Jooga Poosid See Abi Jalgratturid sirutama

Home » Review » Fitness » Jooga Poosid See Abi Jalgratturid sirutama

Jalgratturid sageli pitsitustunnet suur lihasrühmi kasutatud rattaga: vasikad, nelipealihase, hamstrings, pakaralihaksia, puusad, õlad ja kael on eriti vajavad regulaarset venitades. See lühike seeria jooga poose on mõeldud vaba aja jalgrattur ja tuleks teha, kui lihased on juba soe. See on kasulik omada mõne rekvisiidid mugav, kuigi saab asendada esemed, kui sa ei pea neid (vöö toimib rihm, raamatud või kastid võib asendada plokid).

vaagna Tilts

Alustage selle imelise, õrn vabastamise eest alaselja. Kujutage ette oma vaagna kui kauss veega. Kuigi lamades selili ja põlved kõverdatud, lükkas oma vaagna tagasi nii, et vesi voolab peale oma kõhu ja oma nimmepiirkonna vajutab korter põrandale. Hinga ja vabastamist. Korrake seda umbes kümme korda. Liikumine on väike, kuid tõhus.

Lamavasse seljaaju Twist – Supta Matsyendrasana

Venitada glutes, tagasi, ja õlad. Kui teie kaela teid häirib, võid hoida seda neutraalasendis asemel keerates seda küljele. Kindlasti ei mõlemale poolele.

Istuvad edasi Bend – Paschimottanasana

Istuvad edasi Bend - Paschimottanasana

Klassikaline Lamaannuttaa venitada, jooga stiilis. See tähendab, et see ei ole kõike puudutades oma varbad. Töö liigub edasi Bend pöörates oma vaagna (nagu vaagna kallutada, ülal), hoides selg pika asemel laskumine sinna. Kasutada ka oma hinge, pikendades lülisamba iga hingata ja süvendades edasi painutada iga hingama.

Cow Face Pose – Gomukhasana

Oleme keskendunud õla venitada siin, nii et kui sul on tundlik põlved, vaid hoida oma jalad välja kaua kui eelmisel poosi. Kasutage rihma käte vahel kui vaja.

Camel Pose – Ustrasana

ATVde, suur lihaseid ees reied, on eriti vaja venitades. Kas kaamel kujuta plokid all käed rõhutada quad venitada asemel tagasi painutada. Hoidke oma kaela pika asemel, et lasta pea langeda tagasi.

väljaaste

Lunges on suur venib puusa flexors, rühma lihased, mis kontrollivad liikumist jalad poole torso. Kas mõlemad pooled. Võite loobuda tagasi põlve matt kui see on mugavam.

Malasana – Garland Pose

Malasana - Garland Pose

Venitada puusad, groins ja pahkluud. Püüdke hoida selg pika asemel ümardamise edasi. Võtke polster, nagu rullitud tekk all kontsad, kui nad ei jõudnud korrusel. Kui kükitades on tõesti raske, arvestata ploki all oma tagumik istuda aitab.

Standing suure varba Pose – Utthita Hasta Padangusthasana

Standing suure varba Pose - Utthita Hasta Padangusthasana

Lõbu, proovige varsti sellesse poosi eelmisest, vanik tekitada. Haarake parema suur varvas joogi varba lukk samas kükitama. Tule seista sirgendamine vasak jalg hoides kätte õige varba. Kui sa seisad jalg vasakul laiendada parema jala suunas sirge. Kasutage rihma vajadusel nii saad kena stretch vasika. Siis rebend parema jala ja alandada alla kükitama teha teisel pool. See harjutus parandab ka oma põhilisi tugevust ja tasakaalu. Kui soovite take it easy, teha Kallutatud versioon sellest poosi.

Pigeon Pose – Eka Pada Rajakapotasana (Mermaid Muutus)

Pigeon Pose - Eka Pada Rajakapotasana (Mermaid Muutus)

Suur hip avaja ja venitada glutes. Alusta traditsiooniline tuvi prep tagumise jala väljasirutatud. Kui te tunnete mugav siin ja tahan teise quad venitada, liikuda edasi selle merineitsi varianti taga põlve painutatud.

Jalad Up the Wall – Viparita karani

Lõpeta andes oma jalad kena ülejäänud selles taastava poos.