Joga kelia, kad pagerės jūsų rankos stiprumas

Home » Review » Fitness » Joga kelia, kad pagerės jūsų rankos stiprumas

Joga kelia, kad pagerės jūsų rankos stiprumas

Kartu su galingu branduolio, jums reikia stiprios rankos, siekiant įgyvendinti Joga pažangias rankos likučiai ir inversija. Žmonės manęs dažnai klausia, kaip pagerinti savo rankos stiprumą rengiantis šių pozų. Puiki naujiena yra, jūs neturite pradėti kėlimo svorius ar daro Pull-ups. Tiesiog reikia daryti joga reguliariai ir jums bus sukurti raumenys jums reikia iki to laiko esate pasiruošęs išbandyti šias pozas. Štai prie svorio guoliais tipų išvaizda kelia galite dirbti pakeliui.

Pradedantiesiems “Poses

 • Apačią, Šuo – Adho Muhka Svanasana : daugiau gerų naujienų: viena iš pozų, kad jūs dažniausiai jogos užsiėmimai taip pat yra vienas iš geriausių būdų, kaip pagerinti savo rankos stiprumą. Nors tai tiesa, kad norint padaryti apačią, šuo ramybės būsenoje kelia, būtina remti didžiąją dalį savo svorio su savo kojų, nėra gauti aplink, kad jūsų rankos yra sunkiai dirba per daug.
 • Lentos Pose : Lentos dažnai vadinamas pirmuoju rankos pusiausvyrą joga. Nors jūsų kojos yra dar ant šios pozos žemės, savo svorį dauguma yra jūsų rankose. Laikykite savo pečių saugus koreguojamąsias savo derinimą. Jūsų pečiai turėtų būti tiesiai virš riešų. Pabandykite sukurti tiesią liniją nuo savo galvos karūną savo kulniukai, kad jūs nei padidinti savo užpakalis, nei leisti jam pakabinti žemyn.
 • Palaikomos Šoninės Lentos : Pilnas pusė lentų, kuriame jūs subalansuoti ant vienos rankos ir vienos kojos briauna yra daugiau tarpiniu kelti (žiūrėti žemiau), tačiau šis palaiko variantas tinka pradedantiesiems.

tarpiniai Poses

 • Varna Pose – Bakasana : Varnų dažnai yra pirmas rankos balansas, kad jogos studentams spręsti. Mokymasis yra tikrai daugiau apie ieškant savo svorio centrą, nei kas nors kitas. (Užuomina: tai tikriausiai šiek tiek toliau į priekį nei norėtumėte, kad ji būtų, bet ne tiek daug, kad jūs kristi ant jūsų veido.) (Kitas patarimas:. Įsteigė avarijos pagalvėlę pagalvės pagal savo veido tik tuo atveju)
 • Keturi galūnių Personalas Pose – Čaturanga Dandasana : Daro daug chaturangas daug (Joga versija push-ups “) yra vienas iš geriausių būdų, kaip sukurti savo rankos stiprumą. Svarbu daryti jiems gera derinimą, tačiau, siekiant išvengti pečių traumas. Taip pat būtina žinoti, kada pasakyti, kada, nes aplaistytas suderinimas todėl traumos yra labiau tikėtina, kad atsitiks, kai esate pavargę. Pavartojus klasę su daugybe vinyasas, žinau, kad jūs visada galite pasirinkti praleisti juos, kai jūs manote, kad jūsų forma slydimo.
 • Šoninės Lentos Pose – Vasisthasana : Šoninės lentos puikiai tinka dirbti viena ranka vienu metu. Kaip jūsų pasitikėjimas auga, galite pradėti žaisti su savo daug variantų.
 • Aukštyn Pasitinkant Dog – Urdhva Muhka Svanasana : Kadangi jūsų šlaunys yra išjungti šiame kelti grindų, jis taip pat treniruotės jūsų rankas. Paprastai, aukštyn šuo nėra laikomas ilgą laiką jogos užsiėmimai, bet jūs galite padaryti ilgesnį griebtis namie. Tiesiog įsitikinkite, kad sulenkti alkūnes ir sukite pečius atgal ir žemyn, kai pirmą kartą atėjo į kelti. Tai apsaugo jūsų pečius nuo šliaužti aukštyn į jūsų ausis.

Išplėstinė Poses

 • “Firefly Pose – Tittibhasana : Kai susitvarkyti savo pirmojo rankos pusiausvyros (pavyzdžiui, varna, virš), likusi dalis atėjo palyginti lengvai. Tačiau, jums reikia sukurti jėgų palaikyti Jūsų organizmo svorį tik savo rankas.
 • Skraidymas Varnų Pose – Eka Pada Galavasana : Skraidymas varna sujungia balandžių kojos su varna rankas. Išplėsti savo koją gale yra šiek tiek sudėtinga. Manau, kad tai lengviau patekti į rankos balanso su nugara kojos užsuko savo kūną ir tada jį pratęsti, o ne bandyti pakelti nugarą koją nuo grindų, kai jis jau tiesiai.
 • Stovas ant rankų – Adho mukha Vrksasana : Dauguma žmonių pirmasis sužinoti Stovas ant rankų prie sienos, kuri yra geras būdas sukurti rankos stiprumą. Įsitikinkite, kad išlaikyti savo rankas labai tiesiai, kai jūs spardymas, kad jie neturi sagties.
 • Šoninės Varnų Pose – Parsva Bakasana : Yra tikrųjų yra du variantai šalutinio varna. Iš pradžių pabandykite subalansuoti su jūsų užpakalis ilsisi ant vienos rankos ir savo kelio ant kito. Galų gale, jūs galite pabandyti jį naudoti tik vieną ranką, kuri palaiko jūsų užpakalis.
 • Ratų Pose – Urdhva Dhanurasana : Yra daug vyksta pilnu ratu, ne mažiau kaip iš kurių yra tai, kad ji užima gerą sumą rankos stiprumą stumti save į viršų ir laikykite šią poziciją.