Joga Przewodnik dla początkujących – Sprzęt niezbędne i dodatkowe materiały do ​​kupienia

Home » Review » Yoga Basic » Joga Przewodnik dla początkujących – Sprzęt niezbędne i dodatkowe materiały do ​​kupienia

Joga Przewodnik dla początkujących - Sprzęt niezbędne i dodatkowe materiały do ​​kupienia
Podczas pierwszego uruchomienia jogi, trudno wiedzieć, co naprawdę trzeba kupić. Joga kompleks przemysłowy rozwija się tak dużo odzieży i sprzętu, które można poczuć trzeba wydać setki dolarów przed kiedykolwiek wzmocnienie stóp w studiu.

Dobrą wiadomością jest to, rzeczywiście trzeba bardzo niewiele, aby zacząć. Powiedział, że jeśli zaczyna praktykę w domu, lub chcesz poczuć się lepiej o zakupie odzieży i sprzętu jogi specyficzne przed pierwszej klasy, oto co trzeba wiedzieć.

niezbędny sprzęt

Odzież 
Należy iść oczywistą, że większość studio jogi żebyś nosić coś do klasy, ale nie trzeba dziesiątki drukowanych spodnie jogi lub narzędzi projektanta być akceptowane przez rówieśników. Start z wygodnym, oddychającej odzieży sportowej już masz pod ręką, a zakup podstawy średniego szczebla na wszystko tracisz.

  • Spodnie i szorty: Nie można pomylić z kilkoma parami jednokolorowe jogi spodnie w kolorze czarnym, ciemnoszarym, granatowy lub brązowym. Można mieszać i-dopasować te rajstopy z szerokiej gamy szczyty, a jeśli zakup opcji wysokiej jakości, mogą trwać bardzo długo. Jeśli obcisłe spodnie nie są twoje rzeczy, szukać spodnie jogger stylu lub popularnych spodnie harem stylu, które mają elastyczny wokół kostek. Te spodnie są rozciągliwe i oferują trochę więcej miejsca, ale ze względu na kostce elastycznego, będą mogły pozostać na miejscu przez cały praktyce. Spodenki są popularnym rozwiązaniem dla facetów, a oni również odpowiednie dla kobiet, zwłaszcza jeśli masz zamiar spróbować gorącej jogi. Wystarczy pamiętać, może chcesz nosić sylwetkę spodnie spandex lub luźniejsze szorty z podłączonymi rajstopy pod spodem, ponieważ niektóre pozy wymagać, aby umieścić nogi w taki sposób, że może zostawić wam niewygodnie odkryte z luźniejsze, szorty działa stylu.
  • Bluzki : Ważne jest, aby nosić topy, które są dość kształtowe tak koszuli nie latać nad głową podczas pochyla. Materiał kapilarny pomocne, zwłaszcza jeśli mają tendencję do pocimy lub jeśli planujesz uczestniczyć w zajęciach jogi gorący. Ponieważ pokoje jogi są często trzymane cool, może chcesz wnieść światło zatuszować lub sweter z tobą do klasy. Można go nosić aż zacznie klasy, a jeśli trzymać go przez matę, można umieścić go na przed ostatnim Savasana.
  • Biustonosze sportowe : Jeśli jesteś kobietą, upewnij się nosić biustonosz sportowy. Chociaż joga wydaje się być aktywność niewielki wpływ, przyzwoity sportowy biustonosz może pomóc zachować swoje „dziewczyny” w miejscu podczas przechodzenia między pozach, dzięki czemu praktyka bardziej komfortowe.
  • Opaski do włosów lub Opaski : Nieważne, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, czy masz długie włosy, trzeba zabezpieczyć go na miejscu przed rozpoczęciem klasę, aby zapobiec upadkowi bezpańskich zamki w twoich oczach i twarzy. Podstawowym tie włosy lub pałąk powinno załatwić sprawę.
  • Skarpety do jogi : Żeby było jasne, skarpetki joga nie są wymagane do wzięcia udziału w zajęciach. W rzeczywistości, jest to korzystne jogę boso. Powiedział, że jeśli nie można pojąć myśl biorąc swoje skarpetki i buty przed obcymi, zainwestować w parę skarpetek jogi z uchwytami na dole, dzięki czemu można zachować swoje nogi pokryte zachowując dobrą trakcję. Standardowe skarpety absolutnie nie zrobi, jak będziesz skończyć poślizgiem i przesuwnych całym swoim matę.

Te dni, można kupić ubrania jogi praktycznie wszędzie, i to nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć spodnie jogi wycenione na ponad 100 $. Nie czuj trzeba ułożyć tak dużo gotówki dla jednej pary spodni! Target, Amazon i YogaOutlet oferują opcje jakości dla dobrze pod 50 $. Kupić kilka par spodni i kilka wierzchołków, a będziesz ustawiony przez kilka miesięcy.

Jak można zobowiązać się do swojej praktyki, można zdecydować się dodać modne wydruki lub style do swojej garderoby.

