Jooga Vs. Pilates – Milline on Teie valik?

Home » Review » Fitness » Jooga Vs. Pilates – Milline on Teie valik?

Jooga Vs.  Pilates - Milline on Teie valik?

Maailm läheb GA-ga umbes jooga ja õiglaselt nii. Aga need, kes on võetud Pilates ilmselt ei hooli. Noh, jooga ja Pilates on sagedamini kui ei, visatakse samasse kategooriasse. Ja kuigi nad on sarnased tavad, neil on mõned silmatorkavad erinevused, et inimesed ei tunne. Nii et siin läheb – pea-on lahing venitades vs jõud!

Jooga Vs. Pilates – mis on õige Teie jaoks?

Erinevus # 1 – päritolu Practice

Jooga on iidne India tava, mis pärineb rohkem kui 5000 aastat tagasi. Stabiilset areng läbi sajandite ja kultuuride, jooga on hargnenud arvesse Bikram, Ashtanga, Vinyasa, Iyengar jne Need järgivad samu põhimõtteid, kuid on lisanud variatsioone, mis sobivad erinevatele vajadustele.

Pilates, teiselt poolt, on palju noorem praktikas. See taktika on 20. sajandi keskel ja asutas Joseph Pilates. Ta lõi selle vormi kasutamise taastamise ja tugevdamise.

Tükike Pilates tühiasi: See on tantsijad, kes tegelikult tegi selle tava kuulus kogu maailmas. Nad muutsid tavasid, et muuta need tugevad nende koolitust.

Erinevus # 2 – vahet Mind, keha ja vaimu

Kuigi nii jooga ja Pilates usuvad, et keha ja vaimu on ühendatud, jooga lisab element vaimu tava liiga. Kui te tava jooga, siis kipuvad avastada vaimsus läbi meditatsiooni.

Erinevus # 3 – Mida oodata klass

Kas see on jooga klassi või klassi Pilates, igaüks on erinev. Niisiis, sa ei saa täpselt minut üksikasjad. Kuid see on laia toimespektriga, mida saate oodata joogatreeningul Vs. Pilates klass.

Joogatunnid on paindlik rutiinne. Võite kombineerida järjestuse variatsioonide ja asendeid teha tuhandeid erinevaid kombinatsioone. See sõltub ka sellest, mida stiili jooga valite või mis õpetaja lähete. Ashtanga ja Bikram stiilis jooga on kahte liiki jooga, mis ei ole määratud järjestuses. Iga muu on mõniteistkümmend võimalikke variatsioone. Ka mõned joogatunnid kaasata meditatsiooni osana rutiinne. See sisendab fookus ja pühendumist alguses klassi ja võimaldab teil leotada ja kasu harjutusi pärast klassis.

Pilates klasside aga on rohkem struktureeritud. Nii et sa tead, mida oodata, kui sa kõndida klassi.

Erinevus # 4 – Tegelik Workout

Nii tavade aitab teil saavutada jõudu ja paindlikkust.

Tavalises jooga klassi, iga lihase keha muutub võrdse treeningut. Iga poosi järgneb counter poos tagada loomine tasakaal oma keha. Core tugevus on oluline osa jooga. Aga see on ainult tükk puzzle, ja mitte kogu fookuse.

Pilates treening annab teile kogu keha treening. See keskendub peamiselt viies selg ja tugevdada tuum. Liigutused on Rangelt. Mõned tunnid masinate aitavad teil Tugevneda. Teised hõlmavad trenni matil ja kasutada ainult organismi vastupanuvõimet ehitada tuum tugevus.

Erinevus # 5 – põletatud kaloreid ja kaal Sa Lose

Jooga või Pilates kaalulangus – mis on parem? 50-minutilise hatha jooga klassi võimaldab teil põletada kuni 145 kalorit. Kui valite Power joogat, võid kaotada kuni 250 kalorit.

Normaalne 50-minutilise Pilates treening aitab põletada umbes 175 kalorit. On intensiivne ja arenenud tava, võid põletada kuni 375 kalorit.

Erinevus # 6 – Kasuta hingamine

Mõlemad jooga ja Pilates kasutamise hingamine ja kontsentratsioon tehnikat. Jooga, aga kasutab hingamine on intensiivsem tasandil.

Kui harjutada Ashtanga või Vinyasa jooga, siis kasutage Ujjayi hingamine, kus teil suurendada kestuse sisse- ja väljahingamise lähete sügavamale praktikas. Sa ka pea ühtima teie hinge liikumist ja asendeid. Jooga ka Pranayama, mis on pühendatud lõik hingamine.

Pilates praktikas te hingata läbi nina ja hinge välja läbi suu.

Niisiis, millist neist valite?

Kui teie eesmärgiks on kaotada kaalu ja tugevdada oma selg, siis muidugi võite juba koosneb meelt minna Pilates.

Kui otsite kõik ringi tava, et aitab ka ühendada vaimuliku tase, jooga on oma valik.

See kõik oli umbes y oga vs pilates. Kui teil on segaduses, võiksite proovida nii, ja vaata, millest üks sulle meeldib parem. Mõne klassi, siis ka märgatakse mis harjutada oma keha reageerib paremini.