Jóga prdy a další Trapné Topics

Home » Review » Yoga Basic » Jóga prdy a další Trapné Topics

 Jóga prdy a další Trapné Topics
Když vstoupíte jógy, existuje mnoho věcí, které zažijete mimo pózy a ásan váš učitel pokyn dovnitř. Některé z nich může být poněkud trapné, včetně příležitostného „jógy prd.“

Nesmíte chtít zeptejte se svého učitele nebo spolužáky o těchto věcech, takže budeme v našich silách, aby vám pomohl ven s nejběžnějšími (a nevhodných) otázky o józe.

Je něco, co můžete dělat prdění ve třídě?

Průchodem plynu, zatímco cvičí jógu je vlastně velmi časté (předporodní kurzy jógy jsou nejhorší). Stěhujete se vaše tělo takovým způsobem, že se vzbudí vaše střeva, což je dobrá věc. Vedlejším efektem je, že to může způsobit někdo předat plyn na příležitosti. Jsme všichni dospělí tady a Farting je naprosto přirozené.

Co můžete udělat, je odhadnout náladu třídy a podle toho jednat, stejně jako byste na, řekněme, večírku. V případě, že třída je veselý a neformální, můžete vtipně uznat svou emisi. V případě, že učitel a studenti jsou smrtelně vážná, předstírat, že se nic neobvyklého došlo. Dalo by se dokonce zvážit své pre-jógy dietu a přemýšlet o přeskočení ty fazole na oběd příště.

What About Varts?

Ah, obávaný vart (to je vaginální prd). To je stejně běžné jako normální prd a čeho se příliš trapně. Existuje však několik věcí, které můžete udělat, aby se pokusili zabránit prdí, když neexistují žádné záruky.

Co můžete udělat o někom ve třídě Kdo voní?

Místo toho se snaží změnit někoho jiného, ​​uvidíme, jestli můžete pracovat na měnící se sami. Jógový princip Pratyahara znamená „ústup z rozumu.“ Měli byste se pokusit být ponořen tak ve své vlastní praxi, které nejsou rušeni vnějšími památek, zvuky, nebo dokonce páchne.

Pratyahara vyžaduje čas a praxe. Při práci na dosažení tohoto ideálu, zkuste zasazení sebe přes celou místnost od jogína, který je trochu odiferous.

Proč je Thong spodnímu prádlu volby jóginky?

Mnoho žen si tanga být nejpohodlnější prádlo při výkonu (nebo v každodenním životě). Viz odpověď výše ohledně Pratyahara a dělat to nejlepší ignorovat show. Kdo ví, možná i to vyzkoušet sami, aby zjistil, jestli je to opravdu mnohem pohodlnější.

Co můžete dělat, pokud máte rádi své jógy, ale nenávidět, aby hudba hrála?

Určitě můžete vyjádřit své názory na svého učitele, i když to může být nejlepší požadovat žádnou hudbu spíše než na objekt svého vkusu. Někteří učitelé jógy přehrávat hudbu, jiní ne. Možná budete chtít podívat po učitele, který nepoužívá hudbu.

Co byste měli dělat, když příroda volá uprostřed Jóga třídy?

Je to naprosto přijatelné opustit třídu po dobu několika minut, aby se věnoval svým tělesných funkcí. Není potřeba žádat o povolení učitele jít na záchod.

Nejlepší čas jít, je-li tam je doba odpočinku, a to buď v póze dítěte nebo dolů psa. Nebudete získat respekt svého učitele, když se běžně vyhnout se během obtížných pozicích nebo přeskočit část savasana.

Co byste měli dělat, když váš učitel lásky Partnerský táhne, ale You Do not Wanna spárovat s propocené cizincem?

Máte několik možností, když přijde čas pro partnerské úseky. Můžete si najít nového učitele nebo umístěte rohož vedle nejméně zpocené cizince ve třídě. Můžete také pozvat své vlastní partnery na třídě, jako přítele vám nevadí sdílení pot s. Poslední možností je prostě naučit se milovat. Také mějte na paměti, že jste zpocený cizinec někoho jiného, ​​také.

Má Loving Yoga bude z tebe Hippy?

Kdysi dávno, jógy ven z Indie se nejčastěji provádí na obcí vegetariány. I když jóga přišel tuto pověst poctivě, v těchto dnech každý z lékařů, ředitelů se ho objala.

Takže ne, jóga neznamená, že jste hippie. Ale to může snad začít nádechem svůj každodenní život s postojem míru a laskavostí. A je to opravdu tak špatné?

poslední myšlenka

Jóga má tendenci podporovat uzavřenou komunitou a většina lidí jsou ochotni pomoci nováčkům. Neváhejte a zeptejte se svého instruktora nebo jiného studenta ve třídě, kterému důvěřujete o věci, které může být trochu v rozpacích kolem. Je velmi pravděpodobné, že nejste jediný, kdo s těmito otázkami a většina z nich jen běžnou součástí praxe.