Jóga bojovat předčasným stárnutím

Home » Review » Beauty » Jóga bojovat předčasným stárnutím

Předčasnému stárnutí je traumatizující. Dull pleť, prošedivělé vlasy a vrásky ohrozit svůj vzhled, takže se cítíte slabí a mrzutý. Boj, aby se vešly dovnitř a hledat svůj věk je konstantní podél s řešením trapné ticho, když jiní omylem být mnohem starší. Pokud jste otrávený z toho všeho a chtějí zvrátit svůj předčasnému stárnutí, zde jsou 7 jóga ásany, které vám pomohou. No tak, nechte je!

Před tím, pojďme zjistit, jak jóga pomáhá s předčasným stárnutím.

Jóga jako lék na předčasné stárnutí

Žijeme ve světě plném znečištění a prachu. Na začátek ho, každý druhý obchodní vidíme, je pro kosmetického přípravku. Tyto reklamy jsou lákavé, není pochyb. V důsledku toho jsme se koupit výrobek a používat jej. Pak se nudit z nich, viz další obchodní a koupit jiný produkt. Proces pokračuje … Použití slátanina krémů na kůži nepochybně poškozuje. To je jedna část příběhu.

Chcete-li přidat k tomu, naše sedavý životní styl, kde jsme drželi naše židle pro 8 hodin denně a jíst nevyžádané pošty, zatímco na to, aby se situace ještě horší. A pak tu jsou znečištění a prachu. Tělo cringes veškeré svinstvo hodil na něj. Kolik to může trvat? Škodlivé látky a návyky vést k předčasnému stárnutí pokožky, což nás panika a hledat způsoby, jak napravit škody.

Jóga, s jeho balancování, dobrý krevní oběh, pružnost a posílení schopnosti, obnovuje své tělo, aby jeho předchozí slávu. Ale to se stane pouze tehdy, když to děláte pravidelně a jsou opatrní s vaší stravě. Nezapomeňte, že škoda je snadné, oprava je obtížné. Jóga čistí váš systém, uvolňuje ji a nakonec ji obnoví. Jóga se jeví jako magie, jak to může dát přirozený výtah do obličeje a aby vaše pleť záře.

Musíte pochopit, že jóga není elixír. Nebude vás zastavit stárnutí přirozeně. Stárnutí je nevyhnutelné a musí dít, ale tam je způsob, jak zpomalit proces. Možná vás zajímá, jak na to. Odpověď je stejná – jóga.

Tak na co čekáš? Dál, vrátit čas s následujícími proti stárnutí jógy ásan a vyhřívat se na komplimenty dostanete.

7 Nejlepší Ásany jóga pro anti stárnutí

1. Simhasana (Lion Pose)

Jak to udělat Simhasana a jaké jsou jeho výhody

Simhasana nebo Lion Pose je základní úroveň Hatha jóga asana. Když je plně předpokládat, že vypadá jako řvoucí lev, odtud název. Cvičit ásany brzy ráno na lačný žaludek a čistých střev. Držet pózu po dobu 30 sekund.

Simhasana Jako anti-aging pomoc

Simhasana zlepšuje krevní oběh v obličeji a pomáhá vyživovat zevnitř. To dělá svou tvář záře a také vyhlazuje vrásky. Póza zlepšuje svou vizi tím, že stimuluje nervy v tvých očích. To odstraňuje nemoci a přináší vám zdravé a aktivní.

2. Matsyasana (Rybí Pose)

Matsyasana nebo Fish Pose je pojmenována po slavném Matsya avatar Lorda Vishnu. Stejně jako ryba zachránil mudrce z velké povodni, bude to asana vás zachránil před stárnutím rychle. Cvičit ráno na lačný žaludek a držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Matsyasana Jako anti-aging pomoc

Matsyasana zlepšuje držení těla. To vám pomůže stát rovně místo hunching ze slabosti. To stimuluje vaše břišní orgány a udržuje zažívací potíže a zácpa na uzdě, a tím udržet si lehké a vydatné. Póza uvolňuje napětí a podrážděnost a přináší vám svěží a aktivní.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

Dhanurasana nebo Bow Pose vypadá jako strunný přídi, když předpokládal, a proto dostane jeho jméno. Prostřednictvím přídi, se budete snažit svou šipkou doprava a zasáhnout cíl. Stejným způsobem, cvičit Dhanurasana vypadat mladší a lepší. Jedná se o základní úroveň Vinyasa jóga asana. Držte jej po dobu 15 až 30 sekund.

