Jooga üleminekud: Kuidas iga kujutada valmistab teid järgmine

Home » Review » Yoga Basic » Jooga üleminekud: Kuidas iga kujutada valmistab teid järgmine

 Jooga üleminekud: Kuidas iga kujutada valmistab teid järgmine
Jooga jada võib tunduda natuke mõistatus. Muidugi, seal on mõned päris ühist vood, nagu standard päike tervitus, kuid kaks klassi on kunagi täpselt samasugused, mistõttu tekib küsimus: “Kuidas jooga õpetajad teavad, kuidas string üksikute tekitab koos luua õmblusteta kord? Kuidas nad teada, millal, kus ja kuidas üleminek kujutab? “

Uskuge või mitte, jooga sekveneerimine ei ole suur saladus (kuigi see on talent). Just nagu jooga tekitab ise, jooga üleminekud on eesmärk, ja iga üleminek spetsiaalselt ette valmistada keha järgmiseks poosi. Seal on meetod protsessi.

Lisaks jooga üleminekud, nagu kujutab, on oluline oma üldist jooga praktika. Sa ei tohiks kiirendada läbi nende üleminekud või lohakalt liikuda ühest kujutada järgmise ilma kasutades mindfulness ja kavatsust. Kui te seda teete, siis võib lõpuks müüa kogu oma praktikas lühike. Rebecca Weible, kõrgelt tunnustatud jooga juhendaja ja asutaja Yo Jooga! , Lagundab kasu ja põhjused üleminekud.

Table of Contents

teadlikkus

Sa tead oma jooga praktika peaks edendama mindfulness, kuid kui tihti te unustate hingata, hoides raske kujutada?

Weible juhib tähelepanu sellele, et jooga üleminekud on tegelikult võimaluse edendada teadlikkust ja jääda tune hetkel, “üleminekud-poose ja liigutused, mis aitavad teil liikuda ühest kujutavad järgmise on osa praktikas, sest need aitavad teil püsida käesoleva säilitades samal ajal struktuurset terviklikkust ja sile hingamine kui sa tuled igasse tekitada. “

Mõelge sellele, et võite võitlevad hingata sujuvalt püüdes hoida sõdalane III, kuid ajal voolab üleminekud, on lihtsam luua muster kohusetundlik hingamine.

Näiteks, sa peaks hingama ajal edasi kordne, hingata ajal ülespoole koer ja hingata taas teile üleviimist allapoole koer. Püsiv in-ja-out neist üleminekud peaaegu muutub nagu südamelöökide oma praktikas, mis aitavad teil püsida tähelepanelik nagu te liikuda.

joondumine

Suurt kasu jooga on keskendumine kindlakstegemiseks ja kõrvaldamiseks tasakaalustamatuse kehas, eriti vahel vasakul ja paremal küljel. Tegelikult, see on tavaline, et üks pool keha tugevamaks või paindlikum kui teiste, mis võib kaasa tuua probleeme nõuetekohase vastavusse viimine.

Weible määratleb joondus “õige positsioneerimine iga kehaosa igal ajahetkel mistahes kohas, mis aitab säilitada ohutust ja efektiivsust selles asendis või liikumist.” Kuigi lihaste tasakaalustamatus ja moonutusi on ühised, nad ei ole ideaalne.

See, kus üleminekud tulevad. Weible selgitab, “üleminekud edendada nõuetekohast viimist aitab teil valmistuda ja sisestage poosi lõpuks parandada oma keha positsioneerimine liikumise vahel tekitab samuti kujutada endast.”

Kasutades üleminekud edendada nõuetekohast viimine saate nautida ohutum, tõhusam praktika.

ettevalmistamine

Üks kõige ilmsem viise jooga üleminekud hõlbustada kvaliteetset jooga praktika on, kuidas nad füüsiliselt valmistada keha järgmiseks poosi. Arvestades kõrge arv jooga kujutab, võimaliku ülemineku järjestused on praktiliselt lõputu, kuid Weible jagab järgmised ühised näited

