Kā Do trīsdaļīgs Breath (Dirga pranajama) jogā

Home » Review » Meditation » Kā Do trīsdaļīgs Breath (Dirga pranajama) jogā

 Kā Do trīsdaļīgs Breath (Dirga pranajama) jogā
Mērķi: Elpošana, fokuss

Līmenis: Iesācējs

Trīs Part elpa (Dirga Pranajama) ir viens no visvairāk nomierinoša, sēkļa elpošanas vingrinājumi jūs varat darīt. Tas tiešām darbojas, lai palīdzētu koncentrēt savu uzmanību uz šo brīdi un saņemt sasaucas ar sajūtu par savu fizisko ķermeni. Šo iemeslu dēļ, tas bieži māca sākumā jogas nodarbības, kā veids, lai pārietu studentus no savām ikdienišķu dzīvi vērā, kad tie ir atvēlēta joga. Ja jūs praksē mājās, tas var strādāt tādā pašā veidā. Vai šī Pranayama, kad pirmo reizi saņemt jūsu paklāja nokratīt savu dienu un sagatavot sevi praksē.

Ieguvumi

Dziļa elpošana palīdzēs skābekļa līmenis asinīs, barojot visu jūsu ķermeni. Kad esat stresa, jūsu elpa var būt ātrs un sekls. Tīša elpošanas kā šo praksi palīdzēs klusums jums. Lielāka skābekļa pieplūde smadzenēm palīdzēs jums kļuvuši mērķtiecīgāki un brīdinājumu. Šī metode tiek mācīts, lai mazinātu stresu un pat novērst panikas lēkmes. Jūs varat to izmantot visu dienu, kad jūs jūtaties spriedzi.

Step-by-Step instrukcijas

Jums būs nepieciešama platība, kur var nolikt savu gultu. Kaut arī šī elpa bieži tiek darīts, bet sēž ērtā, distanču kāju stāvokli, tas ir arī ļoti jauka, lai to izdarītu, guļot uz muguras, it īpaši sākumā savā praksē. Kad esat guļus, jūs tiešām var sajust elpu pārvietojas caur jūsu ķermeni, jo tas saskaras ar grīdu.

 1. Nāciet apgulties uz muguras ar aizvērtām acīm, relaksējoša sejas un savu ķermeni. Jūs varat saglabāt kājas izstieptu vai saliekt jūsu ceļgaliem un celt jūsu pēdām uz savu gultu, ja tas ir ērtāk. Ja jūs saliekt jūsu ceļgaliem, ļaujiet viņiem atpūsties pret otru.
 2. Sākt vērojot dabas ieelpas un izelpas savu elpu nemainot neko. Ja jums atrast sev apjucis ar darbības savā prātā, mēģiniet nevis iesaistīties domu. Tikai tos nepamanām, un tad ļaujiet viņiem iet, apvienojot savu uzmanību atpakaļ uz ieelpo un izelpo.
 3. Sākt ieelpot un izelpot dziļi caur degunu.
 4. Katrā ieelpot, piepilda vēderu ar savu elpu. Paplašināt vēderu ar gaisu, piemēram, balonu.
 5. Uz katru izelpot, izspiediet visu gaisu ārā no vēdera caur degunu. Draw nabā atpakaļ uz jūsu mugurkaula, lai pārliecinātos, ka vēders ir tukša gaisa.
 6. Atkārtojiet šo dziļo vēdera elpošana apmēram piecas breaths. Šī ir viena daļa.
 7. Nākamajā ieelpot, aizpildīt vēderu ar gaisu. Tad, kad vēders ir pilns, izdarīt nedaudz vairāk elpu un ļaut, ka gaisa paplašināties uz krūškurvi rada ribiņas paplašināt intervālu.
 8. Par izelpot, ļaujiet gaiss iet pirmais no ribām, ļaujot ribas slaidu ciešāk kopā, un pēc tam no vēdera, zīmēšanas naba atpakaļ uz mugurkaula.
 9. Atkārtojiet šo dziļa elpošana vērā vēdera un krūškurvja apmēram piecas breaths. Tas ir divas daļas.
 10. Nākamajā ieelpot, aizpildiet vēdera un krūšu kurvja līdz ar gaisu. Tad malkot tikai nedaudz vairāk gaisa, un ļaujiet tai aizpildīt augšējo krūtīs, visu ceļu līdz collarbone, radot teritoriju ap sirdi (kas ir sauc par sirds centru joga), paplašināt un augt.
 11. Par izelpot, ļaujiet elpa aiziet pirmais no augšējās krūtīm, ļaujot sirds centru izlietne atpakaļ uz leju, tad no ribām, ļaujot ribas slaidu ciešāk kopā. Visbeidzot, ļaujiet gaisu aiziet no vēdera, zīmēšanas naba atpakaļ uz mugurkaula.
 12. Turpiniet savā tempā, galu galā nāk ļaut trīs daļas elpu notiktu raiti, bez pauzēm.
 13. Turpiniet aptuveni 10 breaths.

Bieži pieļautās kļūdas

Lai iegūtu visvairāk no šīs prakses, lai izvairītos no šīs kļūdas.

Elpošanas pārāk dziļi

Nespiediet jūsu plaušas uz jaudas pārpalikumu. Jūsu plaušas vajadzētu justies ērti pilna, nevis kā viņi gatavojas eksplodēt.

saspīlētas Elpošanas

Jūsu elpa jānāk iekšā un iet ārā gludi.

Izmaiņas un variācijas

Jūs varat nodarboties ar šo pozu dažādos veidos.

Nepieciešams modifikācija?

To var izdarīt trīsdaļīgs elpa no jebkura ērti sēž vai guļus radīt. Mēģiniet Corpse Pose, Easy Pose vai Bound leņķis poza. Ja neesat pārliecināts, vai jums ir elpošanas pareizi, novietojiet roku maigi uz jūsu vēders, ribas un atslēgas kaula, lai nodrošinātu jums ir paplašinās katru no tiem pēc kārtas.

Up izaicinājums?

Kad jums ir iespēja to darīt trīsdaļīgs elpa bez problēmām, jūs varat mainīt modeli. Mēģiniet pagarinot savu exhalations.

Drošība un piesardzība

Šī metode ir droša vairumam cilvēku, bet tas var būt grūti, ja jums ir astma vai citas cēloņus elpošanas grūtības. Ja jūtat reiboni, atgrieztos parastajā elpošanā.