Jooga Tips ja reeglid alustada

Home » Review » Fitness » Jooga Tips ja reeglid alustada

Yoga Tips And Rules To Get Started

Jooga, nagu mis tahes kasutamise, on oma reeglid ja ettevaatusabinõud pead järgima, et vähendada vigastuste ohtu. Ära alahinda raskusastmetega asanas või ülehinnata, mida saate teha. Kuna algaja, õppida foundational või põhi poose, mis moodustavad aluspõhja jooga enne edendavatele keerulisem asanas. Ja pidage meeles, valu ei ole normaalne jooga nii et kui see on valus, lõpetada. Variatsioonid asanas ja jooga rekvisiidid nagu plokid, rihmad ja padjad saab teha poose rohkem saavutatavad ja vähem valus.

Jooga aitab suurendada oma immuunsüsteemi tervist, leevendada stressi ja annab teile kogu keha venitada ja treeningut. Lihtsalt üks 30-minutilise sessiooni hatha jooga, aktiivsemat vormis jooga, võib põletada peaaegu 150 kalorit, kui te kaaluvad umbes 155 naela – see on sarnane sellega, mida saaksite vesiaeroobika! Kas teie eesmärk on kaalulangus, fitness, energia suurendamiseks, korrapäratu peale pikka päeva või lihtsalt muuta oma keha rohkem nõtke, jooga saan teid seal. Pakub seda õigesti teha.

Järgige nõuandeid / Ettevaatusabinõud ohutu ja produktiivne Session

Harjutamine jooga võib suurendada teie üldist tugevust, paindlikkust ja lihaste vastupidavust. See võib isegi aidata hallata vaimse ja emotsionaalse stressi paremini olla seetõttu, et fookus, lõõgastav venib ja rahustav hingamine tehnikaid, mis on peaaegu meditatiivse. Aga et oleks võimalik kõige paremini oma jooga istungid, siis peaks olema hea arusaam oma nüansid. Näiteks, kui olete teadlik teatud seadmed, mis võivad töötada abivahendina poosi, sa pead olema võimeline süvendada venitada ja lõpetada Asana korralikult.

Pöörates tähelepanu nende Käsud ja keelud, enne kui alustada, siis võiks säästa väärtuslikku energiat ja vaeva ning isegi aidata vältida kahju või pain.These vihjeid ei tohi võtta algaja ja peaks olema teist laadi kogenud jooga entusiast.

1. Ära saada erialast nõu Kas jooga ohutu ja õige

Jooga on ilmselt üks kõige kontrollitud kehalist. See on peetud ohutu ja võrreldav teiste terapeutiliste hoolt ja kasutamise. Aga jooga võib tunduda kahjutu ja väga healoomuline vormi kasutamise, erinevalt näiteks jooksmine, mis on tuntud põhjustab vigastusi, ei alahinda seda! Enamik jooga vigastused, kui neid esineb, on lülisamba, kaela, õlgade, põlved ja pahkluud. Õnneks mõned hooldus ja ülevaate aitab teil vältida vigastada üldse. Registreeru hea jooga klassi koolitatud praktik või järgige usaldusväärsest treener, manuaal, või raamat online või offline. Tea oma piire ja ettevaatusabinõudest, et sa ei likvideerida vigastades ennast.

2. Do nulli regulaarselt asukoht või Space Jooga

Vahva jooga on sa ei pea liiga palju seadmeid või väljamõeldud jõusaali liikmeks. Tegelikult kõik, mida tõesti vaja on selge ala siseruumides või avatud ruum, kus sa saad teha oma jooga katkematu. Lihtsalt proovida ja jääda, et samas kohas iga päev, nii et teie rutiinne, sealhulgas vajaduse sa oma asanas, muutub teist laadi sulle. See ei ole lõbus, millel Uurida uusi asukohti iga päev – kui muidugi see on midagi, mida nautida teed!

3. Kas on õige varustus Handy teha oma Session Mugav

Jooga asanas võib olla lihtsam teha abiga mõned põhilised ja odav seadmed.

Jooga matt : Seal on põhjus jooga on sünonüüm jooga matt. See aitab kaitsta keha mõju korrus, padjad liigesed ja teeb treeningut mugavamaks. Isegi kui sa ei investeeri muu varustus, saada hea matt.

Valtsitud tekk või toetada : Hoidke valtsitud tekk mugav toetada ennast teatud asanas kuni sa aru saama neist ja teha neist ilma. Seda saab Säilimise selg või kael nii nagu vaja.

Jooga plokk : See aitab Asana nagu utthita parsvakonasana või pool nurga kujutada, mis vajab teid venitada poole põhjusel. Plokk aitab teil jõuda kõrgus on lähemale oma käe, ulatuse vähendamiseks ja keerukuse poosi.

Joogarihmad : Need rihmad aitab teil hoida poose kauem, kasutades neid laiendeid keha. Näiteks on gomukhasana või lehma nägu kujutavad, teil on vaja jõuda üle selja ja pannal käed tagaosas. Siin rihma saab stand-in jõudmiseks kogu tee ja puudutades sõrmeotstega. Selle asemel, siis tuleb lihtsalt kinni hoida rihma kas käsi, mis võimaldab teil säilitada poosi või pikema teha poosis, et sa muidu ei saaks. 6 Teistes asanas nagu Supta padangusthasana või lebamis käes-big-toe kujutada, see on tuum Asana ise.

