Jogos būdai panikos priepuoliai

Home » Review » Health » Jogos būdai panikos priepuoliai

 Jogos būdai panikos priepuoliai
Kas verčia jus jaustis supanikavo? Viešojo kalbėjimo? Uždarose patalpose? Minios? Kelionės lėktuvu? Egzaminai? Prezidento rinkimai? Net jei jūs negalite nustatyti priežastį, esate susipažinę su simptomais: protas lenktynės, impulsų padidėjusi, burnos sausas, pasunkėjęs kvėpavimas, pykinimas, alpimas.

Nors daugelis panikos sutrikimai yra gydomi receptinių vaistų ir terapijos, jis taip pat naudinga turėti keletą įveikos metodus savo arsenalą. Dalykų, pavyzdžiui, gilus kvėpavimas ir juda jūsų kūnas gali skatinti savo parasimpatinė nervų sistema, kuri padeda jūsų kūno nuraminti save žemyn.

1. Kvėpavimo

Dėmesys savo kvėpavimą veikia tiek psichinę ir fizinę lygiu. Visapusiškai, giliai įkvepia ir iškvepia, o koncentruojant tik šią užduotį gali padėti sumažinti dėl minčių sutraiškyti, kad maitina nerimą mintis. Kai mes einame į panikos režimą, kvėpavimas paprastai tampa greitas ir sekli ir širdis lenktynių. Padaryti sąmoningas pastangas reguliuoti kvėpavimą turi raminantį poveikį fiziniam kūnui, kovoti su nerimu pradžią.

Ką daryti:  Įkvėpkite ir pro nosį, užpildant savo plaučius visiškai viena nuo įkvėpti ir ištuštinti juos kiekvieną iškvėpti. Sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą vėsa jūsų viršutinės lūpos apie įkvepia ir šiluma ant iškvepia. Jei protas klajoja iš šio projekto ir nori grįžti į savo savarankiškai sukurtas Frenzy, bandyti nukreipti jį atgal į savo kvėpavimą. Tai iš tikrųjų yra meditacijos praktikos sėklų. Ji tampa lengviau, jei jūs padaryti jį įpročio, todėl reguliariai medituoti gali būti naudinga jums labai.

2. Mantra

Kartoti žodį ar frazę su kiekvienu įkvėpti taip pat gali padėti imtis savo mintis nuo savo nerimo. Žmonės dažnai jaučiasi įbauginti mantrą techniką, nes jie galvoja, kad jie turi naudoti sanskrito žodžius ar mantrą, kad kažkaip “pareigūnas.” Nors tai yra pasirinkimas, jei jūs žinote, vienas, mantra gali būti bet koks žodis ar frazė, kad pasirodo į galvą tuo momentu.

Ką daryti:  Jei naudojate aukščiau kvėpavimo techniką, “vėsus oras” yra gražus mantrą. Jis tiesiog aprašoma įkvėpimo iš ramios, neutraliu būdu, kuris užtikrina jūsų dėmesio šiuo metu pojūtis. “Dar vienas” (nuoroda į kvėpavimą) yra dar vienas mantrą pabandyti. Jis padeda perkelti jus palaipsniui link laiką, per kurį jaučia paniką pabaigoje.

3. driekiasi

Nerimas sukelia jums užrakinti žemyn ir sukąsti, turintis įtampą jūsų kūno. Darbas pusėje, jei galite pasiimti fizinį atsaką, kad panikos provokuoja, jūs taip pat gali atleisti pati paniką. Jei esate tokioje situacijoje, kur jūs galite judėti, keletas pagrindinių ruožų bus atlaisvinti savo kūną ir sustabdyti jus nuo tensing iki.

Ką daryti: Ar serija jogos tęsiasi, kad jūs galite padaryti jūsų stalo adresai pagrindinius kūno vietas, turinčių įtampą, pavyzdžiui, kaklo ir pečių. Jei manote, kad panikos šliaužti aukštyn, jūs galite padaryti keletą šių ruožų beveik visur. Dėl paprastesnio požiūrio, ridenasi ant kaklo aplink ir savo pečių iki jūsų ausų ir tada žemyn jūsų nugaros. Lūpų flutters ir Micheal Phelps stiliaus rankos svyravimai taip pat yra gerų būdų judėti įtampą iš savo kūno.