Jóga Techniky pro záchvaty paniky

Home » Review » Health » Jóga Techniky pro záchvaty paniky

 Jóga Techniky pro záchvaty paniky
To, co cítíte v panice? Řečnictví? Uzavřené prostory? Davy? Letecká doprava? Zkoušky? Prezidentské volby? Dokonce i když není možné identifikovat příčinu, že jste obeznámeni s příznaky: mysl závodní, pulzní zvýšené, v ústech sucho, potíže s dýcháním, zvracení, únava.

Zatímco mnoho panické poruchy jsou léčeni léky na předpis a terapie, to je také užitečné mít nějaké zvládání techniky ve svém arzenálu. Věci, jako je hluboké dýchání a pohybem těla může stimulovat parasympatický nervový systém, který pomáhá vaše tělo uklidnit sama dolů.

1. Dýchací

Zaměřit se na svůj dech funguje jak na psychické i fyzické úrovni. Vezmeme-plné, zhluboka nadechne a vydechne, zatímco se soustředit výhradně na tomto úkolu může pomoci zmírnit mysl tlačenici myšlenek, které se živí úzkost. Když jsme se přesunout do režimu panice, dech se obvykle stává rychlé a mělké a srdeční závody. Making vědomé úsilí regulovat dech má uklidňující účinek na fyzickém těle, působí proti vzniku úzkosti.

Co dělat:  Dýchat dovnitř a ven nosem, vyplňování vaše plíce úplně na každém nádechu a vyprazdňování je na každém výdechu. Zaměřit se na chlad dech na svém horním rtu na inhaluje a teplo na vydechuje. Máte-li mysl putuje z tohoto projektu a chce se vrátit do svého vlastního generovaného šílenství, pokuste se jej dovést zpět do svého dechu. To je vlastně semeno meditační praxe. To dostane jednodušší, pokud máte ve zvyku, takže pravidelně meditují by vás mohly těžit ve velkém.

2. Mantra

Opakování slova nebo fráze při každém nádechu může také pomoci tomu, aby svou mysl off vaší úzkosti. Lidé se často cítí zastrašit mantry technikou, protože si myslí, že je třeba použít sanskrtské slovo nebo mantru, která je nějakým způsobem „oficiální“. I když je to možnost, pokud víte, jeden, mantra může být nějaké slovo nebo frázi, že vyskočí do hlavy v tuto chvíli.

Co dělat:  Pokud používáte výše dýchací techniku, „studený vzduch“ je pěkný mantra. Je to prostě popisuje pocit vdechování v uklidňující neutrální způsobem, který udržuje své zaměření na přítomný okamžik. „Ještě jeden“ (v odkazu na dechu) je další mantra to zkusit. Pomáhá pohybovat vás postupně ke konci doby, během které se budete cítit paniku.

3. Úseky

Úzkost způsobí, uzamknout a sevřít, držet napětí ve vašem těle. Práce v opačném směru, pokud si můžete odnést fyzické reakce, že panika vyvolává můžete také zmírnit paniku sám. Pokud jste v situaci, kdy se můžete pohybovat, bude několik základních úseků uvolnit své tělo a zabránil z napíná.

Co dělat: Ještě série jógy se táhne, které můžete udělat na váš stůl řeší hlavní části těla, které drží napětí, například na krku a ramen. Pokud máte pocit, paniku připlížit, můžete provést některé z těchto úseků téměř kdekoliv. Pro jednodušší přístup, stačí vrátit do krku kolem a vaše ramena až vaše uši a pak dolů zádech. Lip vlaje a Micheal Phelps stylu rameno houpačky jsou také dobré způsoby, jak se pohybovat napětí ze svého těla.