Kā Do Ocean Breath (Ujjayi pranajama) jogā

Home » Review » Meditation » Kā Do Ocean Breath (Ujjayi pranajama) jogā

 Kā Do Ocean Breath (Ujjayi pranajama) jogā

Zināms arī kā:  šņākšana Elpa, uzvarošs elpa, Darth Vader elpa

Mērķi: Elpošana

Līmenis: Iesācējs

Ocean Elpa ( Ujjayi Pranajama ) ir visbiežāk izmanto, lai atbalstītu jogas pozas, jo īpaši Vinyasa stilā. Šajā elpošanas tehniku, jūs samazināt gaisa daudzumu, kas var nodot caur jūsu rīklē, pagarinot savu elpu ciklu. Katrs ieelpas un izelpas ir garš, pilna, dziļi, un kontrolēts. Jūs varat uzzināt šo elpu, kamēr sēž ērtā pārrobežu kāju pozīcijā. Tiklīdz jūs saņemsiet pakārt par to, sāk to izmantot jūsu jogas praksē.

Ieguvumi

Ocean Elpa koncentrāti un vada elpu, dodot Asana ikdienas praksi papildu jaudu un fokusu. Tas palielina skābekļa patēriņu. Klīniskajā pētījumā no departamenta neirofizioloģijas Nacionālajā Garīgās veselības institūtā un Neurosciences Bangalore, Indija atrada Ujjayi pranajama var palielināt jūsu skābekļa patēriņu prakses laikā par aptuveni 50 procentiem.

Praktizē šo elpošanā arī nomierina Jūsu organisma lidojuma vai lidojumu atbildi. Jūsu ķermenis ir teikts, ka tā vēlas saņemt no pozā kā drīz vien iespējams, bet ar dziļu elpošanu jūs sakām resonse, ka viss ir kārtībā, un jūs varat turēt ilgāk.

Vēl viens veids, kā domāt par Ujjayi elpu ir vizualizēt jūsu kakls kā dārza šļūtenes, ar elpa iet cauri kā sūkties ūdens. Ja jūs nodot savu īkšķi daļēji pār atvēršanu šļūteni, jūs palielināt jaudu ūdens, kas nāk caur. Tas ir tas pats, ko jūs darāt ar savu rīklē Ujjayi elpošanu laikā. Gaiss, kas nāk caur jūsu saspiests kakls ir spēcīgs, režisors elpa, ka varat sūtīt vērā ķermeņa daļās, kurām tas nepieciešams savu prakses laikā.

Vinyasa joga bieži sauc par elpas sinhronizēta kustība, kas nozīmē, ka jūs pārvietoties no viena pozā uz nākamo par ieelpojot vai izelpo elpu. Bet šis elpošanas modeļus ne tikai, lai plūst jogas stilu, tas ir pilns dziļi lēna elpa, kas var aicināt, lai palīdzētu jums atrast savu rezerves tvertni ilgi tur.

Step-by-Step instrukcijas

  1. Apsēdieties garš ar saviem pleciem relaksējošiem prom no jūsu ausīm un aizvērt acis. Lai sagatavotos, apzināties savu elpu bez mēģina kontrolēt to vispār. BEGIN ieelpot un izelpot caur muti, ja jums ir elpot caur degunu.
  2. Bring savu izpratni jūsu rīklē. Uz jūsu izelpo, sāk tonis atpakaļ jūsu kakls (jūsu balss spraugu vai mīksto aukslēju), nedaudz constricting gaisam. Iedomājieties, ka jums ir miglošanas up brilles. Jums vajadzētu dzirdēt mīkstu hissing skaņu.
  3. Kad esat apmierināti ar izelpot, sāk piemērot to pašu kontrakcijas kakla uz ieelpo. Jums vajadzētu vēlreiz dzirdēt mīkstu hissing skaņu. Tas ir, ja nosaukums elpu nāk no: tas izklausās okeānā. (Tā arī izklausās Darth Vadar.)
  4. Ja jums ir iespēja kontrolēt rīkles gan ieelpot un izelpot, aizveriet muti un sākt elpošana caur degunu. Turpināt piemērojot pašu tonizējoša rīklē, ka veicāt, kad mute bija vaļā. Elpa joprojām veikt skaļu troksni nāk iekšā un ārā no deguna. Tas ir Ujjayi elpa.
  5. Tagad sāk izmantot šo elpu savā prakses laikā. Ja skolotājs stāsta jums, lai pārietu uz ieelpot, padara to par Ujjayi ieelpot. Ja jums ir nepieciešams nedaudz kaut ko papildus, lai atbalstītu jūs turot pozā, atcerieties šo elpu un piemērot to.

Bieži pieļautās kļūdas

Visbiežāk kļūda okeāna elpa ir stingrākas jūsu kakls. Jūs tikai vēlaties nedaudz sašaurinātas.

Izmaiņas un variācijas

Prakse Ocean elpa bieži vien kļūst pazīstams ar praksi. Jūs vēlaties, lai varētu to izmantot jūsu jogas nodarbības bez apturētu. Lieciet jogas instruktors jums atsauksmes par to, vai jūs darāt pareizi vai nepieciešama papildu nianses vai modifikācijas.

Advanced praktiķi var izpētīt citas variācijas ar atbilstošu instrukciju. Izmantojot muskuļu slēdzenes ( bandhas ) ir viens modernu tehniku, tāpat kā elpu ieturējumiem (kumbhakas).

Drošība un piesardzība

Ja Jums ir apgrūtināta elpošana vai nosacījumu, piemēram, astmu, šis elpošanas modelis var būt grūti. Pārliecinieties, Jums ir elpošanas pietiekami un izbeigtu praksi, ja jūtat reiboni vai lightheaded. Jums nevajadzētu jūtat sāpes šīs prakses laikā.