Yoga Mat

W siłowniach i studiach jogi, to powszechne użycie matę do jogi, zwany także lepkie mat. Mata pomaga zdefiniować swoją osobistą przestrzeń i, co ważniejsze, tworzy przyczepność do dłoni i stóp, więc nie Slip, zwłaszcza jak masz trochę spocony. Mata zapewnia również trochę amortyzację na twardej podłodze.

Większość siłownie dostarczyć maty i studia posiadają je na wynajem, zwykle za dolara lub dwa za klasę. Jest to dobre rozwiązanie dla kilku pierwszych klas, ale wadą tych mat jest, że wiele osób z nich korzystać i nie możesz być pewien, jak często one są czyszczone, więc można rozważyć zakup własnego.

Dywaniki Premium joga może być kosztowne, często około $ 80 do $ 120, ale jest to możliwe, aby znaleźć matę rozrusznika za jedyne 20 $ od detalistów takich jak Target i Amazon. Wystarczy pamiętać, jeśli zdecydujesz się kupić taniej matę, prawdopodobnie okaże się zastąpienie go w krótkim czasie, jeśli używać go częściej. Jeśli naprawdę jesteś gotowa zobowiązać się do praktyki jogi, swoje łoże jest jedno miejsce, warto rozłożyć trochę gotówki.

Zdecydować, które funkcje maty są dla Ciebie ważne, na przykład, długości, grubości, materiału, trwałość, komfort, przyczepność, czyli jak utrzymać go w czystości, a następnie kupić matę z dobrymi recenzjami w zależności od potrzeb. Manduka i Lululemon znane są odpowiednio jakość ich Pro Mat Mat i odwracalny, a inne marki, w tym Jade i żółty wierzba, oferujemy wysokiej jakości, trwałe maty z dobrą przyczepność i wsparcie.

Wyposażenie dodatkowe

rekwizyty jogi są dobrodziejstwem dla raczkującej praktyce jogi. Rekwizyty studenci mogli utrzymać najzdrowsze wyrównanie w zakresie pozach jak ciało zgina, skręca się i otwiera. Pomagają one również uzyskać jak najwięcej z siebie stwarzać unikając obrażeń.

Należy zapoznać się z rekwizytami opisanych poniżej, ale nie trzeba kupić własne (chyba zaczynasz praktykę domu), ponieważ są one prawie zawsze dostarczane przez studio i siłownie.

Torby mat lub zawiesi

Jeśli jesteś właścicielem własnej jogi maty, i masz zamiar być dźwiga go iz powrotem do studia regularnie, istnieje uzasadniony przypadek należy przeprowadzić na zakup torbę mat lub procy. Te akcesoria zrobić dokładnie to, co sugeruje, że sprawiają, że łatwo można podwiesić swoją zwiniętą matę na ramieniu bez to nadchodzi rozwinął.

Stropy zwykle wykorzystują rzepy związać swoje łoże w zwiniętej konfiguracji z łączącym paskiem można rzucić przez ramię. Stropy czasami oferują dodatkowe kieszenie do przechowywania, ale nie zawsze. Torby, z drugiej strony, zazwyczaj przychodzą w jednym z dwóch stylów. Jedna wersja wykorzystuje rzepy aby utrzymać zwiniętą matę zabezpieczony przed większej torbie. Druga wersja jest zasadniczo snap- lub zamek zamknięciu torba specjalnie zaprojektowany, aby pomieścić swoją zwiniętą matę. Oba style zapewniają dodatkowe miejsce na ubrania, portfele, telefony komórkowe, itp.

Styl i marka wybrać naprawdę sprowadza się do osobistych preferencji i budżetu, jak zawiesia może kosztować zaledwie $ 10 i torby ciężkich może kosztować ponad 100 $. Dla odmiany, sprawdź YogaOutlet, gdzie można znaleźć szereg marek w rozsądnych cenach.

Koce
studio jogi mają zwykle stosy koców dostępnych dla studentów do wykorzystania w trakcie zajęć. Chwycić jeden lub dwa koce na początku klasy.

Składane koce mogą być wykorzystane do zniesienia biodra podczas siedzących pozach, lub zaoferować wsparcie podczas leżących pozach. Na przykład, kiedy siedzisz ze skrzyżowanymi nogami, można umieścić koc pod kości siedzieć podnieść biodra powyżej kolan. Koce przydatna dla wszystkich rodzajów rzeczy w klasie, a jeśli jest chłodno, można z nich korzystać, aby ukryć podczas końcowego relaksu.

Dla praktyki domu, tam naprawdę nie ma powodu, aby zakupić nowe koce. Po prostu wykorzystać to, co już masz pod ręką w domu. Jeśli jednak użytkownik nie posiada żadnych dodatkowych koców, YogaOutlet oferuje je za jedyne $. 13

Bloki
Like koców, bloki jogi są wykorzystywane, aby ci bardziej komfortowe i poprawić wyrównanie. Bloki są szczególnie przydatne do stojącej pozy, w których ręce mają być na podłodze.

