Jogas pozas kāju spēks un muskuļu tonusu uzlabošana

Home » Review » Fitness » Jogas pozas kāju spēks un muskuļu tonusu uzlabošana

Jogas pozas kāju spēks un muskuļu tonusu uzlabošana
Vēlaties, lai uzlabotu savu kāju spēku un muskuļu definīcija ar jogu? Pastāvīgās pozas ir veids, kā iet. Lai iegūtu spēcīgāku, mēģiniet palielināt jūsu aizturēšanas laiku katram no šiem pozās. Sākt ar trīs līdz pieciem breaths un strādāt līdz no turienes. Mēs bieži ātri pārvietotos pa šiem pozas plūsmas klasē, bet turot tos ilgāk ir atšķirīga iedarbība. Uzglabāt ciskas nodarbojas visā, un sagatavot savus ceļa kaula uz augšu. Jūsu kājas var kratīt sākumā, bet tas ir ok. Pastāvīgās atlikumi ir labs veids, kā koncentrēties uz kāju spēku, bet arī ienest kodolā.

Iesācējiem

Lejup vērstos suns – Adho Mukha Svanasana
Downdog bieži sauc par atpūtas rada, bet pārējais ir patiešām jūsu rokās. Apzināti zīmēšanas savu svaru atpakaļ kājām, kuras parasti ir spēcīgāka muskuļu grupas, dod savu ieroču pārtraukumu no paturot savu svaru. Tāpēc pārliecinieties, lai jūsu gurni augsts un papēži pārvietojas pret grīdu šajā pozā.

Extended Side leņķis Pose – Utthita Parsvakonasana
Tur bieži vien uzsvars uz rokas pozīciju šajā pozā, bet tas tiešām nav svarīgi, vai jūs atpūsties jūsu apakšdelms uz augšstilba vai dot rokā visu ceļu uz grīdas, kamēr jūs palikt dziļi jūsu priekšā ceļa. Koncentrēties uz iegūt savu augšstilba paralēli grīdai ar ceļa virs potītes, un, kur tas var ļaut roku kritumu.

Kalnu Pose – Tadasana
Pat visvienkāršāko stāvošu pozas var būt treniņu, ja jūs palikt iesaistīti visā. Par kājām, tas nozīmē, izplatot pirkstiem plats un vadoties no augšstilba muskuļi. Augšstilbi ir nedaudz ievešana rotāciju, kas savukārt izplatās nosēdēt kaulus.

Pyramid Pose – Parsvottonasana
Atkal, tās visu par saglabājot jūsu muskuļus aktīvs šajā pozā, īpaši augšstilbi zīmēšanas ceļa kaula augšu. Microbead priekšējā ceļa ietaupīs jūsu savienojumu ilgtermiņā, it īpaši, ja jums ir nosliece uz hyperextension.

Paaugstināts Hands Pose – Urdhva Hastasana
Turpinot piesaistes un saskaņošanu, kas jums izveidota kalnu radīt (iepriekš).

Standing Forward Bend – Uttanasana
Vēl rada, ka mēs tik bieži, ka tas ir viegli nosmelt virsmu, nevis tuvojas tai uzmanību katru reizi. Lai padziļinātu priekšu saliekt, ļaujiet jūsu rotācijas nāk no iegurņa nevis muguras lejasdaļā.

Stāv statņu Forward Bend – Prasarita Padottanasana
Līdzīgi Uttanasana, bet ar kājām intervālu. Lai gan tas bieži vien domāja, ka “mērķis” šajā pozā, ir, lai saņemtu savu galvu uz zemes, tas tiešām nav par to. Patiesībā, es bieži redzu studenti veic patiešām plašu nostāju, lai saņemtu viņu galvas slēgti grīdas. Es ieteiktu veikt pēdu nav lielāka par aptuveni 3,5 pēdas (dot vai ņemt, atkarībā no jūsu augstuma), jo notiek plašāka atvērtās gurnus līdz pat nodilumu.

