby vaše horní části zad zaokrouhlit nahoru.
 5. Nyní, když obě dlaně pevně stiskněte na zem, zvedněte tělo a položil svoji váhu na ruce. Zvedací děje proto, že posun v těžišti.
 6. Stiskněte vnější část svých ramen spolu s vnitřní straně stehen, jak umístit pravý kotník nad kotník levé nohy. Dívat se dopředu. Držet pózu. Poté ohněte lokty a uvolněte pózu při výdechu.

Bezpečnostní opatření a kontraindikace

To jsou některé body opatrnosti je třeba mít na paměti, než to budete dělat ásany.

 1. Je třeba se vyhnout této ásany, pokud máte zranění v zápěstí, loket, dolní části zad, nebo rameno.
 2. Vyhnout se tento ásany, i když trpí vysokým krevním tlakem nebo krční spondylitida.

Začátečníka Tip

Jako začátečník, to by mohlo být obtížné se dostat do této pozice. Pokud se pokoušíte tento ásany, ale je těžké udržet rovnováhu, použijte blok nebo posílit na podporu své sedací kosti.

Advanced Pose Variation

Jak se vaše praxe a pokrok v této póze, může se pokusit o plné vyjádření póze. Vše, co musíte udělat, je hubený dopředu tak, aby vaše brada se pohybuje směrem k zemi. Vždy pamatujte, že byste nikdy neměli spěchat do povýšení. Budete vědět, kdy jste připraveni, a pak se postup stává bez námahy.

Výhody ramene, Lisování Pose

To jsou některé úžasné výhody Bhujapidasana.

 • To asana pomáhá zlepšit smysl pro rovnováhu a koncentraci.
 • To dělá zápěstí, ramen, paží a horní části těla silná.
 • Břicho dostane dobrou úsek, a proto trávení se zlepší.
 • To asana vyživuje štítnou žlázu. Proto je srdeční frekvence je řízena, nervový systém je vyvážený a metabolismus je regulován.
 • Krevní oběh se zlepší.
 • To asana pomáhá zmírnit stres a bolesti hlavy.

The Science Behind The Bhujapidasana

Tento asana je rovnováha rameno, a tudíž, vyžaduje fyzickou a psychickou odolnost. Při práci na zřízení ásany, jako je tato, je to snadné cítit kouta a prohrál. Ale pokud dáte důraz na techniku ​​a strategii a pečlivě připravit tuto póze, najdete energii se pohybovat pomalu a překročit hranice, které jste nastavili pro sebe. Ale je třeba udělat jeden dech najednou.

Pokaždé, když máte pocit, že nemůžete tlačit dál, zeptejte se sami sebe, zda jste přestal psychicky nebo fyzicky. Pokud máte pocit, že vaše tělo může tlačit, ale vaše mysl je zastavení vás, přesvědčit, aby zůstali více jedním dechem. Ale pokud zjistíte, že fyzické omezení, stáhne okamžitě, a zaměřit se na přípravných pózách.

Přípravné Poses

Bakasana
baddha Konasana
Malasaña
Garudasana

Sledovat – Up Poses

Adho Mukha Svanasana
uttanasana
Urdhva Mukha Svanasana

Nyní, když víte, jak to udělat Bhujapidasana, co ještě čekáte? Nechť vazba ramenní tiskové zprávě své uvězněné emoce a zábrany a osvobodil vás.