Kā Do seti Bandhasana un kādas ir tās priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Kā Do seti Bandhasana un kādas ir tās priekšrocības

Kā Do seti Bandhasana un kādas ir tās priekšrocības

Setu Bandha Sarvangasana vai tilts rada ir kopīga poza vai asana. Sanskrits: सेतुबन्धासन; Setu – Bridge Bandha – Sasieniet / Lock, Asana – Pose / poza; Izrunā kā saka-tuh-bulciņa-DHAHS-Ana.

Šī asana izpaužas tā nosaukumu no sanskrita vārdiem “setu”, kas nozīmē, tilts “Bandha”, kas nozīmē, ka slēdzene un “Asana”, kas nozīmē radīt. Šī poza atgādina struktūru tilta, un tāpēc tas ir nosaukts par tādu. Šī poza stiepjas jūsu muguras, kakla un krūšu un atslābina jūsu ķermeni.

Kas Jums jāzina, pirms jūs to izdarītu Asana

Šī asana jādara, kad jūsu zarnu un kuņģa ir pilnīgi tukšs. Pārliecinieties, ka jums ir jūsu maltītes vismaz četras līdz sešas stundas pirms prakses. Jūsu ēdiens tiks sagremota, un tur būs pietiekami daudz enerģijas, lai tērēt.

Lai gan tas ir labākais praktizēt šo asana no rīta, jūs varētu arī praksē to vakarā.

 • Līmenis: Basic
 • Stils: Vinyasa
 • Ilgums: 30 līdz 60 sekundes
 • Atkārtošana: Neviens
 • Stiepjas: krūškurvja, kakla, mugurkaulāja
 • Stiprina: kājas, muguras, kakla, krūšu

Kā Do seti Bandhasana

 1. Sākt asanu, noguļoties dzīvoklis uz muguras.
 2. Saliekt jūsu ceļgaliem un novietojiet kājas uz grīdas gurnu platumā. Pārliecinieties, ka jūsu potītēm un ceļgaliem ir novietoti taisnā līnijā.
 3. Ļaujiet jūsu rokas atpūsties blakus jūsu ķermeņa, plaukstas vērstas uz leju.
 4. Ieelpot un paceliet muguru (zemākā, augšējo un vidējo) pie grīdas. Roll jūsu pleciem, un pārliecinieties, vai jūsu zods pieskaras jūsu krūtīs, bez jums, kam, lai to pārvietotu. Ļaujiet jūsu pleci, kājas un rokas atbalstītu savu svaru.
 5. Konkretizētu jūsu sēžamvieta, kā jūs pievelciet tos. Pārliecinieties, ka jūsu augšstilbi ir paralēli viens otram un grīdas.
 6. Rindpārlēces pirkstus un spiediet rokas grūtāk zemes pacelt jūsu rumpja lielāks.
 7. Turiet pozu vismaz minūti. Elpojiet lēni un dziļi.
 8. Izelpot un atlaidiet pozā.

Piesardzības pasākumi un Kontrindikācijas

Šie ir daži punkti, par piesardzību, jums ir jāpatur prātā, kamēr jūs praktizēt šo asana.

 • Cilvēki, kuri cieš no kakla traumām, ir vai nu pilnībā izvairīties no šī asana, vai darīt to ar ārsta atļauju saskaņā ar sertificēta jogas instruktors.
 • Grūtnieces var darīt šo asana, bet ne uz pilnu jaudu. Viņiem tas jādara vadībā jogas eksperts. Ja tie ir savā trešajā trimestrī, tie ir darīt Asana ar ārsta piekrišanu.
 • Ja jums ir muguras problēmas, jums ir izvairīties no šī asana.

Iesācējiem padomi

Iesācējiem ir jāpatur prātā, ka tad, kad viņi roll plecus zem tās nedrīkst pull tos prom piespiedu kārtā no ausīm. Tas mēdz pārmērīgām kaklus. Uzmanīgi paceliet topi pleciem uz auss, bet spiežot insides lāpstiņām prom no mugurkaula.

Advanced Pose Variantu

Padziļināt pozu, kad jūs esat apmierināti ar pozā, paceliet papēžus pie grīdas, un push jūsu tailbone augšu, tuvāk šuvi.

Jūs varētu arī mēģināt Eka Pada Setu bandha Sarvangasana.

Kad jūs veikt pozīciju, paceliet savu labo celi, labi uz rumpja. Ieelpot, un izstieptu kāju, kas ir perpendikulāri grīdai. Palikt stāvoklī vismaz 30 sekundes. Tad, izelpot un atlaidiet kāju. Lock pēdas atkal, un atkārto to pašu uz kreiso kāju par vienādu laiku.

Priekšrocības setu Bandhasana

Veikt apskatīt dažas apbrīnojamo priekšrocības tilta rada.

 • Tas asana palīdz stiprināt muskuļus muguras. Posms arī palīdz mazināt stresu Ieslodzījuma muguras.
 • Šī asana stiepjas un tonizē kakla, mugurkaula, un krūtīs.
 • Praktizē šo asana mazina depresiju, stresu un nemieru, un nomierina smadzenes.
 • Plaušas ir atvērti, un vairogdziedzera problēmas tiek samazinātas.
 • Tas ASANA arī masāžas gremošanas orgāniem, tādējādi palīdzot uzlabot gremošanu.
 • Šī asana ir ļoti svarīga gan grūtnieces, kā arī palīdz mazināt menstruālo sāpju un menopauzes simptomus.
 • Tas arī palīdz augsts asinsspiediens, sinusīts, astma, bezmiegs, un osteoporoze.
 • Ar regulāru praksi šī asana, asins cirkulācija ir uzlabota too.

Zinātne Aiz tilta pozu

Šī poza, ko sauc arī par tilta Pose, pilnībā atver sirdi, krūtis un plecus. No kakla muguras, tad gūžas saliecēja, mugurkaula, un augšstilbi arī iegūt labu stiept.

Tava sirds ir novietots augstāk par savu galvu šajā asana, un tāpēc tiek uzskatīts par vieglu inversija. Tomēr, tas dod jums visas priekšrocības inversija ti, atbrīvojumu no trauksme, nogurums, stress, bezmiegs, galvassāpes, un vieglu depresiju. Tas nomierina prātu un samazina asinsspiedienu, patiesībā, normalizējot to. No krūtīm atvēršana ir saistīta ar šajā plaušu jaudas pieaugumu, un tāpēc tas ir asana ievērojami labumu tiem, kas cieš no astmas.

Šī asana stimulē vairogdziedzeri un palīdz regulēt vielmaiņu. Tā ir lieliska asana tiem, kas pavada visu dienu pie datora, sakarā ar to darbu. Ar ceļgalu un plecu stiept darbojas kā masāža, tāpēc atsvaidzinošu un atjaunojošu praktizētāju.

Sagatavošanas pozas

Bhujangasana
Virasana
Adho Mukha Svanasana

Follow-Up Pozas

Eka Pada Setu Bandha Sarvangasana
Sarvangasana
Chakrasana
Udharva Dhanurasana

Tas ir diezgan vienkāršs asana, kas ir visai daudz labumu, pateicoties stiepjas no gandrīz visu ķermeni. Jums ir noteikti pievienot to savam parasto treniņu režīms.