Jóga prdy a ďalšie Trápne Topics

Home » Review » Yoga Basic » Jóga prdy a ďalšie Trápne Topics

 Jóga prdy a ďalšie Trápne Topics
Keď vstúpite jogy, existuje veľa vecí, ktoré zažijete mimo pózy a ásan váš učiteľ pokyn dovnútra. Niektoré z nich môže byť trochu trápne, vrátane príležitostného “jogy prd.”

Nesmiete chcieť opýtajte sa svojho učiteľa alebo spolužiakov o týchto veciach, takže budeme v našich silách, aby vám pomohol von s najbežnejšími (a nevhodných) otázky o joge.

Je niečo, čo môžete robiť prdenie v triede?

Priechodom plynu, zatiaľ čo cvičí jogu je vlastne veľmi časté (predpôrodné kurzy jogy sú najhoršie). Sťahujete sa vaše telo takým spôsobom, že sa zobudí vaše črevá, čo je dobrá vec. Vedľajším efektom je, že to môže spôsobiť niekto odovzdať plyn na príležitosti. Sme všetci dospelí tu a Farting je úplne prirodzené.

Čo môžete urobiť, je odhadnúť náladu triedy a podľa toho konať, rovnako ako by ste na, povedzme, večierku. V prípade, že trieda je veselý a neformálne, môžete vtipne uznať svoju emisiu. V prípade, že učiteľ a študenti sú smrteľne vážna, predstierať, že sa nič neobvyklé došlo. Dalo by sa dokonca zvážiť svojej pre-jogy diétu a premýšľať o preskočenie tie fazuľa na obed nabudúce.

What About Varts?

Ah, obávaný Vart (to je vaginálny prd). To je rovnako bežné ako normálna prd a čoho sa príliš trápne. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa pokúsili zabrániť prdí, keď neexistujú žiadne záruky.

Čo môžete urobiť o niekom v triede Kto vonia?

Namiesto toho sa snaží zmeniť niekoho iného, ​​uvidíme, či môžete pracovať na meniace sa sami. Jogový princíp Pratyahara znamená “ústup z rozumu.” Mali by ste sa pokúsiť byť ponorený tak vo svojej vlastnej praxi, ktoré nie sú rušení vonkajšími pamiatok, zvuky, alebo dokonca páchne.

Pratyahara vyžaduje čas a prax. Pri práci na dosiahnutie tohto ideálu, skúste zasadenie seba cez celú miestnosť od jogína, ktorý je trochu odiferous.

Prečo je Thong spodnej bielizni voľby jogínka?

Mnoho žien si tangá byť najpohodlnejšie bielizeň pri výkone (alebo v každodennom živote). Pozri odpoveď vyššie ohľadom Pratyahara a robiť to najlepšie ignorovať show. Kto vie, možno aj to vyskúšať sami, aby zistil, či je to naozaj oveľa pohodlnejšie.

Čo môžete robiť, ak máte radi svoje jogy, ale nenávidieť, aby hudba hrala?

Určite môžete vyjadriť svoje názory na svojho učiteľa, aj keď to môže byť najlepší požadovať žiadnu hudbu skôr ako na objekt svojho vkusu. Niektorí učitelia jogy prehrávať hudbu, iní nie. Možno budete chcieť pozrieť po učiteľa, ktorý nepoužíva hudbu.

Čo by ste mali robiť, keď príroda volá uprostred Jóga triedy?

Je to úplne prijateľné opustiť triedu po dobu niekoľkých minút, aby sa venoval svojim telesných funkcií. Nie je potreba žiadať o povolenie učiteľa ísť na záchod.

Najlepší čas ísť, ak je tam je doba odpočinku, a to buď v póze dieťaťa alebo nadol psa. Nebudete získať rešpekt svojho učiteľa, keď sa bežne vyhnúť sa počas ťažkých pozíciách alebo preskočiť časť Savasana.

Čo by ste mali robiť, keď váš učiteľ lásky Partnerský ťahá, ale You Nechcem Wanna spárovať s prepotené cudzincom?

Máte niekoľko možností, keď príde čas pre partnerské úseky. Môžete si nájsť nového učiteľa alebo umiestnite rohož vedľa najmenej spotené cudzinca v triede. Môžete tiež pozvať svoje vlastné partnerov na triede, ako priateľa vám nevadí zdieľanie pot s. Poslednou možnosťou je jednoducho naučiť sa milovať. Tiež majte na pamäti, že ste spotený cudzinec niekoho iného, ​​tiež.

Má Loving Yoga bude z teba Hippy?

Kedysi dávno, jogy von z Indie sa najčastejšie vykonáva na obcí vegetariánov. Aj keď jóga prišiel túto povesť poctivo, v týchto dňoch každý z lekárov, riaditeľov sa ho objala.

Takže nie, joga neznamená, že ste hippie. Ale to môže snáď začať nádychom svoj každodenný život s postojom mieru a láskavosťou. A je to naozaj tak zlé?

posledná myšlienka

Jóga má tendenciu podporovať uzavretú komunitou a väčšina ľudí sú ochotní pomôcť nováčikom. Neváhajte a opýtajte sa svojho inštruktora alebo iného študenta v triede, ktorému dôverujete o veci, ktoré môže byť trochu v rozpakoch okolo. Je veľmi pravdepodobné, že nie ste jediný, kto s týmito otázkami a väčšina z nich len bežnou súčasťou praxe.