Je Balayam Yoga odpověď na vaše problémy s vlasy?

Home » Review » Beauty » Je Balayam Yoga odpověď na vaše problémy s vlasy?

Je Balayam Yoga odpověď na vaše problémy s vlasy?

Balayam jóga je jednoduchá technika třením nehty o sebe a zároveň zachovat vaše palce ve vzpřímené poloze. To je myšlenka ke stimulaci toku krve do vlasové pokožky, a tím nabízí lék na problémy, jako je vypadávání vlasů, lupy, prošedivělými atd Balayam jógy, stejně jako ostatní jógy ásany, také pomáhá vyrovnat doshas těla, čímž dojde ke zlepšení své celkové zdraví vlasů , Doplněk balayam jóga s jinými jógy ásan jako shirshasan, sarvangasan a Adho mukha svanasan ke zlepšení vlasové pokožky a vlasů zdraví.

Každý den péče o vlasy produkty odletět police, létání do našich koupelen na příslib silné, zářící zámků. Navzdory tomu, problémy s vlasy jsou součástí života, od podivné „špatný den vlasy“ na vypadávání vlasů a lupy. Může jóga nabídnout cestu ven? Balayam jóga ( „bal“ = vlasy, „vyayam“ = cvičení) nebo prasanna mudra je konkrétní cvičení, které jóga praktici Doporučujeme pro vlasy problémy – a možná ve své naprosté jednoduchosti je její přitažlivost.

Vlasy Zdraví: Yoga může pomoci tím, že stimuluje krevní přítok do vlasovou pokožku

Balayam a další jógové postupy neposkytují přímý lék na problémy vlasů. Ani nemohou zvrátit genetické vypadávání vlasů. Mohou však pomohou řešit hlavní příčiny nerovnováhy v těle – z nichž nezdravé vlasy je symptom.

Spouští na vypadávání vlasů patří stres, hormonální nerovnováha, stárnutí, nemoci, chemické ošetření vlasů, dědičnost, vedlejších účinků léků a znečištění životního prostředí. Ty mohou vést k řadě problémů, vlasy – lupy, vypadávání vlasů, řídnutí vlasů a předčasné šedivění, například. Balayam jóga je jedním z několika jógových praktik, které zlepšují prokrvení pokožky hlavy a zlepšit zdraví vlasů. Tyto jóga představuje pomůže léčit základní příčinu problému vlasů, ať už je to hormonální, zažívací, nebo psychologické, obnovení zdraví vlasů v tomto procesu.

Rovnováha doshas: ájurvédské teorie o tom, jak Balayam Yoga Works

V Ayurveda, vlasy a nehty jsou malas – zbytkové produkty metabolických procesů, které jdou do tvorby kosterního systému. Účinek těchto tří doshas nebo náladách – Váta, Pitta, Kapha – na asthi dhatu (kosti / kosterní systém) také odráží na vlasy a nehty. Nadměrný vliv jednom dóši, ale zejména vata a pitta, by mohlo vést k tísňových signálů lupů, předčasné šedivění, vypadávání vlasů nebo ztenčení. Jóga pohybuje ásany, jako balayam pomáhají vyvážit tyto doshas, posílit asthi dhatu a omlazení vlasy. Kořeny vaše vlasové folikuly jsou také myšlenka být ve spojení se svými nehty. Třením nehty proti sobě, je napumpovat prokrvení pokožky hlavy tímto kanálem.

Cvičit jógu Balayam Za 5 minut denně

Cvičí jógu balayam je tak jednoduché, jak se může dostat! Stačí přinést ruce blízko k hrudníku, kroutit prsty dovnitř a třít nehty proti sobě. Palce by se měly konat ve vzpřímené poloze. Praxi to pro 2-5 minut denně po dobu nejméně jednoho měsíce. To je myšlenka, aby se vaše vlasy lesklé a silné.

Balayam Jóga pracuje pro muže i ženy

Některé prameny uvádějí, neověřené balayam jóga je určen pouze pro muže, protože to může stimulovat růst ochlupení u žen! Ale není těžké důkaz podpořit toto nahoru. Všeobecná shoda mezi jógy praktiků je, že někdo může cvičit jógu balayam. A dobrá věc, o balayam jógy je, že neexistují žádné vedlejší účinky. Takže, i když jste skeptický, dát mu šanci, řekneme – to není na škodu vyzkoušet! Prostě to pokusit, pokud vaše nehty nebo pokožku kolem nich jsou zraněni v žádném případě.

Doplňovat Balayam jógu s jinými ásany na vlasy Zdraví

Doplňovat balayam jógu s jinými jógy ásan odrazit problémy vlasů a tónu dalších tělesných systémů. Netřeba říkat, že musíte jíst zdravé jídlo, udržení zdravého životního stylu, a ošetří všechny základní problémy, které ovlivňují vaše vlasy stejně. Také je dobré mít na paměti, že dlouhodobá praxe jógy může znamenat hlavu lesklý, šťastný vlasy, kromě odrazil jiné zdravotní podmínky, které mají vliv na kvalitu vlasů.

Zkuste tyto ásan spolu s balayam jógy:

Shirshasan : posiluje vlasové kořínky a zlepšuje krevní oběh do hlavy

Sarvangasan / matsyasan : tóny zažívací a vylučovací systém; zůstatky doshas

Adho mukha svanasan Také známý skvěle jako dolů směřující pes představovat, to zvyšuje průtok krve do hlavy, zlepšení zdraví pokožky hlavy a tím boj proti lupům.

Pranayama : Hluboká dechová cvičení vyvážit tři doshas, pomáhají snižovat stres a úzkost, a navodit pocit pohody.

Safety Tip: Pokud jste tyto pózy nebo dýchací techniky nikdy nezkoušel předtím, nebo pokud máte nějaké základní zdravotní stav, poraďte se s lékařem a kvalifikovaného odborníka jógy, než se jim pokoušet.