Jooga Poosid, mis parandavad Teie käe tugevust

Home » Review » Fitness » Jooga Poosid, mis parandavad Teie käe tugevust

Jooga Poosid, mis parandavad Teie käe tugevust

Koos võimsa tuuma, pead tugevad käed, et realiseerida jooga täiustatud arm saldod ja muutused. Sageli küsivad minult, kuidas parandada oma käe tugevust ettevalmistamisel nende poosid. Hea uudis on see, sa ei pea alustama tõste kaalu või teed pull-ups. Pea joogaga regulaarselt ja siis ehitada lihaseid sa pead selleks ajaks olete valmis proovima neid poose. Siin on pilk tüüpi kandvad tekitab saate töötada teel.

Algajad “Poosid

 • Allapoole suunatud Koer – Adho Muhka Svanasana : Rohkem häid uudiseid: üks poose, et sa kõige sagedamini joogatunnid on ka üks parimaid viise, kuidas parandada oma käe tugevust. Kuigi see on tõsi, et teha allapoole suunatud koera puhke kujutada, see on vajalik, et toetada enamiku oma kaalu oma jalad, ei ole liikumisvahend, et teie käed on kõvasti tööd ka.
 • Plank Pose : Plank nimetatakse sageli esimene käsi tasakaalu jooga. Kuigi jalad on ikka kohapeal selles poosi, enamik teie kaal on kätes. Hoidke oma õlgadele ohutu peenhäälestamise viimist. Õlad peavad olema otseselt üle oma randmete. Proovige luua sirge kroon pähe oma kontsad, nii et te ei tõsta oma tagumik ega mis võimaldab tal rippuma.
 • Toetatud Side Plank : Full side plank, kus te tasakaalu ühe käe ja serva üks jalg on vahepealse poosi (vt allpool), kuid see toetab variatsioon on asjakohane algajatele.

Intermediate Poosid

 • Crow Pose – Bakasana : Crow on sageli esimene käsi tasakaalu, et jooga õpilaste lahendada. Õppimine on tõesti rohkem leida oma raskuskeskme kui midagi muud. (Vihje: see on ilmselt veidi ettepoole kui soovid seda, kuid mitte nii palju, et jääte oma nägu.) (Teine vihje: luua krahhi pad padjad teie näo all igaks juhuks.)
 • Neli Liikmeline Töötajad Pose – Chaturanga Dandasana : teeme palju chaturangas (jooga versioon push-ups) on üks parimaid viise, kuidas ehitada oma käe tugevust. Oluline on teha neid rihitud siiski vältida õla vigastusi. See on vajalik ka teada, millal öelda, kui alates lohakas viimine tekitab kahju on tõenäolisem, kui olete väsinud. Kui te võtate klassi palju vinyasas, tead, et saad alati valida need vahele jätta, kui te tunnete oma vormi libiseb.
 • Side Plank Pose – Vasisthasana : Side plangud on suurepärane kallal üks käsi korraga. Kuna teie usaldust kasvab, saate hakata mängima oma palju variatsioone.
 • Ülespoole Vastamisi Koer – Urdhva Muhka Svanasana : Kuna teie reied on maha põrandale selles poosi, see on ka treening käed. Tavaliselt ülespoole koer ei leidnud pikka aega joogatunnid, kuid mida saate teha pikema ootel kodus. Lihtsalt veenduge, et painutada oma põlved ja veereta õlad taga ja alla, kui te esimest tulnud poosi. See hoiab oma õlgadel alates hiiliva üles poole oma kõrvu.

Täpsem Poosid

 • Firefly Pose – Tittibhasana : Kui sa saad käepide oma esimese käe tasakaalu (näiteks vares, ülal), ülejäänud tulevad suhteliselt kergesti. Kuid te ei vaja üles ehitada tugevust, et toetada oma keha kaal vaid käed.
 • Lendamine Crow Pose – Eka Pada Galavasana : Flying vares ühendab jalad tuvi kätega vares. Pakkuge oma jala taga on natuke keeruline. Ma arvan, et see on lihtsam saada, kätte tasakaalu selg jalg painutatud all oma keha ja seejärel laiendada, selle asemel, et püüda tõstke tagasi jala maha põrandale, kui see on juba sirge.
 • Kätelseis – Adho Mukha Vrksasana : Enamik inimesi õppima kätelseis seina esimene, mis on hea võimalus ehitada käe tugevust. Veenduge, et hoida oma käed väga sirge kui lööd nii, et nad ei rihma.
 • Side Crow Pose – Parsva Bakasana : Seal on tegelikult kaks versiooni pool vares. Alguses proovige tasakaalustamine oma tagumik toetub ühe käe ja oma põlvi teiselt. Lõpuks, võite proovida seda, kasutades vaid ühte kätt, mis toetab oma tagumik.
 • Ratta Pose – Urdhva Dhanurasana : Seal on palju toimub täielik ratta, mitte vähem, mis on, et see võtab hea summa käe tugevust sundida ennast üles ja hoidke selles asendis.