Jednoduché Ásany, který vám pomůže zbavit se bolesti hlavy

Home » Review » Health » Jednoduché Ásany, který vám pomůže zbavit se bolesti hlavy

Mnozí z nás nejsou zájem o míří do lékárničky s nástupem bolesti hlavy. V takových případech je nejlepší na hlavu vašeho jóga mat místo.

Když bolest hlavy blíží, vaše energie odtéká, tak moc, že ​​se vám nepodaří soustředit na úkol, na dosah ruky. Vše, co chcete udělat, je zbavit se ho. Některé bolesti hlavy s sebou tlak a napětí na oči, krk, ramena a záda. To vše může být docela únavné. Dalo by se pravděpodobně pop pilulku, což není zdravé, nebo vrátit do postele pro předčasné zdřímnout, což naruší jen vaše běžné.

Co způsobuje bolesti hlavy?

Existuje mnoho důvodů, můžete mít bolesti hlavy. Hlavním důvodem je však stres a napětí. Pokud jste přepracovaní, máte tendenci se dostat bolesti hlavy.

Intenzivní cvičení, hormonální nerovnováha, snížení estrogenu, averze na některé potraviny (čokoláda, káva, sýr, atd.), Migrény, dlouhé a krátkozrakost – to vše jsou nejčastější příčiny této bolesti hlavy.

Jak se Yoga jako pomoc při léčbě bolí hlava?

Když bolest hlavy je na vše, co chci udělat, je zmírnit, že stres. Pokud jste udělal s objevovat příliš mnoho pilulek, cvičení jógy je skvělá volba. Několik uklidňující zvraty, spolu s dechovými cvičeními, bude fungovat velmi dobře pomoci zmírnit bolest.

Jóga má tuto vrozenou schopnost zmírnit napětí okamžitě. To také zklidňuje mysl a zlepšuje krevní oběh. Je to opravdu silný přírodní lék na bolesti hlavy.

Pokud jsou bolesti hlavy způsoben tím, že napětí v ramenou, krku a zad, jóga jemně táhne tyto díly a otevírá bloky, což umožňuje volný oběh krve a kyslíku do hlavy.

Jóga také dává své tělo šanci zpomalit a relaxovat, tedy uvolnění z úzkosti a napětí, které může být hlavní příčinou bolestí hlavy. Poté, co vaše tělo se uklidní, bude vaše bolesti hlavy jemně zmizí.

Jóga je zajištěno, že máte dost cirkulaci krve a kyslíku do mozku. Gravitace zajišťuje, že jste jen jít dolů po celou dobu, takže krev sdružování u nohou. S jógou, umožníte průtok jít v opačném směru, směrem k mozku, a to je velmi prospěšné pro vaše tělo jednou za čas.

8 Účinné Ásany jógy Pro zmírnění bolesti hlavy

1. Padangusthasana

Padangusthasana je jedním z prvních a nejvíce základních jógových ásan se naučíte. To je, prostě a jednoduše, stojící předklon, který vyžaduje, abyste se chytit palec rukama. Když se předklánět, krev tryská až do vaší hlavy, propagaci oběh, jakož i dostatek kyslíku. Vaše bolest hlavy sestoupí téměř okamžitě.

2. Ardha Pincha Mayurasana

Ardha Pincha Mayurasana nebo Dolphin Pose, je docela podobný Adho Mukha Svanasana (můžete také praktikovat tento ásany, jak se zbavit svého bolesti hlavy). Ale místo odpočinku tělesné hmotnosti na svých dlaních, spočívá to na loktech. To asana dává vaše záda a krk dobré protáhnout a také umožňuje průtok krve v mozku. Odvíjení a relaxaci úsek s tímto čerpadlem extra kyslíku je právě to, co je potřeba k úlevě od bolesti hlavy.

3. Prasarita Padottanasana

Tento asana je také stojí předklon. Podobně jako Padangusthasana, nebo uttanasana (také užitečné k úlevě od bolesti hlavy), to póza znamená kompletní záhyb na břiše, který umožňuje vaše záda, krk, ramena a hlavu těžit z tryskající krve vzhledem k anti-gravitační ohyb , To zmírňuje bolest hlavy téměř okamžitě.

4. Supta Virasana

Když bolest hlavy souvisí se stresem, je třeba se ujistit, že uvolnit a protáhnout záda a ramena, aby se uvolnil zachycený stresu. To asana stanoví, že uspokojující stres-zmírnění úsek, zatímco téměř okamžitě zmírnění vaší hlavy. Ležícího Hero Pose jistě je hrdinou dne, když máte bolesti hlavy.

5. Viparita Karani

To asana vypadá složitě, ale je to ve skutečnosti, regenerační představovat. To vzbuzuje pocit klidu v celé své mysli a těla. Vše, co potřebujete, je na stěny a úsek. A off jde bolesti hlavy!

6. Paschimottanasana

Paschimottanasana je úžasný sedí předklon. Je to jeden z nejlepších jógy ásan pro zmírnění bolesti hlavy a také snadno póze, která má celou řadu výhod. To asana uklidňuje mozek a zmírňuje stres. Oba tyto jsou hlavní spouštěcí mechanismy, pokud jde o bolest hlavy. Musíte se snažit to příště budete trpí strašlivou bolest hlavy.

7. Ananda Balasana

V případě, že bolest zad vyzařující po zádech je hlavní příčinou vašeho bolest hlavy, musíte krok zpět a relaxovat. Happy dítě Pose nebo Anand Balasana je ideální ásany, které vám pomohou učinit.

8. Shavasana

Nakonec přijde Shavasana. To je konečný relaxační, který vám dává dávku energie během několika minut. Ať už je to stres, bolesti kloubů, nebo jakýkoli jiný problém, a Shavasana je skvělým řešením pro to všechno. Takže až se příště budete mít bolesti hlavy a cítit úplně vyčerpaný ven, vezměte si k tomuto asana.

Uvažoval jste někdy o jóga pro bolesti hlavy úlevu? Jóga je úžasný praxe, a to zejména pokud máte bolesti hlavy. Léčí problém od jeho kořenů a dbá na to není relapsu. Také, pokud budete cvičit jógu pravidelně, můžete se nikdy dostat bolesti hlavy vůbec! Prevence je vždy lepší než léčba.