4. Ära nõustu Valu nagu tavaliselt, kui sa Jooga – ja lõpetage Kui Valus

Kui te töötate välja oma kodus, ärge lükake ise liiga raske. Te ei tohiks tunda valu või vajadust grunt või kurtmine, kui sa Asana jooga. See ei ole sama, ütleme, jõutreeninguga jõusaal, mis vajab teid suruda oma keha äärmise aegadel. Jooga võimalikult loomulik ja keha peaks kergendama sinna. Kui see on valus, siis peaks peatuma ja rahuneda või ei muudetud versiooni, mis on lihtsam.

5. Ärge kartke proovida “Lihtsam ‘versioonid Asanas

Sageli on lihtsam versioonid raskem asanas. Paljud asanas saab muuta ka rihmade abil või padi, mis aitavad teil. Uuri neid ja ei lase oma ego saada takistuseks kasutades abivahendina nagu jooga plokk või rihma, kui vaja. Mõned muudatused vähendavad aega, mida te hoidke poosi, teised muuta, mil määral te venitada või laiendada või väänata keha ja teised kasutavad jooga rekvisiidid.

6. tean Mis Asanas on riskantsed konkreetse Tervis seisukord You Have

Yoga poses have an impact on internal organs and physiological parameters of the body, in addition to being a good form of exercise. Which also means you should steer clear of certain asanas that could jeopardize your health, given your previous medical history or current health conditions. It is not unlike avoiding high impact exercises if you have a knee injury. For instance, lateral bending or twisting exercises like the naukasana or boat pose must be strictly avoided by pregnant women, anyone who has had recent abdominal surgery, and those with high blood pressure or heart problems. This is because the pose internally massages and puts pressure on this region and could also affect blood pressure.

A seemingly straightforward pose like padmasana or lotus pose or baddha konasana or bound angle pose should be avoided by anyone with a recent knee or ankle injury or if you have any discomfort in those areas.

7. Do Wear The Right Clothing So You’re Comfortable At Yoga Class

Soft natural or flexible fabrics that allow you to move freely are good. Here are some pointers to help you choose right

  • Don’t use overly loose clothing. It can be annoying if they flap about as you do your poses. They also make inversions difficult. For instance, a loose neckline may cause the top to fall onto your face.
  • But don’t choose clothes so tight that they hamper your ability to move and prevent you from doing the poses properly.
  • Elastic waisted yoga pants that are form fitting work nicely.
  • Simple unembellished tops or T-shirts are a good idea.
  • Skip drawstring pants because they become uncomfortable for the poses you do lying on your stomach.
  • Use layered clothing if you’re going to a yoga class or studio so you can adjust your body temperature depending on how hot or cold you feel. A zipped-up sweatshirt makes a good choice. Shawls or stoles work for when you do seated poses.

8. Don’t Be Afraid To Ask

If you plan to join a yoga class or yoga school, try and find a spot to the front near the instructor so they can keep an eye on you and stop you if you’re doing a pose wrong and could potentially hurt yourself. Also, some asanas are not recommended when you’re pregnant or have certain health problems like, say, high blood pressure. Others can be beneficial if you mention your medical issues. The key is to be upfront and open.

9. Don’t Do Nothing All Week And Overdo It On One Day

This applies to all exercise and definitely for yoga, where your body needs to stay supple and well-stretched all week through. Try and do a few asanas or a short workout every day or at least every other day. Miss out and you may be stiff or end up injuring yourself because your body is out of practice.

10. Do Take A Moment To Get Into The Right Frame Of Mind Before Yoga

Try and find a moment of calm before you begin the actual asanas to put you in the right frame of mind. Focused breathing exercises like those in pranayama can help you calm and energize the body before you start. For instance, nadi shodhana or alternate nostril breathing is a channel cleaning breath that opens up your energy channels, allowing it to flow freely once you begin your actual asanas or other forms of pranayama.

11. Don’t Skip Ahead To Advanced Asanas

Each yoga pose has a different set of health benefits but, more importantly, they also require varying degrees of skill. Don’t get ahead of yourself and try advanced poses like the tittibhasana or firefly pose and mayurasana or peacock pose before you master simpler ones. People take years learning and improving their skill, strength, and flexibility in yoga before even attempting these. Beginners should start with a basic routine with foundational poses such as the mountain pose, warrior 2 pose, cat/cow flow, tree pose, easy pose, and corpse pose. You can also try the downward facing dog which is a good introductory asana for inversions, as well as the upward facing dog, child’s pose, side angle pose, cobra pose, bridge pose, and sitting half spinal twist.

12. Do Eat Right Before And After Yoga

As with any exercise, eat right to make the most of your yoga session. Eat a light meal no closer than an hour and a half before your yoga session if you plan to exercise in the evening. For morning yoga, have a light snack to break your fast from the night before. A small banana or some fruit can be eaten about 45 minutes before a class/session. Milk and a few almonds is another option. Whatever you do, avoid heavy or rich foods before yoga. If you can have more vegan or vegetable heavy meals, do that. Avoid stimulants like caffeine in the hours leading up to your yoga class. But stay well hydrated.

After yoga, drink about half a liter of water about half an hour after you finish your session. Coconut water comes highly recommended because it also contains electrolytes and can replace those lost through sweat. Wait at least an hour after yoga before you eat anything. Ideally, have whole grains, fruit, and vegetables, or a salad. Skip fried food and spice.