Dhanurasana Jako anti-aging pomoc

Dhanurasana zlepšuje chuť k jídlu a trávení, což jsou příznaky zdravém těle. To zlepšuje funkci slinivky a udržuje vaše hormony v rovnováze. Póza léčí bolesti zad, a je přínosem pro všechny počítačové kouzelníci napsáním pryč špatné sedí pozic.

4. Ardha Pincha Mayurasana (Dolphin Pose)

Jak to udělat ardha Pincha Mayurasana a jaké jsou jeho výhody

Ardha Pincha Mayurasana nebo Dolphin Pose je mírné variace Adho Mukha Svanasana. V tomto ásany, vaše tělo tvoří obrácené ‚V‘ představuje, že může propůjčit mnoho výhod na vás. Cvičit ráno na lačný žaludek a držte jej po dobu 30 až 60 sekund. Jedná se o základní úroveň Ashtanga jóga asana.

Ardha Pincha Mayurasana Jako anti-aging pomoc

Ardha Pincha Mayurasana posiluje své ruce a nohy. Silné končetiny jsou znamením mladého těla, a to asana pomůže se tam dostat. To pomáhá snižovat vysoký krevní tlak a příznaky předčasného menopauzy a udržuje vaše reprodukční orgány činné.

5. Vrikshasana (Tree Pose)

Jak to udělat Vrikshasana a jaké jsou jeho výhody

Vrikshasana nebo Strom Pose připomíná elegantní a důstojný postoj stromu. Strom Pose je jedním z mála ásan, ve které mějte oči otevřené. Nejlepší čas na cvičení Vrikshasana je v ranních hodinách, kdy je vaše mysl svěží a jasné. Vrikshasana je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Držte po dobu jedné minuty.

Vrikshasana Jako anti-aging pomoc

Vrikshasana je o rovnováhu a stabilitu v nohou. To vás udrží ve složení a od křehkosti. Buduje sebedůvěru a sebeúctu – věci, které máme želez as dětmi a snížit jak stárneme. Póza zlepšuje koncentraci a dělá méně náchylné k zapomnění.

6. Virabhadrasana II (bojovník II Pose)

Virabhadrasana II nebo Warrior Pose je pojmenována po hinduistické mytologie bojovník s názvem Virabhadra. Slovo ‚válečník‘ zde implikuje boji proti problémům v těle a mysli. Praktikovat virabhadrasana II ráno na lačný žaludek a čistých střev. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Držte jej po dobu 30 sekund.

Virabhadrasana II Stejně jako anti-aging pomoc

Virabhadrasana II otevře hrudník a plíce a dláždí cestu pro lepší dýchání. Staví výdrž, aby vás děje. Póza sepne unavené končetiny a umožňuje pohybovat se aktivně. To se táhne ramena, držet je pevně az visící.

7. Utkatasana (předseda Pose)

Jak to udělat Utkatasana a jaké jsou jeho výhody

Utkatasana nebo předseda Pose vypadá jednoduše, ale je těžké zůstat v. Je to jako sedět na pomyslné židli, ale bez komfortu sezení na skutečné jeden. Praktikovat Utkatasana ráno nebo večer na lačný žaludek. Utkatasana je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Utkatasana Jako anti-aging pomoc

Utkatasana stimuluje srdce a břišních orgánů, udržet co nejdál od srdečních onemocnění a zažívacími problémy. Posiluje záda a pomáhá udržovat váš postoj chytrý a vztyčené. Póza dělá rozhodnuti a motivováni získat práci.

Nyní se pojďme odpovědět na některé nejčastější dotazy týkající se jógy a anti-aging.

Znalecké Odpovědi pro čtenáře Otázky

Jaký je správný věk začít používat anti-aging krémy?

Anti-Aging krémy nebude nutné, pokud budete cvičit jógu pravidelně, ale pokud si přesto chcete použít jeden, vyberte ten, který je bez chemických látek a začít používat od svých pozdních 20s.

Má nadměrné jógy nežádoucí účinky?

Ano. Příliš mnoho čehokoliv je problém a jóga není výjimkou.

Naše tělo stárne každým dnem. Je nevyhnutelné, ale tam je kouzlo v půvabně stárne a zpomaluje proces po zdravé návyky. Je-li snadno dostupné učit se a praktikovat něco jako jóga, měli byste to zkusit a uchovat svůj mladistvý krásu po delší dobu.