Jednoduché Jóga vypáliť všetky vaše brušný tuk v priebehu jedného mesiaca!

Home » Review » Weight Loss » Jednoduché Jóga vypáliť všetky vaše brušný tuk v priebehu jedného mesiaca!

Jóga je nový fitness mantra, že mnoho ľudí na celom svete sa teraz nasledujúce dni. Jóga je veda, ako udržať svoju myseľ, telo a vnútorné dušu v mieri. Jóga je známy pre jeho prínosy upokojiť nervy, úzkosť mysle a energie vaše telo naruby. To prispieva k zlepšeniu krvného obehu, prúdenie kyslíka v tele a zlepšuje fungovanie všetkých svojich telesných orgánov. Jóga tiež pomáha znížiť brušný tuk a dá vám trim bruško. Môžete sledovať niekoľko Jóga zbaviť tých kíl z vášho tela a získať tónovaný do bránice. Najeďte nájsť niektoré z najlepších a ľahko sledovať jóga predstavuje:

1. bojovník Pose 1

Bojovník predstavovať posilňuje svoje jadro, chrbát a stehná a pomáha spaľovať brušný tuk. Položte nohy k sebe navzájom paralelne a priviesť svoju ľavú nohu do 90 stupňov. Nechajte svoje pravej nohe zostať vnútri a vydýchnuť. Udržať nohy rovno, zdvihnite ruky nad hlavu a aby boli v súlade so svojím ramenom. Otočiť hlavu s očami upretými na zápästí. Sledujte 10 opakovaní na každú stranu.

2. bojovník Pose 2

Táto jóga póza je mierne kolísanie bojovníka predstavujú iba. Spustite cvičenie s rovnakou technikou ako bojovník predstavovať. Namiesto zvyšovania ruky nad hlavu, vy zdvihnite ruky do strán, tiahnuci sa im do max, predlžuje von z trupu. Otočiť hlavu na ľavej nohe a potom späť do východiskovej polohy. Postupujte isté na druhej strane. Sledujte 10 opakovaní na každú stranu.

3. Stolička Pose

Táto póza posilní chrbticu a vytiahne svoje ABS, stehien a zadku. Postavte sa rovno s dlaňami zloženými v prednej časti tváre. Pokrčte kolená a squat telo dole takým spôsobom, že to vyzerá, ako keby sedíte na okraji stoličky. Zdvihnúť ruku ov cez hlavu a pokúsiť sa udržať si telesnú váhu. Stlačte vaše ramená dole a oblúk chrbtice a nechajte trupu ísť hlbšie do polohy. Držať pozíciu po dobu 3 až 6 dychov, uvoľnenie a podľa 5 až 8 opakovaní.

4. Bow Pose

Táto póza oživuje vaše telo, zlepšuje trávenie a spevňuje vaše brušné svaly. Ľahnite si na brucho na jogínske podložke s rukami na svojich bokoch a nohy natiahnuté. Zdvihnite nohy a pokrčte kolená a priviesť ich na svojej hlave. Siahajú vaše ruky a držať svoje členky s rukami nad hlavou. Zastávať funkciu po dobu 15 až 30 sekúnd a vrátiť sa späť do východiskovej polohy.

5. Ponton držanie tela

Túto pózu z jogy sa zaoberá chrbát a svaly na nohách, ktorá umožňuje telu stratiť brušný tuk. Ľahnite si na chrbát s nohami natiahnutými a rukami na svojich stranách. Nadýchnite sa a zdvihnúť nohy hore, prsty na nohách a chodidiel pocit úsek. Zdvihnite hornú časť tela tvorí 45 stupňov a nechajte svoje paže dosiahnu pre vaše natiahnutými nohami. Zastávať funkciu po dobu 10 až 15 sekúnd a opakujte cvičenie 5 krát.