Jogas pozas un Pakaviņi Moms

Home » Review » Health » Jogas pozas un Pakaviņi Moms

Ja esat baro bērnu ar krūti māte, jūsu ķermenis jūtas tas visvairāk jūsu kakla, pleciem un muguras. Ir daudzas brīnišķīgas lietas par baro savu bērnu, bet sāpīgumu atpakaļ nav viens no tiem. Šie jogas pozas būs neitralizēt šo saliekta-pār sajūtu, uzsverot, pārvietojot plecus uz leju un atpakaļ, un atsākt jūsu krūtīs. Ja jums ir tikai nesen dzemdējušas, ņemt to viegli un pārtraukt, ja kaut kas izraisa sāpes.

Cat-Govs Stretch (Chakravakasana)


Kad jūs slimnieku daudz, tas var justies kā jūs esat iestrēdzis šajā saliekta-over pozīcijā, pat tad, ja jūs neesat barot bērnu. Doing dažus kaķu govs Izsakās palīdz radīt mobilitāti atpakaļ jūsu mugurkaulā, efektīvi atdalīšanās to. Mēģiniet nepārspīlējot noapaļota pozīciju (CAT), ko doming muguru uz augšu augsta. Tas padarīs izliektā pozīcija (govs) justies vēl labāk.

Sfinksa Pose


Sfinksa poza piedāvā skaistu, maigu veids, kā ieviest mazliet sirds atvēršanu. Jūs pat varat izdarīt radīt guļ savā gultā, ja jums nav laika, lai saņemtu no mat. Vai arī iespēja parādīt savu bērnu, kas vēders laiks ir visu par. Tikai pārliecinieties, lai saglabātu jūsu pleciem uz leju prom no jūsu ausīm. Nospiežot stingri uz plaukstām un apakšdelmiem ir labs veids, kā to izdarīt.

Sirds atvēršana Ar Paliknis vai Block

Ja jums ir tikai dažas minūtes, lai šī sirds nazis jūsu go-stiept. Jums būs nepieciešama bloku (vēlams, viens ar stūriem noapaļotas) vai atbalstīt zem jūsu plecu lāpstiņas, lai iegūtu pilnīgu iedarbību, tomēr. Tas nav īsti svarīgi, ko jūs darāt ar jūsu kājām šeit, jo mēs esam koncentrējoties uz ķermeņa augšdaļas. Jūs varat saglabāt tos dzīvoklis uz grīdas, atveriet ceļgaliem dieviete stāvoklī, vai vienkārši saliekt jūsu ceļgaliem un vieta jūsu pēdām uz grīdas.

Bridge Pose (Setu Bandha Sarvangasana)


Par tilta rada paceliet gurnus, sapīt rokas zem jūsu ķermeņa, un roll plecus zem viena laikā. Sajūtiet savu plecu lāpstiņas droši uz muguras. Neuztraucieties par to, cik augstu jūs paceliet gurnus. Ja jums ir jūsu bloks ērts, jūs varat mēģināt atbalstītu tiltu. Bloks iet zem krustu.

Puse Boat Pose (Parsva Navasana)


Half laiva piedāvā iespēju strādāt savā sirds atvēršanu un jūsu abs, tajā pašā laikā. Lieta atcerēties šeit ir tas, ka tas nav svarīgi, cik augstu jūs varat dot savu ķermeni. Tas ir vairāk svarīgi, lai saglabātu savu mugurkaulu gara un taisna. Pievienojiet savu pleciem uz rozetēm, izdarīt savu plecu lāpstiņas kopā un ļaut šīm darbībām, lai paplašinātu jūsu krūtīs. Ja jums ir diastasis recti, konsultējieties ar savu ārstu, pirms atsākt vēdera vingrinājumi.

Forward Bend Ar rindpārlece Fingers

Faktiskais priekšu līkumu nav obligāta šajā pozā. Galvenais notikums ir piecelties garš, roll jūsu plecus atpakaļ, sapīt pirkstus aiz muguras, zīmēt rokas pret grīdu un izpūst jūsu krūtīs. Par papildu plaukt, uz priekšu saliekt pār jūsu kājas. Saliekt jūsu ceļgaliem, ja tas ir ērtāk variāciju.

Extended Triangle Pose (Utthita Trikonasana)

Utthita Trikonasana
Lai iegūtu vislabāko krūšu izstiepties trīsstūris pose, koncentrējoties uz kraušanas jūsu augšējo plecu tieši virs apakšējā pleca. Iztaisnojiet savu augšējo roku un dot to paralēli grīdai. Plug jūsu plecu ligzdā pirms celšanas savu roku galam uz augšu. Jūs varat arī saglabāt savu roku uz gurna, ja tas jūtas labāk. Triangle ir liels stiept jūsu hamstrings too.

Lejup vērstos suns (Adho Mukha Svanasana)


Lejupvērsto suns jūtas labi gandrīz jebkurā laikā. Tā kā mēs esam uzsverot sirds atvēršanu, jūs varat justies kā jūs vēlaties, lai push jūsu krūtīs cauri un ļaujiet jūsu mugurkaula šūpuļtīkls. Pretoties šim kārdinājumam, cenšoties tā vietā taisnu muguru un plašās lāpstiņām, virzot jūsu augšdelmi āru. Mūsu mērķis ir panākt ķermeņa līdzsvaru, nav klauvēt tā no dauzīt pretējā virzienā.

Gala doma

Izmantojiet šos stiepjas visā jūsu zīdīšanas mēnešos, lai atvieglotu jūsu sāpes plecus un muguru. Kā jūsu bērns aug, jums var zīst retāk, bet kam smagāks bērnu, var būt tikpat nogurdinoša. Ir svarīgi rūpēties par savu ķermeni, tāpat kā jūs barojot Jūsu mazulim. Arī izpētīt mamma un bērnu jogas nodarbības jūsu reģionā, lai iegūtu vairāk pozās, kas vērsta pret jaunajām māmiņām.