Joga Vs. Pilates – Kāda ir jūsu izvēle?

Home » Review » Fitness » Joga Vs. Pilates – Kāda ir jūsu izvēle?

Joga Vs.  Pilates - Kāda ir jūsu izvēle?

Pasaule iet ga-ga par jogu, un likumīgi darīt. Bet tie, kuri ir spēkā Pilates iespējams vienalga. Nu, jogas un Pilates ir, biežāk nekā nav, izmet tajā pašā kategorijā. Un, lai gan tās ir līdzīgas prakses, tām ir dažas acīmredzamas atšķirības, ka cilvēki nespēj atpazīt. Tātad šeit iet – uz galvas-on kaujas stiepjas pret spēka!

Joga Vs. Pilates – Kas tieši Jums?

Atšķirība # 1 – izcelsmi Practice

Joga ir sena indiešu prakse, kas radās pirms vairāk nekā 5000 gadiem. Ar stabilu attīstību cauri gadsimtiem un kultūrām, joga ir zarotas Bikrama, Ashtanga, Vinyasa, Iyengar uc Tie ievēro tos pašus principus, bet ir iekļauti variantus, lai atbilstu dažādām vajadzībām.

Pilates, no otras puses, ir daudz jaunāks prakse. Tā sākās ar 20. gadsimta vidū, un tika dibināta Joseph Pilates. Viņš izveidojis šo formu izmantošanu rehabilitācijai un nostiprināšanai.

Maz gabals Pilates nieki: Tas ir dejotāju, kas, patiesībā, padarīja šo praksi slaveno visā pasaulē. Viņi modificēts praksi, lai padarītu tos spēcīgu viņu apmācību.

Atšķirība # 2 – Atšķirība prāta, ķermeņa un garu

Lai gan joga un Pilates uzskata, ka ķermenis un prāts ir saistīti, joga pievieno gara elementu praksi too. Kad jūs prakse joga, jūs parasti izpētīt garīgumu caur meditāciju.

Atšķirība # 3 – Ko gaidīt no klases

Vai tā ir joga klase vai klase Pilates, katrs ir atšķirīgs. Tātad, jūs nevarat precīzi sīkas detaļas. Tomēr, tas ir plašs spektrs, ko jūs varat sagaidīt no jogas klases Vs. Pilates klases.

Jogas nodarbības ir elastīga rutīnas. Jūs varat kombinēt secības variācijas un pozas, lai tūkstošiem dažādās kombinācijās. Tas ir atkarīgs arī no tā, ko stils joga jums izvēlēties, vai kuras skolotājs jūs apmeklējat. Ashtanga un Bikram stils joga ir divi veidi, joga, kas darīt ir noteiktu secību. Ar katru citā veidā, ir neskaitāms variācijas iespējams. Arī daži jogas nodarbības iesaistīt meditāciju kā daļa no rutīnas. Tas inculcates fokusu un centību sākumā klasē un ļauj, lai uzsūktu un gūt labumu no mācībām pēc klases.

Pilates nodarbības, tomēr ir vairāk strukturētas. Tātad, jūs zināt, ko gaidīt, kad jūs dodaties uz klasi.

Starpība # 4 – Faktiskais laiks

Gan prakse palīdzēs jums iegūt spēku un elastību.

In tipisks jogas klasi, katru muskuļu jūsu organismā izpaužas vienādu treniņu. Katrs poza seko counter poza, lai nodrošinātu izveidi līdzsvaru jūsu organismā. Galvenais spēks ir būtiska daļa no jogas. Bet tas ir tikai gabals no puzzle, un ne visu uzmanības centrā.

Pilates treniņu sniedz jums pilnīgu ķermeņa treniņu. Tas galvenokārt koncentrējas uz saskaņojot mugurkaulu un stiprinot kodols. Kustības ir regimented. Dažas klases izmanto mašīnas, lai palīdzētu jums iegūt spēku. Citi ietver darba, uz paklāja, un izmantot tikai organisma izturību, lai izveidotu galveno spēku.

Atšķirība # 5 – kaloriju jūs apdegums, kā arī svara Jūs Lose

Joga vai Pilates svara zudums – kas ir labāk? 50 minūšu Hatha joga klase ļaus jums sadedzināt līdz pat 145 kalorijām. Ja jūs izvēlēties Power jogas sesiju, jūs varētu zaudēt līdz pat 250 kalorijām.

Normāls 50 minūšu Pilates treniņu palīdz sadedzināt aptuveni 175 kalorijas. Jo intensīva un modernu praksi, jūs varat sadedzināt līdz pat 375 kalorijām.

Starpība # 6 – Izmantot elpošana

Gan jogas un pilates izmantošana elpošanas un koncentrēšanās metodes. Joga, lai gan, izmanto elpošanu pie vairāk intensīvu līmeni.

Kad jūs prakse Ashtanga vai Vinyasa jogas formas, jūs izmantojat Ujjayi elpošana, kur palielināt ilgumu ieelpo un izelpas, kā jums iet dziļāk praksē. Jums ir nepieciešams arī, lai atbilstu jūsu elpu uz kustību un pozas. Joga arī Pranayama, kas ir sadaļa veltīta elpošanu.

Jo Pilates praksi, jūs elpot caur degunu, un elpu caur muti.

Tātad, kurš no Jums vajadzētu izvēlēties?

Ja jūsu mērķis ir zaudēt svaru un stiprināt savu mugurkaulu, tad, protams, jūs, iespējams, jau veido savu prātu, lai iet uz Pilates.

Tomēr, ja jūs meklējat visapkārt prakse, kas arī palīdz jums pieslēgt pie garīgā līmenī, joga ir jūsu pick.

Tas bija viss y Oga vs pilates. Ja Jums ir sajaukt, jūs varētu vēlēties, lai mēģinātu gan, un redzētu, kura jums patiks labāk. Pēc dažām klasēm, jūs arī mēdz paziņojumu, kas praksē jūsu organisms reaģē labāk.