Jooga Poosid jaoks parandamine Leg Tugevus ja lihastoonust

Home » Review » Fitness » Jooga Poosid jaoks parandamine Leg Tugevus ja lihastoonust

Jooga Poosid jaoks parandamine Leg Tugevus ja lihastoonust
Tahad, et parandada oma jala tugevust ja lihaste definitsiooni jooga? Standing poose on tee minna. Et saada tugevamaks, proovige suurendada oma ootel korda iga neist kujutab. Alustada 3-5 hingetõmmetega ja tööd sealt. Me sageli kiiresti liikumiseks nende poose voolus klassi, kuid hoides neid enam on erinev mõju. Hoidke reied tegeleb kogu ja juhtida oma põlvekaitsed üles. Jalad võivad raputada esimesel kuid see on ok. Standing saldod on hea võimalus keskenduda jala tugevust, vaid ka tuua tuum.

algajatele

Allapoole suunatud Koer – Adho Mukha Svanasana
Downdog nimetatakse sageli puhkepaik kujutada, kuid ülejäänud on tõesti käed. Teadlikult joonistus oma kaalu tagasi oma jalad, mis on tavaliselt tugevam lihas grupp, annab oma käte paus laager oma kaalu. Seega veenduge, et hoida oma puusad kõrge ja kontsad liigub põranda selles poosi.

Laiendatud Side Nurk Pose – Utthita Parsvakonasana
Seal tihti rõhku arm positsiooni selles poosi, kuid see tõesti ei ole oluline, kas hoiate küünarvarre reie- või tuua oma käsi kõik viis põrandale nii kaua kui jääda sügava teie ees põlve. Keskendu saada oma reie paralleelne põrandaga koos põlve üle pahkluu ja lase käsi sügisel, kus see võib.

Mountain Pose – Tadasana
Isegi kõige lihtsam seistes poose saab treeningut kui te kaasavad kogu. Jalad, tähendab see levib oma varbad lai ning toetudes reielihased. Puusad on kerge sissepoole pööramine, mis omakorda levib sit luud.

Pyramid Pose – Parsvottonasana
Jällegi, selle kõik umbes hoida oma lihased aktiivne selles poosi, eriti reied joonistus põlvekaitsed üles. Microbead ees põlve päästab oma ühist pikas perspektiivis, eriti kui teil on kalduvus hüperekstensioon.

Tõstetud Käed Pose – Urdhva Hastasana
Jätkates kaasamine ja paigutust, et te asutatud mägi kujutavad (eespool).

Standing Edasi Bend – Uttanasana
Teine kujutada, et me nii tihti, et see on lihtne koorima pinna asemel läheneb see tähelepanu iga kord. Süvendamiseks edasi painutada, lase oma rotatsiooni pärit vaagna asemel alaseljale.

Standing Straddle Edasi Bend – Prasarita Padottanasana
Sarnaselt Uttanasana, kuid jalad laiali. Kuigi see on sageli mõelnud, et “eesmärk” Selle poosi on saada oma peaga kohapeal, see tõesti ei ole sellest. Tegelikult ma sageli näha õpilased võtavad tõesti lai hoiak, et saada oma pead suletud põrandale. Ma soovitame kasutada jalga mitte laiemad kui umbes 3,5 jalga (anda või võtta, sõltuvalt teie kõrgus), kuna läheb laiemale avatud puusad kuni kulumist.

Tree Pose – Vrksasana
Esimene tasakaalustamise tekitab enamik inimesi lahendada. Vaata, kus paned oma suu kui paigutamise teisel jalal. Mine üle või alla põlve, vältida ühiste ise. Sul võib olla ebakindel ja see on ok.

Triangle Pose – Trikonasana
Just nagu prasarita padottonasana (ülal), ei saa kiusatus võtta oma jala laiem püüdes saada oma käsi lähemale põrandale. Kujutada ei ole tegelikult sellest. See on umbes kehtestatakse kindla aluse jalad, mis võimaldab teil avada rindkere põhjalikumalt.

Warrior I – Virabhadrasana I
sõdalane poose on suurepärane koht alustamiseks jada seistes tekitab. Warrior I puusad esikülje. Proovi eraldades jalad külgede suunas meie mat kui teil on tunne see on raske hoida hip punkt sinu taga jala ettepoole.

Warrior II – Virabhadrasana II
Warrior Ii sageli järgmiselt kontsad sõdalane ma kuid nõuab avamine puusad pool matt. Jääge sügav ees põlve töötama reielihased.

kesktaseme

Ebamugav õppetool – Utkatasana
Et keskenduda jalad, see kõik on umbes, kuidas madala saab minna ja kui kaua võib te hoidke seda. Minu arvates on kasulik hoida reied vajutades kokku ja mõelda jalad ühe üksusena. Ujjayi hingetõmmet on samuti väga oluline.

Eagle Pose – Garudasana
Eagle saab jälgida alates utkatasana (napilt), sest jalad on juba vajalikud painutatud asendis. Keerates oma jalad ja tasakaalustamine muudab selle tuumaks strengthener liiga.

Half Moon Pose – Ardha Chandrasana
Teine võimalus töötada jala tugevust ja tasakaalu. Tõstatatud jalg peab jääma sama aktiivne siin alalise jala.

King Dancer Pose – Natarajasana
jätkamine algasid puu kujutavad (eespool). See aitab teie saldo on Drishti või keskpunktiks, mis ei liigu.

Tagurpidi sõdalane
töötamiseks jalad, pea meeles, et isegi kui teie keha kaldub tagasi, esijala peab jääma sügavalt painutatud oma põlve üle oma pahkluu.

Keerles Triangle Pose – Parivritta Trikonasana
Loodud jalad vood hästi püramiidi kujutavad (eespool). Jalad toimida stabiilse ankur punkti poosi, pakkudes koht, kust rinnus saab avada, nii et hoidke neid töötavad tugevalt ilma lukustamine oma põlvi.

Warrior III – Virabhadrasana III
salli seda teed kujutada oma käed puusas, et saaksite tunda, kui nad on tasemel. Võimalik on, et pool tõstis jala tahavad kukk up, nii et tööd sõeluma see don hoides oma jala paralleelne põrandaga.

kaugelearenenud

Keerles Half Moon Pose – Parivritta Ardha Chandrasana
See kujutada on nii palju toimub ja see kõik sõltub stabiilsust oma alalise jala. Tasakaal ja keerates on palju tööd, rääkimata hoides tõstis jala kõrge ja sirge.

Ratta Pose – Urdhva Dhanurasana
Wheel kujutavad nõuab tugevate jalgadega tõsta oma keha ja kannab enamiku kaalu hoiad positsiooni. Oluline on hoida oma jalad ilmunud ja põlved kallistamine poole oma keskjoonel.