Jednoduché Jóga vypálit všechny vaše břišní tuk během jednoho měsíce!

Home » Review » Weight Loss » Jednoduché Jóga vypálit všechny vaše břišní tuk během jednoho měsíce!

Jóga je nový fitness mantra, že mnoho lidí na celém světě se nyní následující dny. Jóga je věda, jak udržet svou mysl, tělo a vnitřní duši v míru. Jóga je známý pro jeho přínosy uklidnit nervy, úzkost mysli a energie vaše tělo naruby. To přispívá ke zlepšení krevního oběhu, proudění kyslíku v těle a zlepšuje fungování všech svých tělesných orgánů. Jóga také pomáhá snížit břišní tuk a dá vám trim bříško. Můžete sledovat několik Jóga zbavit těch kil z vašeho těla a získat tónovaný do bránice. Najeďte najít některé z nejlepších a snadno sledovat jóga představuje:

1. bojovník Pose 1

Bojovník představovat posiluje své jádro, záda a stehna a pomáhá spalovat břišní tuk. Položte nohy k sobě navzájem paralelně a přivést svou levou nohu do 90 stupňů. Nechte své pravé noze zůstat uvnitř a vydechnout. Udržet nohy rovně, zvedněte ruce nad hlavu a aby byly v souladu se svým ramenem. Otočit hlavu s očima upřenýma na zápěstí. Sledujte 10 opakování na každou stranu.

2. bojovník Pose 2

Tato jóga póza je mírné kolísání válečníka představují pouze. Spusťte cvičení s stejnou technikou jako bojovník představovat. Namísto zvyšování ruce nad hlavu, vy zvedněte ruce do stran, táhnoucí se jim do max, prodlužuje ven z trupu. Otočit hlavu na levé noze a pak zpět do výchozí polohy. Postupujte samé na druhé straně. Sledujte 10 opakování na každou stranu.

3. Židle Pose

Tato póza posílí páteř a vytáhne své ABS, stehen a hýždí. Postavte se rovně s dlaněmi složenými v přední části obličeje. Pokrčte kolena a squat tělo dolů takovým způsobem, že to vypadá, jako kdyby sedíte na okraji židle. Zvednout ruku ů přes hlavu a pokusit se udržet si tělesnou váhu. Stiskněte vaše ramena dolů a oblouk páteře a nechte trupu jít hlouběji do polohy. Držet pozici po dobu 3 až 6 dechů, uvolnění a podle 5 až 8 opakování.

4. Bow Pose

Tato póza oživuje vaše tělo, zlepšuje trávení a zpevňuje vaše břišní svaly. Lehněte si na břicho na jogínské podložce s rukama na svých bocích a nohy natažené. Zvedněte nohy a pokrčte kolena a přivést je na své hlavě. Sahají vaše ruce a držet své kotníky s rukama nad hlavou. Zastávat funkci po dobu 15 až 30 sekund a vrátit se zpět do výchozí polohy.

5. Ponton držení těla

Tuto pózu z jógy se zabývá záda a svaly na nohou, která umožňuje tělu ztratit břišní tuk. Lehněte si na záda s nohama nataženýma a rukama na svých stranách. Nadechněte se a zvednout nohy nahoru, prsty u nohou a chodidel pocit úsek. Zvedněte horní část těla tvoří 45 stupňů a nechte své paže dosáhnou pro vaše nataženýma nohama. Zastávat funkci po dobu 10 až 15 sekund a opakujte cvičení 5 krát.