Jóga pro zlepšení nohou síla a svalový tonus

Home » Review » Fitness » Jóga pro zlepšení nohou síla a svalový tonus

Jóga pro zlepšení nohou síla a svalový tonus
Chtějí zlepšit svou sílu nohou a svalovou definici s jógou? Stojící pózy jsou způsob, jak jít. Chcete-li získat silnější, zkuste zvýšit své doby zdržení pro každý z těchto pozicích. Začínají se třemi až pěti dechů a pracovat až odtamtud. Často rychlý pohyb těchto pozicích ve třídě toku, ale držet je po delší dobu má jiný význam. Udržujte stehna zapojené v celém hotelu a kreslit kolena nahoru. Vaše nohy se mohou třást na první, ale to je v pořádku. Stojící zůstatky jsou dobrý způsob, jak se zaměřit na sílu nohou, ale také přinést v jádře.

začátečníci

Dolů směřující psa – Adho Mukha Svanasana
Downdog je často nazývána klidovou představovat, ale zbytek je opravdu pro vaše zbraně. Vědomě kreslení svou váhu zpět do nohy, které jsou obvykle silnější svalové skupiny, dává tvé náruči odpočinout od ložiska svou váhu. Takže se ujistěte, aby se vaše boky vysoké podpatky a pohybující se směrem k podlaze v této pozici.

Rozšířená Side Angle Pose – Utthita Parsvakonasana
tu často důraz na pozici ramene v této póze, ale je to opravdu nezáleží na tom, zda si zbytek předloktí na stehna nebo přinést vaše ruka celou cestu k zemi tak dlouho, jak si pobyt hluboké v přední koleno. Zaměřit na stehně rovnoběžně s podlahou s kolenem nad kotníkem a tam, kde to může nechat pád ramene.

Mountain Pose – Tadasana
I ty nejjednodušší stojící pózy může být cvičení, když se i nadále angažovat v celém textu. Pro nohy, což znamená, šíří prsty široký a vycházel ze stehenních svalů. Stehna mají mírné dovnitř rotace, což šíří sit kosti.

Pyramid Pose – Parsvottonasana
Opět platí, že všechny své o udržení své svaly aktivní v této póze, zejména stehna kreslení kolena nahoru. MicroBead v předním koleni ušetří váš spoj v dlouhodobém horizontu, a to zejména pokud jste náchylní k hyperextenzi.

Zvedl ruce Pose – Urdhva Hastasana
pokračující zapojení a zarovnání, které jste se sídlem v horských oblastech představují (viz výše).

Stojící předklonu – uttanasana
Dalším představovat, že budeme dělat tak často, že je snadné místo sbírat povrch blížící se to s důrazem pokaždé. Prohloubit svůj předklon, ať vaše rotace pochází z pánve místo v dolní části zad.

Stojící Kultivační předklonu – Prasarita Padottanasana
Podobně uttanasana, ale s nohama od sebe. Ačkoli to je často si myslel, že „cíl“ této póze je dostat hlavu z toho důvodu, že to opravdu není o tom. Ve skutečnosti jsem často vidět studenti se opravdu široký postoj s cílem získat jejich hlavy uzavřen na podlahu. Doporučuji brát nohy ne větší než asi 3,5 stopy (plus mínus, v závislosti na výšce), protože bude širší otevřené boky až opotřebení.

Strom Pose – Vrksasana
První vyvažování představuje většina lidí řešit. Pozor, kam si dát nohy při uvedení do na opačnou nohu. Jdi na nad nebo pod kolenem, aby se zabránilo kloub sám. Ty mohou být vratké, a to je v pořádku.

Trojúhelník Pose – Trikonasana
Stejně jako v prasarita padottonasana (viz výše), nemusí být v pokušení vzít si nohu širší ve snaze získat vaše ruka blíže k podlaze. Póza opravdu není o tom. Je to o tom, kterým se stanoví pevný základ v nohách, který vám umožní otevřít hrudník plněji.

Bojovník I – Virabhadrasana I
bojovník pózy jsou skvělé místo pro start posloupnost stojící pózy. V bojovníka I, boky čelí frontu. Zkuste oddělující nohy směrem ke stranám naší rohoži, pokud máte pocit, že je těžké udržet hip bod na vaší zadní nohy směrem dopředu.

Bojovník II – Virabhadrasana II
bojovník Ii často navazuje na paty bojovníka I, ale vyžaduje otevření kyčlí na stranu rohože. Zůstat hluboko v předním koleni pracovat stehenní svaly.

středně pokročilí

Nešikovný Chair – Utkatasana
zaměřit se na nohy, je to všechno o tom, jak nízko můžete jít a jak dlouho můžete držet. Zjistil jsem, že je užitečné, aby stehna slisování a myslet na nohy jako jeden celek. Ujjayi dechy jsou také velmi důležité.

Eagle Pose – Garudasana
Eagle může vyplývat z utkatasana (těsně nad), protože vaše nohy jsou již v potřebném ohnuté poloze. Kroucení nohy a vyvážení činí tento do jádra zpevnění taky.

Half Moon Pose – ardha chandrasana
Další možnost pracovat na síle nohou a rovnováhu. Zvednutá noha musí zůstat stejně aktivní i zde na stojnou nohu.

Král tanečnice Pose – Natarajasana
Pokračování prací začala v stromu představují (viz výše). Pomáhá váš zůstatek mít drishti nebo ústředním bodem, který se nepohybuje.

Reverzní bojovník
Chcete-li pracovat na nohy, si uvědomit, že i když trup zakloní, přední noha musí zůstat hluboce ohnutá s kolenem nad kotník.

Rotací trojúhelník Pose – Parivritta Trikonasana
Situace pro nohou toky dobře z pyramidy představovat (viz výše). Nohy působí jako stabilní kotevního bodu představovat, poskytuje místo, ze kterého se hrudník lze otevřít, takže udržet je silně pracovat bez blokování kolena.

Bojovník III – Virabhadrasana III
doporučuji Přitom představují s rukama v bok, takže se můžete cítit, pokud jsou ve vodorovné poloze. Šance je, že strana zvednuté nohy budou chtít kohout nahoru, takže pracují prosít to don a zároveň zachovat vaše noha rovnoběžně s podlahou.

Pokročilý

Rotací Half Moon Pose – Parivritta Ardha chandrasana
Tato póza je tolik děje, a to vše závisí na stabilitě svého stojnou nohu. Vyvažování a kroucení je hodně práce, nemluvě o udržení zvednuté noha vysoký a rovný.

Kolo Pose – Urdhva Dhanurasana
kolo představovat vyžaduje silné nohy, aby zrušila své tělo a nést většinu váhy, jak si udržet pozici. Je důležité, aby se vaše nohy z vytočené ven a kolena objímání směrem k středové linii.