Tree Pose – Vrksasana
pirmais balansēšana rada vairums cilvēku risināt. Raugieties, kur jūs nodot savu kāju, kad novietošanai uz pretējās kājas. Iet uz virs vai zem ceļa, izvairoties locītavu pati. Jums var būt nestabils, un tas ir ok.

Triangle Pose – Trikonasana
Tāpat kā prasarita padottonasana (iepriekš), nav rasties kārdinājums veikt savu kāju plašāku mēģinot iegūt savu roku tuvāk grīdai. Poza ir patiešām nav par to. Tas ir par izveidot stingru pamatu kājās, kas ļauj atvērt lādi pilnīgāk.

Warrior I – Virabhadrasana es
Warrior pozas ir lieliska vieta, kur sākt secību stāv pozās. Warrior I, gurni sejas priekšā. Mēģiniet atdalot kājas uz sāniem mūsu paklājs, ja jums liekas, ka tas ir grūti, lai saglabātu gūžas punktu uz aizmugurējā kāju vērsts uz priekšu.

Warrior II – Virabhadrasana II
Warrior Ii bieži seko uz papēžiem karavīrs I bet prasa atvērt gurnus uz pusi paklāja. Palieciet dziļi priekšējā ceļa uz darbu augšstilbu muskuļus.

Intermediate

Neērts Krēsls – Utkatasana
koncentrēt uzmanību uz kājām, tas viss ir par to, cik zemu tu vari iet un cik ilgi jūs varat turēt to. Es uzskatu, ka ir lietderīgi saglabāt ciskas nospiežot kopā un domāt par kājām, kā viena vienība. Ujjayi breaths arī ir ļoti svarīga.

Eagle Pose – Garudasana
Eagle var sekot no utkatasana (tikai iepriekš), jo jūsu kājas jau nepieciešamajā saliektā stāvoklī. Pagriežot kājas un balansēšana padara šo par galveno pastiprinātāju too.

Half Moon Pose – Ardha Chandrasana
vēl viena iespēja strādāt ar kāju spēku un līdzsvaru. Izvirzīts kāju vajag palikt tikpat aktīvi šeit kā pastāvīgo kāju.

King Dancer Pose – Natarajasana
turpināšana darbu sāka koku radīt (iepriekš). Tas palīdz jūsu bilance ir drishti vai fokusa punktu, kas nepārvietojas.

Reverse Warrior
Lai strādātu kājas, atcerieties, ka pat jūsu rumpja atspiežas atpakaļ, priekšējo kāju nepieciešams palikt dziļi saliekti ar savu ceļgalu pār savu potīti.

Riņķo Triangle Pose – Parivritta Trikonasana
kas izveidotas, lai kājām plūsmām labi no piramīdas pose (iepriekš). Kājas darbojas kā stabilu enkura punktam pozā, nodrošinot vietu, no kuras krūtīs var atvērt, lai saglabātu tos strādā stingri bez bloķēšanas jūsu ceļgaliem.

Warrior III – Virabhadrasana III
To ieteicams darīt rada ar rokām uz gurniem, lai jūs varētu justies, ja tie ir līmenī. Iespējams, ka puse paceltu kāju vēlēsies gailis uz augšu, tāpēc strādāsim, lai izsijāt tā don saglabājot savu kāju paralēli grīdai.

uzlabots

Griezās Half Moon Pose – Parivritta Ardha Chandrasana
Tas rada ir tik daudz kas notiek, un tas viss ir atkarīgs no stabilitātes savu pastāvīgo kāju. Balansēšana un vīšanas ir daudz darba, nemaz nerunājot saglabājot pacēla kāju augstu un taisni.

Riteņu Pose – Urdhva Dhanurasana
Wheel rada prasa spēcīgu kājas pacelt savu ķermeni, un segt lielāko daļu no svara, kā jūs turēt pozīciju. Ir svarīgi, lai jūsu kājas no pagrieziena, un ceļgaliem hugging uz jūsu viduslīnijai.