 • Half Lift : On mitu põhjust pool lift on ühine ülemineku pärast info edasi kordne. Tõstmise sirgendamine ja venitamist torso aitab sirutada selg ja avada rindkere mis valmistab teid samm tagasi plank või hop tagasi Chaturanga, poosi, mis nõuab töövõtu oma ülakeha.
  Teine põhjus poole lift on valmistada keha sügavamat edasi kordne. Kui te lifti, selg pikeneb ja tuum tegeleb, pakkudes rohkem ruumi korda edasi ja leida sügavamat venitada läbi alaselja ja hamstrings.
 • Ülespoole Vastamisi Koer Enne allapoole suunatud Koer : teha ülespoole suunatud koer toob selg sügavasse painutada avades oma rinnal ja tegeleda oma jalad. See aitab teil säilitada avatud rinnus ajal allapoole suunatud koera, kui ta muidu oleks lihtne eelaimus oma õlgadele ja koobas sissepoole.
  See üleminek võimaldab teil leida rohkem pikkuse kaudu selg. Need kaks poose täiendavad üksteist, sest allapoole suunatud koera toimib counter-kujutavad ülespoole suunatud koer.
 • Kolme jalaga Alla Koer eelselt Foot Läbi : tõstke jalg kolme jalaga koer aitab täiendavalt avada rindkere ja pikendab selg, mistõttu on lihtsam säilitada mõlemad elemendid, samas kaasates oma põhilisi sammu jala edasi viiakse väljaaste . Tõstmise ühe jala seadistab viimist nii et saate kontrollida, mitte hoogu, samm jala edasi.
  See kontroll põhineb tuum tugevus, nii et saate kasutada sama vaeva, et hoida käsi tasakaalu ja inversions kui oled valmis neid rohkem arenenud ja keeruline kujutab.
 • Hopping Edasi: Juhendajad sageli anda osalejatele võimalus hop edasi allapoole suunatud koera enne liikuma mägi kujutavad või Tadasana. See valik hop edasi valmistab teid inversions või hopping ümber kätelseis paludes teil paigutada kõik oma kaalu oma käsi ja õlgu. Samuti toob mõlemad jalad maha matt samal ajal, mis nõuab core kaasamine ja lihaste kontrolli oma keha hõljub edasi.
 • Bridge Pose Enne Õla Stand : Bridge kujutavad avab ja tegeleb rinnus ja õlad, kehaosadele pead olema paindlik, kuid stabiilne, õla seista. Bridge kujutavad aktiveerib ka ATVde ja hamstrings, mis arendab lihaste mälu matkivad sama lülitamisel alumises pooles keha on suurenenud õla seista.
  Põhjus silla sageli harjutanud enne õla seista on soojeneda võti kehaosadele. On ka võimalik, et toetada alaselga samas silla kujutavad üleminek otse õla seista ilma kunagi vabastamise silda.

Jooga üleminekud ja järjestused, mis aitab soojendada lihasrühmi sa parasjagu sihtida järgmises poosi soodustades samas nõuetekohase vormi stimuleerides laiendamist ja kaasamist varsti olla suunatud lihaseid. Alati on loogiline seletus, miks üleminek liikumise lisatakse jada.

tugevus Building

Jooga ei ole tavaliselt mõelnud kui suur tugevus-hoone vormi kasutamise, kuid see on tava, mis on tõhus nende nõrkused ja tasakaalustamatuse töötades neid parandada.

Weible märgib, et üleminekud saab kasutada, et julgustada tugevus hoone. “Näiteks on toime tuues oma põlve oma nina enne tõhustamise oma suu käte vahel. See tegeleb oma põhilisi ja ülakeha, mis võimaldab rohkem ruumi tuua jala edasi, ja see kaasamine ehitab jõudu kõhu ja õlad. “

Kontroll

Nii nagu te võib parandada ühtlustamist ja ehitada tugevus tavalise jooga praktika, järgmine loomulik tagajärg kasutades üleminekud ajal praktikas on suurem koordineerimine, liikuvuse ja lõpuks kontrolli. Nagu Weible sõnul on “Building tugevus annab teile lihaste mälu ja rohkem kontrolli selle üle, kuidas sa liigud.

See kontroll võimaldab teie praktikas edasiliikumiseks. Mida rohkem mugav olete põhi üleminekud, võite alustada lisada rohkem arenenud üleminekud, nagu liigub vares kujutavad arvesse statiivi päällään naasid laula. Seda tüüpi üleminek võtab palju kontrolli. “

Asi on selles, sa ei saa alustada arenenud üleminekut. Sul on alustada aluselise, lihtne võimalus arendada õige joondamine, jõudu ja kontrolli. Alles siis saate ohutult “kõrgema järgu” rohkem arenenud liigub.