Jóga pre zlepšenie nôh sila a svalový tonus

Home » Review » Fitness » Jóga pre zlepšenie nôh sila a svalový tonus

Jóga pre zlepšenie nôh sila a svalový tonus
Chcú zlepšiť svoju silu nôh a svalovú definíciu s jogou? Stojaci pózy sú spôsob, ako ísť. Ak chcete získať silnejšie, skúste zvýšiť svoje doby zdržania pre každý z týchto pozíciách. Začínajú s tromi až piatimi dychov a pracovať až odtiaľ. Často rýchly pohyb týchto pozíciách v triede toku, ale držať je po dlhšiu dobu má iný význam. Udržujte stehná zapojené v celom hoteli a kresliť kolená nahor. Vaše nohy sa môžu triasť na prvý, ale to je v poriadku. Stojaci zostatky sú dobrý spôsob, ako sa zamerať na silu nôh, ale aj priniesť v jadre.

začiatočníci

Dole smerujúce psa – Adho Mukha Svanasana
Downdog je často nazývaná pokojovú predstavovať, ale zvyšok je naozaj pre vaše zbrane. Vedome kreslenie svoju váhu späť do nohy, ktoré sú zvyčajne silnejšie svalové skupiny, dáva tvoje náruči odpočinúť od ložiska svoju váhu. Takže sa uistite, aby sa vaše boky vysoké podpätky a pohybujúce sa smerom k podlahe v tejto pozícii.

Rozšírená Side Angle Pose – Utthita Parsvakonasana
tú často dôraz na pozíciu ramena v tejto póze, ale je to naozaj nezáleží na tom, či si zvyšok predlaktia na stehná alebo priniesť vaša ruka celú cestu k zemi tak dlho, ako si pobyt hlboké v prednej koleno. Zamerať na stehne rovnobežne s podlahou s kolenom nad členkom a tam, kde to môže nechať pád ramena.

Mountain Pose – Tadasana
Aj tie najjednoduchšie stojace pózy môže byť cvičenia, keď sa aj naďalej angažovať v celom texte. Pre nohy, čo znamená, šíri prsty široký a vychádzal zo stehenných svalov. Stehná majú mierne dovnútra rotácie, čo šíri sit kosti.

Pyramid Pose – Parsvottonasana
Opäť platí, že všetky svoje o udržanie svoje svaly aktívny v tejto póze, najmä stehná kreslenie kolená nahor. Microbead v prednom kolene ušetrí váš spoj v dlhodobom horizonte, a to najmä ak ste náchylní k hyperextenziu.

Zdvihol ruky Pose – urdhva Hastasana
pokračujúce zapojenie a zarovnanie, ktoré ste so sídlom v horských oblastiach predstavujú (pozri vyššie).

Stojaci predklone – uttanasana
Ďalším predstavovať, že budeme robiť tak často, že je ľahké miesto zbierať povrch blížiace sa to s dôrazom zakaždým. Prehĺbiť svoj predklon, nech vaše rotácie pochádza z panvice miesto v dolnej časti chrbta.

Stojaci Kultivačné predklone – Prasarita Padottanasana
Podobne uttanasana, ale s nohami od seba. Hoci to je často si myslel, že “cieľ” tejto póze je dostať hlavu z toho dôvodu, že to naozaj nie je o tom. V skutočnosti som často vidieť študenti sa naozaj široký postoj s cieľom získať ich hlavy uzavretý na podlahu. Odporúčam brať nohy nie väčšie ako asi 3,5 stopy (plus mínus, v závislosti na výške), pretože bude širšie otvorené boky až opotrebovaniu.

Strom Pose – Vrksasana
Prvý vyvažovanie predstavuje väčšina ľudí riešiť. Pozor, kam si dať nohy pri uvedení do na opačnú nohu. Choď na nad alebo pod kolenom, aby sa zabránilo kĺb sám. Tie môžu byť vratké, a to je v poriadku.

Trojuholník Pose – Trikonasana
Rovnako ako v prasarita padottonasana (pozri vyššie), nemusí byť v pokušení vziať si nohu širšie v snahe získať vaše ruka bližšie k podlahe. Póza naozaj nie je o tom. Je to o tom, ktorým sa stanovuje pevný základ v nohách, ktorý vám umožní otvoriť hrudník plnšie.

Bojovník I – Virabhadrasana Aj
bojovník pózy sú skvelé miesto pre štart postupnosť stojace pózy. V bojovníka Aj, boky čelí front. Skúste oddeľujúce nohy smerom k stranám našej rohoži, ak máte pocit, že je ťažké udržať hip bod na vašej zadnej nohy smerom dopredu.

Bojovník II – Virabhadrasana II
bojovník Ii často nadväzuje na päty bojovníka Aj, ale vyžaduje otvorenie bedier na stranu rohože. Zostať hlboko v prednom kolene pracovať stehenné svaly.

prechodný

Nešikovný Chair – Utkatasana
zamerať sa na nohy, je to všetko o tom, ako nízko môžete ísť a ako dlho môžete držať. Zistil som, že je užitočné, aby stehná zlisovaní a myslieť na nohy ako jeden celok. Ujjayi dychy sú tiež veľmi dôležité.

Eagle Pose – Garudasana
Eagle môže vyplývať z utkatasana (tesne nad), pretože vaše nohy sú už v potrebnom ohnuté polohe. Krútenie nohy a vyváženie robí tento do jadra spevnenie taky.

Half Moon Pose – ardha chandrasana
Ďalšia možnosť pracovať na sile nohách a rovnováhu. Zdvihnutá noha musí zostať rovnako aktívna aj tu na stojnou nohu.

Kráľ tanečnice Pose – Natarajasana
Pokračovanie prác začala v stromu predstavujú (pozri vyššie). Pomáha váš zostatok mať drishti alebo ústredným bodom, ktorý sa nepohybuje.

Reverzný bojovník
Ak chcete pracovať na nohy, si uvedomiť, že aj keď trup zakloní, predná noha musí zostať hlboko ohnutá s kolenom nad členok.

Rotáciou trojuholník Pose – Parivritta Trikonasana
Situácia pre nôh toky dobre z pyramídy predstavovať (pozri vyššie). Nohy pôsobí ako stabilný kotviaceho bodu predstavovať, poskytuje miesto, z ktorého sa hrudník možno otvoriť, takže udržať je silne pracovať bez blokovania kolená.

Bojovník III – Virabhadrasana III
odporúčam Pritom predstavujú s rukami v bok, takže sa môžete cítiť, ak sú vo vodorovnej polohe. Šanca je, že strana zdvihnuté nohy budú chcieť kohút hore, takže pracujú preosiať to don a zároveň zachovať vaše noha rovnobežne s podlahou.

pokročilý

Rotáciou Half Moon Pose – Parivritta Ardha chandrasana
Táto póza je toľko deje, a to všetko závisí na stabilite svojho stojnou nohu. Vyvažovanie a krútenie je veľa práce, nehovoriac o udržanie zdvihnuté noha vysoký a rovný.

Kolo Pose – urdhva Dhanurasana
koleso predstavovať vyžaduje silné nohy, aby zrušila svoje telo a niesť väčšinu váhy, ako si udržať pozíciu. Je dôležité, aby sa vaše nohy z vytočené von a kolená objímanie smerom k stredovej línii.