Jóga bojovať predčasným starnutím

Home » Review » Beauty » Jóga bojovať predčasným starnutím

Predčasnému starnutiu je traumatizujúce. Dull pleť, prešedivené vlasy a vrásky ohroziť svoj vzhľad, takže sa cítite slabí a mrzutý. Boj, aby sa zmestili dovnútra a hľadať svoj vek je konštantný pozdĺž s riešením trápne ticho, keď iní omylom byť oveľa starší. Ak ste otrávený z toho všetkého a chcú zvrátiť svoj predčasnému starnutiu, tu sú 7 jóga ásany, ktoré vám pomôžu. No tak, nechajte ich!

Pred tým, poďme zistiť, ako joga pomáha s predčasným starnutím.

Joga ako liek na predčasné starnutie

Žijeme vo svete plnom znečistenia a prachu. Na začiatok ho, každý druhý obchodný vidíme, je pre kozmetického výrobku. Tieto reklamy sú lákavé, nie je pochýb. V dôsledku toho sme sa kúpiť výrobok a používať ho. Potom sa nudiť z nich, pozri ďalšie obchodné a kúpiť iný produkt. Proces pokračuje … Použitie zlátanina krémov na kožu nepochybne poškodzuje. To je jedna časť príbehu.

Ak chcete pridať k tomu, naša sedavý životný štýl, kde sme držali naše stoličky pre 8 hodín denne a jesť nevyžiadanej pošty, zatiaľ čo na to, aby sa situácia ešte horšia. A potom tu sú znečistenie a prachu. Telo cringes všetky svinstvo hodil na neho. Koľko to môže trvať? Škodlivé látky a návyky viesť k predčasnému starnutiu pokožky, čo nás panika a hľadať spôsoby, ako napraviť škody.

Jóga, s jeho balansovanie, dobrý krvný obeh, pružnosť a posilnenie schopnosti, obnovuje svoje telo, aby jeho predchádzajúce slávu. Ale to sa stane len vtedy, keď to robíte pravidelne a sú opatrní s vašej strave. Nezabudnite, že škoda je ľahké, oprava je ťažké. Joga čistí váš systém, uvoľňuje ju a nakoniec ju obnoví. Joga sa javí ako mágie, ako to môže dať prirodzený výťah do tváre a aby vaša pleť žiara.

Musíte pochopiť, že jóga nie je elixír. Nebude vás zastaviť starnutie prirodzene. Starnutie je nevyhnutné a musí diať, ale tam je spôsob, ako spomaliť proces. Možno vás zaujíma, ako na to. Odpoveď je rovnaká – joga.

Tak na čo čakáš? Ďalej, vrátiť čas s nasledujúcimi proti starnutiu jogy ásan a vyhrievať sa na komplimenty dostanete.

7 Najlepšie Ásany jóga pre anti starnutie

1. Simhasana (Lion Pose)

Ako to urobiť Simhasana a aké sú jeho výhody

Simhasana alebo Lion Pose je základná úroveň Hatha joga Asano. Keď je plne predpokladať, že vyzerá ako revúci lev, odtiaľ názov. Cvičiť ásany skoro ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Držať pózu po dobu 30 sekúnd.

Simhasana Ako anti-aging pomoc

Simhasana zlepšuje krvný obeh v tvári a pomáha vyživovať zvnútra. To robí svoju tvár žiara a tiež vyhladzuje vrásky. Póza zlepšuje svoju víziu tým, že stimuluje nervy v tvojich očiach. To odstraňuje choroby a prináša vám zdravé a aktívne.

2. Matsyasana (Rybie Pose)

Matsyasana alebo Fish Pose je pomenovaná po slávnom Matsya avatar Lorda Vishnu. Rovnako ako ryba zachránil mudrca z veľkej povodni, bude to Asano vás zachránil pred starnutím rýchlo. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Matsyasana Ako anti-aging pomoc

Matsyasana zlepšuje držanie tela. To vám pomôže stať rovno miesto hunching zo slabosti. To stimuluje vaše brušné orgány a udržiava zažívacie ťažkosti a zápcha na uzde, a tým udržať si ľahké a výdatné. Póza uvoľňuje napätie a podráždenosť a prináša vám svieži a aktívny.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

Dhanurasana alebo Bow Pose vyzerá ako strunový prove, keď predpokladal, a preto dostane jeho meno. Prostredníctvom prove, sa budete snažiť svoju šípkou doprava a zasiahnuť cieľ. Rovnakým spôsobom, cvičiť Dhanurasana vyzerať mladšie a lepšie. Ide o základnú úroveň Vinyasa joga Asano. Držte ho po dobu 15 až 30 sekúnd.

