Jogas pozas, kas uzlabos jūsu roku spēku

Home » Review » Fitness » Jogas pozas, kas uzlabos jūsu roku spēku

Jogas pozas, kas uzlabos jūsu roku spēku

Kopā ar spēcīgu kodolu, jums ir nepieciešams stipras rokas, lai realizētu jogas izvērstās rokas atlikumus un svārstības. Cilvēki bieži man jautā, kā uzlabot savu roku spēku, gatavojoties šiem pozās. Labas ziņas ir, jums nav jāsāk celšanas atsvariem vai veicot pull-ups. Tikai glabāt darot joga regulāri un jūs veidot muskuļus jums ar laiku jūs esat gatavs izmēģināt šīs pozas. Lūk, ieskats veidu svara gultņa rada jūs varat strādāt pa ceļam.

Iesācēju pozas

 • Lejup vērstos suns – Adho Muhka Svanasana : Vairāk labas ziņas: viena no rada, ka jūs darīt visbiežāk jogas nodarbības ir arī viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot savu roku spēku. Lai gan tā ir taisnība, ka, lai padarītu lejupvērsto suni atpūtas radīt, tas ir nepieciešams, lai atbalstītu lielāko daļu savu svaru ar kājām, nav kļūst ap to, ka jūsu rokas strādājat grūti too.
 • Dēļu Pose : Dēļu bieži sauc par pirmo roku līdzsvaru joga. Lai gan jūsu kājas joprojām ir uz zemes šajā pozā, lielākā daļa no jūsu svara ir jūsu rokās. Saglabājiet jūsu pleciem drošs fine-tuning jūsu saskaņošanu. Jūsu pleciem jābūt tieši virs jūsu locītavām. Mēģiniet izveidot taisnu līniju no kronis galvu uz jūsu papēži, lai jūs ne palielināt savu pakaļu arī ļaujot tai nokarāties.
 • Atbalstītie Side Plank : Full sānu dēļu, kurā jūs līdzsvaru uz vienas rokas un mala vienu kāju ir vairāk starpposma pozā (skatīt zemāk), bet tas atbalsta izmaiņas ir piemērota iesācējiem.

Starpposma pozas

 • Crow Pose – Bakasana : Crow bieži vien ir pirmā roka līdzsvars ka jogas studenti risināt. Mācīšanās ir tiešām vairāk par atrast savu smaguma centru, nekā jebkas cits. (Hint: tas, iespējams, ir nedaudz tālāk uz priekšu, nekā jūs vēlētos, lai tā būtu, bet ne tik daudz, ka jūs kritums uz jūsu sejas.) (Vēl mājiens. Izveidoja avārijas spilventiņu spilvenus zem jūsu sejas tikai gadījumā)
 • Četri limbed Personāls Pose – Chaturanga Dandasana : Doing daudz chaturangas (jogas versija atspiešanās), ir viens no labākajiem veidiem, kā veidot savu roku spēku. Ir svarīgi darīt to ar labu saskaņošanu, tomēr, lai izvairītos no plecu traumu. Tas ir arī nepieciešams, lai zinātu, kad teikt, kad tā apliets izlīdzināšana izraisot traumas, visticamāk, notiks, ja esat noguris. Ja esat lietojis klasē ar lielu vinyasas, zinu, ka jūs vienmēr varat izvēlēties izlaist tos, kad jūs uzskatāt, ka jūsu veidlapa slīdēšanu.
 • Side Plank Pose – Vasisthasana : Sānu dēļi ir liels darbam uz vienas rokas vienlaicīgi. Kā jūsu uzticību aug, jūs varat sākt spēlēt ar daudzām variācijām.
 • Pieaugoša vērstos suns – Urdhva Muhka Svanasana : Tā kā jūsu augšstilbi ir pie grīdas šajā pozā, tas ir arī laiks, lai jūsu rokās. Parasti augšu suns nav tur ilgu laiku jogas nodarbības, bet jūs varat darīt ilgāku turēt mājās. Tikai pārliecinieties, lai saliekt jūsu līkumiem un roll plecus atpakaļ un uz leju, kad jūs pirmo reizi nonāk pozā. Tas pasargā jūsu pleciem no Ložņu augšu uz jūsu ausīm.

Advanced pozas

 • Firefly Pose – Tittibhasana : Kad jums iegūt rokturi par savu pirmo roku atlikuma (piemēram, dziedās, iepriekš), pārējais nāk salīdzinoši viegli. Tomēr, jums ir nepieciešams, lai izveidotu spēku, lai atbalstītu jūsu ķermeņa svaru tikai ar savām rokām.
 • Flying Crow Pose – Eka Pada Galavasana : Lidošana Crow apvieno kājas baložu ar rokām no vārnu. Paplašinot savu kāju aizmugurē ir nedaudz grūts. Es domāju, ka tas ir vieglāk nokļūt roku līdzsvarā ar muguru kāja saliekta zem jūsu ķermeņa, un pēc tam paplašināt, nevis mēģināt pacelt atpakaļ kāju pie grīdas, kad tas jau taisni.
 • Handstand – Adho Mukha Vrksasana : Lielākā daļa cilvēku mācās handstand pie sienas, pirmkārt, kas ir labs veids, kā veidot roku spēku. Pārliecinieties, lai jūsu rokas ir ļoti taisni, kad esat kicking tā, ka tie nav sprādzi.
 • Side Crow Pose – Parsva Bakasana : Ir faktiski divas versijas sānu vārna. Sākumā, mēģiniet līdzsvarojot ar savu butt balstās uz vienas rokas un ceļgaliem, no otras puses. Galu galā, jūs varat mēģināt to, izmantojot tikai vienu roku, kas atbalsta jūsu muca.
 • Riteņu Pose – Urdhva Dhanurasana : Tur ir daudz notiek pilnā ritenis, no kuriem ne mazāk ir, ka tas aizņem labu summu roku spēku virzīt sevi uz augšu un turiet šo nostāju.