Jogi dla karmiących Moms

Home » Review » Health » Jogi dla karmiących Moms

Jeżeli jesteś matka karmi piersią, twoje ciało czuje, że najbardziej w szyi, ramion i pleców. Istnieje wiele wspaniałych rzeczy o karmi swoje dziecko, ale achy powrotem nie jest jednym z nich. Te jogi będzie przeciwdziałać że zgarbiony-over uczucie podkreślając przesuwając ramiona w dół i do tyłu i ponownym otwarciu klatki piersiowej. Jeśli dopiero niedawno rodziły, spokojnie i zatrzymać jeśli coś powoduje ból.

Cat-Cow Stretch (Chakravakasana)


Podczas karmienia dużo, może poczuć się jak utkniesz w tej pozycji zgarbiony-over, nawet jeśli nie karmisz dziecko. Robi kilka odcinków kot Krowy pomaga przynieść mobilność powrotem do kręgosłupa, skutecznie odklejanie go. Spróbuj przesadzam pozycję zaokrąglony (CAT) przez Doming plecy wysoko. Spowoduje to, że pozycja łukowate (krowa) czuć się jeszcze lepiej.

Sphinx Pose


Sphinx pozy oferuje piękny, delikatny sposób, aby wprowadzić trochę otwarcie serca. Można nawet zrobić to stanowić leżąc na łóżku, jeśli nie masz czasu, aby dostać się matę. Albo skorzystać z okazji, aby pokazać dziecku, co czas brzuszek chodzi. Wystarczy upewnić się, aby zachować swoje ramiona w dół z dala od uszu. Naciskając mocno w dłoniach i przedramion jest dobrym sposobem, aby to zrobić.

Serce Otwarcie z Standardowy lub zablokować

Jeśli masz tylko kilka minut, aby ten otwieracz swoje serce iść do rozciągania. Będziesz potrzebować blok (najlepiej jeden z narożników zaokrągleniu) lub wałek pod łopatkami, aby uzyskać pełny efekt, jednak. To naprawdę nie ma znaczenia, co zrobić z nogami tutaj, ponieważ skupiamy się na górnej części ciała. Można przechowywać je płasko na podłodze, otwórz kolana do pozycji bogini, lub po prostu ugnij kolana i umieść podeszwy stóp na podłodze.

Most Pose (Setup Bandha Sarvangasana)


Na moście stanowią unieś biodra, przeplatają swoje ręce pod swoim ciele, i toczyć ramiona pod jednym naraz. Czuć się bezpiecznie łopatki na plecach. Nie martw się o jak wysoko unieś biodra. Jeśli masz swój blok poręczny, można spróbować obsługiwanego most. Blok idzie pod sacrum.

Połowa Boat Pose (Parsva Navasana)


Pół łódź oferuje możliwość pracy na otwarcie serca i abs w tym samym czasie. Rzeczą do zapamiętania jest to, że nie ma znaczenia, jak wysoko można wnieść swój tors. To ważne, aby utrzymać kręgosłup długi i prosty. Podłącz swoje ramiona do gniazd, rysować łopatki razem i pozostawić te działania, aby poszerzyć swoją pierś. Jeśli masz RECTI diastasis, skonsultować się z lekarzem przed wznowieniem ćwiczeń brzucha.

Forward Bend Z przeplotem Fingers

Rzeczywista pochylać się ku przodowi jest opcjonalny w tej pozie. Głównym wydarzeniem jest stanąć wysoki, roll ramiona do tyłu, przeplatać palce za plecami, rysować swoje ręce ku podłodze i puff swoje piersi. Za dodatkową rozmachem, do przodu zginać nogi. Zegnij kolana, czy to bardziej wygodne zmienność.

Rozszerzony Pose Triangle (utthita Trikonasana)

utthita Trikonasana
Aby uzyskać najlepszy odcinek pierś z trójkąta stanowią, koncentrują się na układanie swoją górną ramię bezpośrednio nad dolnym ramieniu. Wyprostować górną rękę i doprowadzić go równolegle do podłogi. Podłączyć do gniazdka ramię przed podniesieniem łokciowej całą drogę w górę. Można też trzymać rękę na biodrze, jeżeli czuje się lepiej. Trójkąt jest wielki odcinek dla ścięgna zbyt.

Skierowane w dół psów (Adho mukha Svanasana)


W dół stoi pies czuje się dobrze po prostu o każdej porze. Ponieważ byliśmy podkreślając serca otwór, można poczuć się jak chcesz wypchnąć klatkę piersiową przez i pozwól hamak kręgosłupa. Oprzeć się tej pokusie, mające zamiast na proste plecy i szerokimi łopatkami przez walcowanie swoje ramiona na zewnątrz. Naszym celem jest doprowadzenie do równowagi ciała, nie uderzaj go z walnięcie w przeciwnym kierunku.

Końcowa myśl

Użyj tych odcinkach waszych piersią miesięcy w celu łagodzenia swoje obolałe ramiona i plecy. Gdy dziecko rośnie, można karmić rzadziej, ale trzyma cięższe dziecko może być równie męczące. Ważne jest, aby dbać o swoje własne ciało tak jak są odżywcze dziecka. Również zbadać zajęcia mama i dziecko jogi w Twojej okolicy dla bardziej pozach nastawiona na nowe matek.