Dhanurasana Ako anti-aging pomoc

Dhanurasana zlepšuje chuť do jedla a trávenie, čo sú príznaky zdravom tele. To zlepšuje funkciu pankreasu a udržuje vaše hormóny v rovnováhe. Póza lieči bolesti chrbta, a je prínosom pre všetky počítačové kúzelníci napísaním preč zlé sedí pozícií.

4. Ardha pinch Mayurasana (Dolphin Pose)

Ako to urobiť ardha pinch Mayurasana a aké sú jeho výhody

Ardha pinch Mayurasana alebo Dolphin Pose je mierne variácie Adho Mukha Svanasana. V tomto ásany, vaše telo tvorí obrátené, V ‘predstavuje, že môže prepožičať mnoho výhod na vás. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd. Ide o základnú úroveň ashtanga jóga Asano.

Ardha pinch Mayurasana Ako anti-aging pomoc

Ardha pinch Mayurasana posilňuje svoje ruky a nohy. Silné končatiny sú znamením mladého tela, a to Asano pomôže sa tam dostať. To pomáha znižovať vysoký krvný tlak a príznaky predčasného menopauzy a udržuje vaše reprodukčné orgány činné.

5. Vrikshasana (Tree Pose)

Ako to urobiť Vrikshasana a aké sú jeho výhody

Vrikshasana alebo Strom Pose pripomína elegantný a dôstojný postoj stromu. Strom Pose je jedným z mála ásan, v ktorej majte oči otvorené. Najlepší čas na cvičenie Vrikshasana je v ranných hodinách, kedy je vaša myseľ svieža a jasné. Vrikshasana je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Držte po dobu jednej minúty.

Vrikshasana Ako anti-aging pomoc

Vrikshasana je o rovnováhu a stabilitu v nohách. To vás udrží v zložení a od krehkosti. Buduje sebadôveru a sebaúctu – veci, ktoré máme želiez as deťmi a znížiť ako starneme. Póza zlepšuje koncentráciu a robí menej náchylné k zabudnutia.

6. Virabhadrasana II (bojovník II Pose)

Virabhadrasana II alebo Warrior Pose je pomenovaná po hinduistickej mytológie bojovník s názvom Virabhadra. Slovo, bojovník ‘tu implikuje boji proti problémom v tele a mysli. Praktizovať virabhadrasana II ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Držte ho po dobu 30 sekúnd.

Virabhadrasana II Rovnako ako anti-aging pomoc

Virabhadrasana II otvorí hrudník a pľúca a dláždi cestu pre lepšie dýchanie. Stavia výdrž, aby vás deje. Póza zopne unavené končatiny a umožňuje pohybovať sa aktívne. To sa tiahne ramená, držať je pevne az visiace.

7. Utkatasana (predseda Pose)

Ako to urobiť Utkatasana a aké sú jeho výhody

Utkatasana alebo predseda Pose vyzerá jednoducho, ale je ťažké zostať v. Je to ako sedieť na pomyselnej stoličke, ale bez komfortu sedenia na skutočné jeden. Praktizovať Utkatasana ráno alebo večer na lačný žalúdok. Utkatasana je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Utkatasana Ako anti-aging pomoc

Utkatasana stimuluje srdce a brušných orgánov, udržať čo najďalej od srdcových ochorení a zažívacími problémami. Posilňuje chrbát a pomáha udržiavať váš postoj šikovný a vztýčené. Póza robí rozhodnutí a motivovaní získať prácu.

Teraz sa poďme odpovedať na niektoré najčastejšie otázky týkajúce sa jogy a anti-aging.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Aký je správny vek začať používať anti-aging krémy?

Anti-Aging krémy nebude potrebné, ak budete cvičiť jogu pravidelne, ale ak si napriek tomu chcete použiť jeden, vyberte ten, ktorý je bez chemických látok a začať používať od svojich neskorých 20s.

Má nadmerné jogy nežiaduce účinky?

Áno. Príliš veľa čohokoľvek je problém a joga nie je výnimkou.

Naše telo starne každým dňom. Je nevyhnutné, ale tam je kúzlo v pôvabne starne a spomaľuje proces po zdravé návyky. Ak je ľahko dostupné učiť sa a praktizovať niečo ako joga, mali by ste to skúsiť a uchovať svoj mladistvý krásu po dlhšiu dobu.