Umieszczenie bloku pod ręką daje efekt „podniesienia podłogi”, aby spełnić swoją rękę aniżeli zmuszając dłoń przyjść na podłodze, podczas gdy skutecznie narażania jakąś inną część pozie. Można to zaobserwować w półksiężyca stwarzają. Wiele osób nie ma elastyczność ścięgno lub rdzenia siły, by utrzymać pozycję z odpowiedniej formie.

Poprzez umieszczenie bloku pod ręką, to idące w kierunku podłogi, łatwiej utrzymać otwartą klatkę piersiową i tułów silny. Bez bloku, klatki piersiowej może być skłonny obrócić w kierunku podłogi, podtrzymujące kolano może być skłonny do zginania, a tułów może być skłonny do „upadek”. Proste zastosowanie bloku pomaga utrzymać prawidłowe wyrównanie.

Joga bloki są wykonane z pianki, drewna lub korka. Mogą one być włączane stanąć na trzech różnych wysokościach, dzięki czemu są bardzo elastyczne. Jeśli planujesz zrobić dużo jogi w domu warto, aby uzyskać zestaw klocków (przydatny w pozach gdzie obie ręce są idące w kierunku ziemi). Jeśli masz zamiar uczestniczyć w zajęciach, bloki zostaną dostarczone do Ciebie.

Dobrą wiadomością jest to, prawie każdy blok jest wystarczający, więc jest to obszar, nie trzeba martwić się zbytnio o skrimping dalej. Ale nieco szersze bloki-te, które są co najmniej cztery cale szeroki zapewnić lepszą stabilność. YogaOutlet i Amazon oferuje kilka rozmiarów i stylów w ramach 10 $ każda. Jeśli jesteś gotów zapłacić trochę więcej, Joga Hustle oferuje kilka opcji zabawy dla $ 24 a pop.

Paski
pasy jogi, nazywane również pasy, są szczególnie użyteczne w pozach, gdzie trzeba trzymać nogi, ale nie można do nich dotrzeć. Pasek zasadzie działa jako wypełniacz ramienia. Na przykład, w pascimottanasana, jeśli nie możesz osiągnąć swoje nogi z rękoma w pozycji siedzącej przodu krotnie, można owinąć pasek wokół dolnej części nogi i trzymać pasek, aby utrzymać płaski tył zamiast załamanie przodu.

Ramiączka są również idealne dla pozach którym wiążą swoje ręce za plecami (marichyasana, na przykład). Jeśli twoje ramiona nie pozwalają na wystarczającą elastyczność bind, można użyć paska aby „połączyć” obie ręce bez nadmiernego wysiłku. I z pomocą pasek, możesz przenieść swoje ręce do siebie w czasie, aby uczynić postęp w kierunku pełnej wiążą.

Prawdopodobnie masz coś wokół domu, który będzie działać jako paska (jak pas lub nawet ręcznik) i studio jogi dostarczyć je do wykorzystania podczas zajęć. Powiedział, że jeśli naprawdę chcesz kupić oficjalną wersję, to trudno pokonać cenę YogaOutlet, gdzie można znaleźć pod ramiączka do 10 $.

Poduszki
poduszki mają wiele zastosowań dla studentów jogi. Można ich używać zamiast stosu koców, aby siedzących i do przodu zginanie stwarza bardziej komfortowe. Można umieścić je pod kolanami i plecami kiedy odchylane za wsparcie i biernego rozciągania. Są one szczególnie przydatne w naprawczej i prenatalnych zajęcia jogi. Zażycie tego typu klasy, poduszki zostaną dostarczone. Jeśli chcesz zrobić regenerujący jogę w domu, może być warto inwestować w swój własny zagłówek.

ARE dwa podstawowe umacniają kształty: okrągłe, płaskie (bardziej prostokątny). Płaskie poduszki są bardziej ergonomiczne; jednak okrągłe poduszki może być przydatna, gdy chcesz więcej wsparcia lub głębsze rozciąganie. Wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.

Jeśli masz możliwość, używać obu stylów w klasie, zanim zdecydujesz, który z nich najlepiej pasuje do Twojego praktyki w domu. Amazon jest najlepszym miejscem na zakupy do czystej odmiany i cenie, ale jeśli chcesz to dość poduszki, sprawdź Hugger rabuś, przestrzeń wewnętrzna lub Chattra. Ceny są zgodne z rynku ($ 40 do $ 80), a projekty są jasne i piękne.

Koła
Koła Joga to stosunkowo nowy prop zaczynają się zdobyć przyczółek w studio jogi. Koła te są około 12-cali średnicy i są o cztery cale szerokości. Po ustawieniu w pozycji pionowej, można poleżeć na kole lub postawić nogę lub rękę na górze koła pogłębić swoje odcinki i zwiększyć elastyczność, powoli toczenia koła dalej jak się zrelaksować w każdym odcinku. Koła mogą być również wykorzystywane w bardziej zaawansowanych praktyk jako sposób podważyć stabilność lub zaoferować wsparcie podczas wymagających pozach.

Choć jest to mało prawdopodobne, że będziesz musiał koło jogi jako początkujący, może warto rozważyć zakup dół. Większość kół wahają się w cenie od 40 $ do 60 $. Joga Design Lab, na przykład, oferuje jeden za $. 48