Kā Fix slidena Yoga Mat

Home » Review » Yoga Basic » Kā Fix slidena Yoga Mat

 Kā Fix slidena Yoga Mat
Kad jūs beidzot veikt lielu lēcienu pieder savu jogas paklājiņš, tas var būt vairāk nekā mazliet vilties, lai atklātu, ka jūsu tā saukto lipīga mat nav vilkmi vispār. Malā no tā kaitinošas, ja jūs patiešām slīdēšanu uz paklāja, jūs varētu ievainot sevi. Ir daži efektīvs veids, lai izjauktu jūsu jaunā paklāja, bet pirms jūs rīkoties, tas ir svarīgi zināt, kāda veida paklājs jums.

Kādu Mat Jums vajadzētu izmantot?

Lielākā daļa slidenas-ja-jauni jogas paklāji ir pamata PVC šķirnes, piemēram, Gaiam paklājiņš no Target. Pat premium PVC paklāji piemēram Manduka PRO var būt slidenas sākumā. Tas ir īpaši kaitinoši, jo tā uzskata, tāpat kā jūs vienkārši maksā $ 100 par paklājs bez grip vispār.

Gumijas, TPE un poliuretāna paklāji nemēdz būt tāds pats sākuma slidenumu kā PVC ones. Faktiski, liela saķere no get-go ir liels krustiņš plus slejā šiem paklāji veidiem. Ja bīdāmās uz paklāja ir liela problēma jums. Jūs varat izpētīt vienu no šiem alternatīvajiem materiāliem, kad ir pienācis laiks, lai uzlabotu. Gumijas paklāji ietver Jade Harmony un Manduka EKO TPE paklāji ir izgatavoti ar Kulae un citiem, un gumijas / poliuretāna hibrīdi tiek piedāvātas ar Lululemon un Liforme. Šie paklāji veidiem ir papildu priekšrocība ir bioloģiski sadalās, atšķirībā no PVC. Ja jūs sajūta sajaukt par iespējām, mūsu salīdzinājums diagrammu var palīdzēt.

Ko darīt

Ja jums jau ir PVC mat, nav izmisums! Galvenā atšķirība starp jauno spīdīga tīru paklājiņš un novalkāts versijas jūsu sporta paredzēts, ir skaidrs: jūsu paklājs ir jālieto uz leju mazliet. Jūs varat paātrināt novecošanās procesu, mazgā savu gultu ar ūdeni. Plānie PVC paklāji (tiem, jūs varat viegli salocīt, ti, nevis Manduka PRO), var pat gūt labumu no palaist caur jūsu veļas mazgājamā mašīna ir maigs ciklā. Nav ziepes ir nepieciešams, un pārliecinieties, ka jūs varētu pietiekami daudz laika, lai to nožūt. Jo jogas paklāji ir absorbējoša, liekot viņiem pilnīgi sausa, var ilgt vairākas dienas. Turpiniet izmantot savu gultu, un tas drīz iegūst neslidenu virsmu.

Ja jums ir patiešām sasvīdušas plaukstas vai kājas, kas izraisa jums, lai slīdēšanas, jums var būt nepieciešams izmantot dvieli ar mat. Ievietojot standarta roku dvielis pāri priekšā jūsu paklājs var būt viss, kas nepieciešams. Jūs varat to izmantot, lai noslaukiet rokas vai novietot savas rokas uz dvieli, veicot pozas, piemēram lejup vērstos suns. Tikai pārliecinieties, ka dvielis ir uz paklāja, lai tā neslīd. Ja jūs turpināt slīdēšanu, ieskatīties pretslīdes produktu, piemēram, Yogitoes Skidless dvieli. Šī mazgājama, absorbējošu dvieli veids ir paredzēts izmantot pār savu jogas paklājiņš papildus vilkmi un ir īpaši populāra karstās jogas praksi.

Ko nedarīt

Ir daži diezgan sliktu padomu tur par to, kā ielauzties jūsu paklāja. Nelietojiet ābolu sidra etiķi, kas ir stipra skābe, lai ārstētu vai mazgāt savu gultu. Sunlight un sāls būs nojauktu gumijas, TPE un poliuretāna, un, iespējams, nevar darīt daudz laba, pat par PVC mat.