Jogos Farts ir kiti Neparankios Temos

Home » Review » Yoga Basic » Jogos Farts ir kiti Neparankios Temos

 Jogos Farts ir kiti Neparankios Temos
Kai prisijungiate prie jogos klasę, yra daug dalykų, kad jūs patirsite už kelia ir asanos jūsų mokytojas moko jus. Kai kurie iš jų gali būti gana nepatogus, įskaitant vienkartines “jogos bezdalius”.

Jūs negalite norite paklausti savo mokytojo ar klasiokų apie tokius dalykus, kad mes padarysime viską, kad padėtų jums su labiausiai paplitusių (ir nepatogios) klausimus apie joga.

Ar yra kas nors galite padaryti apie Farting klasės?

Praleidžia dujas, o praktikuojančių jogą yra iš tikrųjų labai dažni (prenatalinė jogos užsiėmimai yra blogiausia). Jūs judate savo kūną taip, kad pakelsiu savo žarnas, kuris yra geras dalykas. Šalutinis poveikis yra tas, kad jis gali sukelti niekam perduoti dujas proga. Mes visi suaugusieji čia ir Farting yra visiškai natūralus.

Ką jūs galite padaryti, tai įvertinti iš klasės nuotaiką ir atitinkamai veikti, kaip tai darytumėte ne, tarkim, kokteilių vakarėlyje. Jeigu klasė yra šviesos atviraširdis ir atsitiktinis, galbūt juokais pripažįsta savo emisiją. Jei mokytojas ir mokiniai yra mirtinas rimtas, apsimesti, kad nieko nepageidaujamų įvyko. Galbūt net apsvarstyti savo iš anksto jogos mitybą ir galvoti apie praleidžiant tuos pupelės pietų kitą kartą.

Ką apie Varts?

Ak, baimės vart (tai makšties bezdalius). Tai lygiai taip pat įprasta, kaip įprasta bezdalius ir nieko pernelyg įsiskolinęs apie. Yra, tačiau, keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pabandyti užkirsti kelią farts, nors nėra jokių garantijų.

Ką jūs galite padaryti apie ką nors į klasę Kas kvepia?

Vietoj bando pakeisti kuo nors kitu, pamatyti, jei galite dirbti keičiant save. Jogos principas pratyahara reiškia “pasitraukimą iš pojūčių.” Jūs turėtumėte pabandyti būti taip panardintas į savo praktiką, kad esate ne sutrikdyta ne vaizdų, garsų ar net kvepia.

Pratyahara laiko ir praktikos. Nors galite dirbti siekiant šio idealo, pabandykite Garsus save per kambarį nuo jogas, kuris šiek tiek odiferous.

Kodėl Stringai iš pasirinkimo jogės Apatiniai?

Daugelis moterų rasti kelnaitėmis būti patogiausia apatiniai naudodamosi (ar kasdieniame gyvenime). Žiūrėti pirmiau apie pratyahara atsakymą ir padaryti viską, kad ignoruoti šou. Kas žino, galbūt net pabandyti patys pamatyti, jei ji yra tikrai patogesnis.

Ką galite daryti, jei jums patinka jūsų jogos klasę, bet nekenčiu muzikos Sužaisti?

Jūs tikrai gali išsakyti savo nuomonę, savo mokytojo, nors ji gali būti geriausiai prašyti jokios muzikos, o ne prieštarauti savo skonį. Kai jogos mokytojai klausytis muzikos, kiti to padaryti negali. Jei norite, galite apsižvalgyti mokytojas, kuris nenaudoja muziką.

Ką daryti kai gamta ragina į jogos klasės viduryje?

Tai visiškai priimtina palikti klasę kelias minutes lankyti savo organizmo funkcijų. Nereikia prašyti mokytojo leidimą nueiti į tualetą.

Geriausias laikas eiti, kai yra poilsio laikotarpis, nei vaiko kelti arba žemyn šuo. Jūs negalite uždirbti savo mokytojo pagarba, jei jūs nuolat Gudriai iš per sudėtingomis pozomis arba praleisti dalį Savasana.

Ką daryti, jei Jūsų mokytojas Loves partnerių tęsiasi, bet jūs neturite norite sujungti su prakaituotu nepažįstamuoju?

Jūs turite keletą variantų, kai kalbama apie laiko partnerių ruožų. Galite rasti naują mokytoją arba pareigos savo gultą šalia mažiau prakaituotu svetimas į klasę. Jūs taip pat gali pakviesti savo partnerę į klasę, pvz draugui jūs neprieštaraujate dalintis prakaitą su. Paskutinis variantas yra tiesiog išmokti ją mylėti. Be to, reikia nepamiršti, kad jūs esate kažkieno suprakaitavęs svetimas, taip pat.

Ar Loving Joga Make You hipis?

Kažkada, joga už Indijos ribų dažniausiai buvo padaryta dėl komunų ir vegetarams. Nors joga atėjo šioje reputaciją sąžiningai, šiais laikais kiekvienas iš gydytojų vadovų ima ją.

Taigi, ne, joga netampa esi hipis. Bet tai gali galbūt pradėsite atspalviu savo kasdienybę su taikos ir gerumo požiūris. Ir tai, kad tikrai taip blogai?

GALUTINĖ MINTIS

Joga yra linkęs skatinti glaudi bendruomenė ir dauguma žmonių yra pasirengę padėti naujokams. Nesivaržykite paklausti jūsų instruktorius ar kitai klasei studentas jūs pasitikite apie dalykus, jums gali būti šiek tiek sutrikę apie. Tai labai tikėtina, kad esate ne vienintelis šių klausimų ir dauguma jų yra tiesiog normalus praktikos dalis.