Joga kelia krūtimi mama

Home » Review » Health » Joga kelia krūtimi mama

Jei esate žindymas motinos, jūsų kūnas jaučia jis pats savo kaklo, pečių ir nugaros. Yra daug nuostabių dalykų apie slaugos kūdikį, tačiau skaudus atgal nėra vienas iš jų. Šie jogos pozos bus neutralizuoti šią gunktelėjęs-per jausmas, pabrėžiant juda savo pečių žemyn ir atgal ir atnaujinti savo krūtinės. Jei tik neseniai pagimdžiusi, take it easy ir sustabdyti, jei kas sukelia skausmą.

Katė-karvė ruožas (Chakravakasana)


Kai jūs slaugos daug, ji ​​gali jaustis kaip jūs esate pakimba toje gunktelėjęs-virš padėtį, net jei esate ne maitinti kūdikį. Daro keletą kačių, karvių ruožai padeda pritraukti mobilumą atgal į savo stuburo, efektyviai unsticking ją. Pabandykite perdedu apvalaus padėtį (CAT) iki doming nugarą aukštai. Tai leis išlenktas pozicija (karvės) jaustis dar geriau.

Sfinksas Pose


Sfinksas poza siūlo gražus, švelnus būdas pristatyti šiek tiek širdies atidarymą. Jūs netgi galite padaryti tai kelia gulėti ant lovos, jei jūs neturite laiko išeiti kilimėlį. Arba imtis galimybę parodyti savo kūdikį, kas pilvą laikas yra visa informacija apie. Tiesiog įsitikinkite, kad išlaikyti savo pečių žemyn nuo savo ausis. Paspaudus tvirtai į savo delnų ir dilbių yra geras būdas tai padaryti.

Širdies atidarymas Su Palaiko arba blokuoti

Jei turite tik keletą minučių, kad tai širdies atidarytuvas GO-TO ruožas. Jūs ketinate reikia blokas (pageidautina viena su kampų suapvalinti), arba palaikyti pagal savo menčių gauti visą poveikį, tačiau. Jis tikrai ne klausimas, ką daryti su savo kojų čia, nes mes sutelkiant dėmesį į viršutinę kūno dalį. Jūs galite laikyti juos ant grindų, atidaryti kelius į deivės padėtyje, arba tiesiog sulenkti kelius ir padėkite pėdas ant grindų.

Tiltas Pose (Setu bandha Sarvangasana)


Dėl tilto kelia pakelti savo klubus, pinasi savo rankas po savo kūno, ir sukite pečius pagal vieną vienu metu. Jauskitės savo menčių saugiai ant nugaros. Nesijaudinkite apie tai, kaip aukštos jums pakelti savo klubus. Jei turite savo blokas patogu, galite pabandyti palaikomą tiltą. Blokas eina pagal savo kryžkaulio.

Pusė Valčių Pose (Parsva Navasana)


Half-valtis siūlo galimybę dirbti savo širdies atidarymo ir jūsų abs tuo pačiu metu. Dalykas prisiminti, čia yra tai, kad nesvarbu, kaip aukšto galite pareikšti savo liemens. Tai daug svarbiau, kad jūsų stuburas ilga ir tiesi. Prijunkite savo pečių į lizdus, ​​atkreipti jūsų menčių kartu ir leisti tuos veiksmus išplėsti savo krūtinės. Jei turite diastasis recti, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vėl pilvo pratimus.

Persiųsti Bend Su susipynusių Fingers

Tikrasis laivapriekio lenkimo neprivalomas šiame kelti. Pagrindinis renginys yra atsistoti aukštas, sukite pečius atgal, pinasi pirštus už nugaros, piešti savo rankas link grindų ir sluoksniuotos savo krūtinės. Už papildomą klestėti, pirmyn pasilenkti kojas. Sulenkti kelius, jei tai yra patogesnis variantas.

Pratęstas trikampis Pose (Utthita Trikonasana)

Utthita Trikonasana
Norėdami gauti geriausią krūtinės Ištiesk trikampis pose, sutelkti dėmesį į krovimas savo aukščiausią petį tiesiai virš apatinės peties. Ištieskite viršų ranką ir jį lygiagrečiai su grindimis. Prijunkite savo pečių į lizdą Prieš keldami ranką visą kelią iki. Jūs taip pat galite laikyti savo ranką ant klubo, jei tai jaučiasi geriau. Trikampis yra puikus ruožas jūsų dvigalvis taip pat.

Apačią, šuo (Adho mukha Svanasana)


Žemyn susiduria šuo jaučiasi gerai tik apie bet kuriuo metu. Kadangi mes jau pabrėžiant širdies atidarymo, jums gali jaustis kaip jūs norite stumti savo krūtinės per ir tegul jūsų stuburo hamakas. Atsispirti šį pagundai, siekiant vietoj tiesia nugara ir platus menčių užvedę pelės žastą į išorę. Mūsų tikslas yra suteikti kūną į pusiausvyros, o ne trankyti ją iš sugedęs priešinga kryptimi.

galutinis Minties

Naudokite šiuos ruožus visoje savo žindymo mėnesiais atleisti savo skaudančius pečius ir nugarą. Kaip jūsų kūdikis auga, jums gali slaugyti rečiau, bet turintis sunkesni kūdikis gali būti tik kaip varginantis. Svarbu rūpintis savo kūno kaip jūs maitinant savo kūdikio. Be to, ištirti mama ir kūdikis jogos užsiėmimus savo srityje daugiau kelia nukreiptos į naujų motinų.